Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
a machna zespoda bude bouchat a bouchat :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo: stridat jo??? :-D
Odpovědět
adisek, jo :-D v těch postelích :-D :-D když sabča chtěla, abychom spaly všechny spolu, jinak to nepůjde ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
a pak se přidá soused, my vyfakujem sousedku a bude prča... pardon za ten výraz...ale machny zespoda si nezaslouží nic jiného... a co si myslíš? že jsem nějaká promiskuita a budu se každé 2 hoďky střídat? Nene, buď všechny hned nebo vůbec :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo: se bude tat, jestli tam mate kraliky, ze se tam u vas tak dupe :-D :-D
Odpovědět
a ne snad? nejdřív tady svádíš mě a pak bys hned chtěla všechny??? :-D :-D :-D :-D :-D souseda bych pozvat mohla, ale ten nepatří k tý machně, machna žije s matkou :-S
Odpovědět
adisek, no jo, chudinka machna :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
fuj teda, machna a matka..fuj... souseda už jsme slíbili hele, ne? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sousedy nebrat, jako vetve si vystacime samy, ne???
Odpovědět
slíbily. tak třeba bude mít soused rodinu pryč... nebo je holt pustíme do tý ložnice a budeme jim z obýváku fandit :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
adi a ty dojedeš? :-)
Odpovědět
adisek, přijeď, já si kvůli tobě lehnu i na tu zem :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
nene, hezky diskrétně, žádné sekundování :-D
Odpovědět
tak to by museli pěkně potichoučku, páč tam mám všude šoupačky a všechno je slyšet :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem zvyklá spát na zemi... máme patrovou postel a nechce se nám lozit nahoru, tak jsme vzali tu novou matračku a spíme na zemi na ní :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jeee, vetvulinky moje, ja bych hned zaparila, ja uz nikde poradne nezaparila ani nepamatuju :-(
Odpovědět
Profilova fotka
šoupačky? ty máš teda výrazy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no vidíš, adi, uděláme tady na tebe sbírku na letenku :-D
Odpovědět
sabčo, ty už si potřebuješ pořádně zasáňkovat :-D :-D :-D ano, šoupačky :-) jak se u vás v brně říká šoupacím dveřím? nebo zasunovacím? :-D :-D adisek, je to koncem března, třeba si to rozmyslíš... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sabi: psala jsem uz dneska, ze bych rada, ale treba jindy.. ted jedu domu jen na tyden, vyrizovat veci ohledne svatby a stavby domecku
Odpovědět
Profilova fotka
dělám si prču, ten výraz znám...občas jim ještě říkáme zašupky :-) přesně tak, do konce března času dosti :-D
Odpovědět
adisek, možná žádné jindy nebude, třeba zjistím, že jsou holky zviřátka a policajti jim zakážou pobyt ve vlašimi :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
adi: to musí být složitý, takový věci vyřizovat z takový dálky...tě obdivuju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
treba mi vyjde vikend pred svatbou, to bysme mohly zapit svobodu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nebo se nám nebude líbit jojo a my tam už nikdy nepojedem :-D
Odpovědět
šoupačky... snad si nemyslíš, že bych si do bytu nasadila konkurenci :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo: toz to uz potom zaparime jen ve dvou :-D :-p
Odpovědět
podle mého psychologického profilu mě budete milovat :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
adi: jé, to bych brala, rozlučky mám ráda :-D jojo: no to né, to v žádném případě... konkureci nebrat!
Odpovědět
Profilova fotka
500 x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?