Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sabi: o vam nezavidim, ty starosti, bych tam hodila granat :-D :-D :-D
Odpovědět
sabčo, sice nejsem z okolí, ale jsem mladší :-D :-D adi, tak dělat zářezy mě fakt nenapadlo :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
uz se mi o nej pretahujete a to jste ho jeste nevidely :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kdyby to šlo... jenže máme dluhy...takže to prostě nejde zahodit jen tak, i když bychom velmi rádi... prostě to bohužel musíme prodat, teda pokud nás dřív nevystěhují :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo: tak já to beru, jestli jsi hodná a vášnivá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
adi: tak nám hoď fotku do alba :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to by doma neproslo, si budete muset pockat az do srpna, na svatebni ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nebo az nebude doma ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sakra, já jsem zrovna z těch šíííleně zvědavých ženských!!! :-D tak to pošli do mailu ;-)
Odpovědět
aha, tak jsem zase byla o stránku zpátky :-D :-D
Odpovědět
tak to já zvědavá nejsem :-) adisek, vyhrála jsem? :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
teda jojo!!! používáš rafinované zbraně :-D tak já ti ho nechám a počkám si, až přijde filda k chuti :-D
Odpovědět
Článek se načítá
sabčo, to měl být návrh? :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
budu muset udelat ententyky :-D
Odpovědět
jasně sabi, kdo si počká, ten se dočká :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jsem dneska snedla asi pul litru zmrzliny :-p carte dor tiramisu :-p :-p
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, jasně že!!! Počkej, až v tom březnu přijedem :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
adisek, tělo si to žádá, tělo to potřebuje ;-) tak holt to byla zmrzka, a co? :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo: ty ses teda nenasytna :-D :-D :-D nechces se podivat do dublinu??? :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
super, závidím zmrzku, i když já bych raději stračatelu MŇAM!!!
Odpovědět
adisek, jsem tě chtěla do ložnice uložit s helou, ale když říkáš.... :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
my nebudem spát všechny spolu? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
telo si zada, telo to potrebuje :-D :-D :-D :-D :-D :-D to budu pouzivat :-D :-D , ale pak se to otoci proti me, to nebudu doma pak slyset nic jineho :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já myslela, že uděláme VALNOU hromadu :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
to o tom tělu patřilo k té zmrzlině :-D i když o sexu to je vlastně taky :-D :-D do dublinu nemůžu, jsem chudá nezaměstnaná :-(
Odpovědět
Profilova fotka
takovy soukromy grupac jo????? :-D :-D :-D clovek se uci v kazdem veku, ze jo :-D :-D :-D
Odpovědět
sabi, dvě se budou válet grupáč, jedna v jiném pokoji a další na gauči v obýváku. jestli chceš valnou hromadu, přivezte si spacáky, můžem se válet v obýváku na koberci :-) :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
valna hromada :-D :-D
Odpovědět
nebo se můžem každé dvě hoďky střídat a vůbec :-D :-D adisek, používej :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to jo, já takový grupáč ještě nezažila...si to živě představuju, pár vychechtanejch ženskejch na zemi sedící při vínečku, klátících se v záplavách smíchu...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?