Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo, to jsem se naučila od mého manžílka :-D ségra si kvůli neshodám v různých věcech koupila spoustu encyklopedií, my máme na všechno google jsem říkala, že když se ho jednou děti na něco optaj, tak je pošle, ať si to "vygooglí" :-D
Odpovědět
vydržíš záclony jednu dvě noci? kdyžtak ji sundám...
Odpovědět
Profilova fotka
v poho, vydržím...musím se doma vyvarovat všemu, co udržuje prach a roztoče... ale to bych se musela izolovat na nějakej ostrov... neměla bych ani koberce, zvířata... nehrotím to... mě se stejně záclony v oknech nelíbí :-D
Odpovědět
á, sabča vaří :-D :-D tak dobrou chuť ;-)
Odpovědět
nevaří, jenom jsem překoukla, že už máme další stránku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já si říkala, kde jsi tak dlouho? :-D
Odpovědět
já byla o stránku míň a furt efpětkovala a efpětkovala :-(
Odpovědět
Profilova fotka
to už se mi taky párkrát stalo :-D
Odpovědět
jsem ti začala tiše závidět to vaření :-D přemýšlím, jestli už mám jít do pelechu nebo ne, sice zívám, ale není to tak strašný :-)
Odpovědět
Profilova fotka
závidíš mi vaření? ale ono je to opravdu VAŘENÍ!!! žádná sranda
Odpovědět
vaření je fakt vaření? jsem celou dobu žila v omylu :-p
Odpovědět
Profilova fotka
bohužel...já opravdu nazývám věci pravými jmény...už mockrát jsem si stěžovala, že filda dojde v noci dom, nají se a padne únavou :-( :-p
Odpovědět
Článek se načítá
teda sabčo, takhle mladá a takhle zanedbávaná? :-(
Odpovědět
no tak po ránu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to říkej manžovi.... vstává v jednu ve dvě a maže zas rovnou do hokny...těším se, až bude ten pitomej bar pryč... to se potom země otřeše v základech :-D
Odpovědět
potom bude vichřice emma hadr :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo, tak nějak...i kyril nebo jak se ta jiná jmenovala :-D
Odpovědět
tý jo, když byl kyril, tak jsem byla na služebce ve švýcarsku, jsem se divila, když jsem tam koukala na zprávy, co se tady děje, naštěstí jsem byla s našima i s přítelem v kontaktu po sms. v německu jsme pak míjeli převrácené kamiony, od rozvadova vyvrácené lesy, u nás utržené střechy...
Odpovědět
za ty čtyři dny mi přišla šíleně velká faktura za telefon :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je mazec, já si to vůbec nepamatuju...naaštěstí se mi to vyhlo...nikomu se nic nestalo, takže si to nemám díky čemu pamatovat
Odpovědět
sabčo, vám se všechno vyhýbá, vy se máte...
Odpovědět
Profilova fotka
no, nás postihla osobní katastrofa...ve formě baru.. ]-(
Odpovědět
toho se brzo zbavíte... a nebylo to vždycky tak špatné, ne? :-|
Odpovědět
Profilova fotka
no, je to špíš horší a horší, dobrý to bylo jeden měsíc... zbavujeme se toho už od října... :-(
Odpovědět
tak to jo, to se ti nedivím... já to vidím takhle. nebude bar = nebudou zdravotní problémy. a především - bude SEX (narážka pro aaa :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
jo, to bych ráda... filda je nejlíp vybavenej chlap, kterýho jsem kdy měla, tak se o to nechci nechat připravit :-D
Odpovědět
hm... máme my to ale štěstí na chlapy... :-)
Odpovědět
tak já nevím, jestli je můj chlap nejlíp vybavenej, ale ta technika ;-) nejlepší sexík, co jsem kdy měla :-D
Odpovědět
tím si ale na výbavu nestěžuju :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo :-D přišel ke mě po třetím rande, vrátil se tu noc dom, ale příští už neodešel :-D první noc jsem byla slušná holčička, ale druhej den už to nešlo :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?