Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a co dáme ještě? abych věděla co dovézt?
Odpovědět
tak na to bacha, když se na něco těším až moc, obvykle to pak za moc nestojí :-( takže těšit se, ale v normě :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dobře, zklidním své vášně :-D
Odpovědět
to já nevím, co dáme, přivez si pikao :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak předběžně nám helča souhlasí...z pátku na sobotu, v neděli má asi práci... prý je u kámošky, vichřice odrovnala proud a mám vás pozdravovat :-)
Odpovědět
tak z pátku na sobotu a ty, co v sobotu nebudou schopny, tak pofrčí v neděli :-) že děkujem :-) u nás proud taky chvílema vypadává, ale max. na 10 minut, na čtvrt hodiny
Odpovědět
Profilova fotka
u nás v brně je to v pohodě... vichřice tu ani taková nebyla, takže docela pohoda...
Odpovědět
prý se to má teď klidnit a od 6 od rána zase začít řádit, tak snad to k vám nedojde, tady to nebylo nic příjemného.
Odpovědět
Profilova fotka
nám se tu jen trochu klátily stromy, ale jinak jsem nepocítila žádnou hrůzu.. naštěstí... kde nám ta peťka furt lítá? :-D
Odpovědět
peťulína větvulína na nás dlabe :-) a nebo dlabe :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já už nedlabu, snědla jsem misku jahod, mňam... jahody miluju! :-)
Odpovědět
teď v únoru? vlastně v březnu? mají vůbec nějakou chuť?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jojo, filda mě poprosil, jestli se tě můžu zeptat, jestli by ses nemohla u těch učňů zeptat, zda by byli schopni udělat dort ve tvaru lokomotivy dle předlohy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo, nejsou špatný... nejsou teda ještě úplně sladký, ale některý jo :-) tys ho s tím dortem prostě dostala :-D
Odpovědět
myslím na to, neboj :-)
Odpovědět
copak, na tvýho chlapa se jde přes sladký? :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no, nevím, jestli jsem psala, že to má být dle předlohy...kámoš je zamilovanej do určité mašinky a my bychom ji rádi nechali udělat k jeho narozkám v březnu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
naopak, můj chlap sladký nemusí, ale má rád dobrou práci a hezký věci :-) proto miluje mě :-D
Odpovědět
jenom podotýkám, byl zdobený krémem, potažený marcipánem by byl dražší. a mají to podle váhy, to auto mělo cca 1,1 kg a stálo dvě stovky
Odpovědět
a tebe miluje proto, že odvádíš dobrou práci? :-D :-D
Odpovědět
můj chlap zase zbožňuje kakadu. tvůj kámoš přes mašinky by věděl :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to možná taky a proto, že má rád hezký věci.. jsem ideální žena :-D však víš, vařím mu ve tři ráno a tak...
Odpovědět
Profilova fotka
aha, já netuším, ale to je jedno :-D
Odpovědět
já v lokomotivách taky nevidím rozdíl :-) ale když jsme jeli ze Slovenska, musela jsem se průvodčího zeptat, jaké má lokomotiva číslo, samozřejmě to nevěděl, tak jsme se šli s malým do prvního vagónu podívat - jinak by z toho můj chlap nespal :-D :-D ve tři ráno buď spím nebo sáňkuju :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to já ve tři jen vařím :-D mě jsou lokomotivy taky ukradený, nevidím na nich nic zajímavýho... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://spz.logout.cz/provoz/provoz350... něco jsem našla :-)
Odpovědět
a jo, ty vlastně vaříš, jsem to ale ťuhýk :-D :-D tož to jo...
Odpovědět
no vidíš, kakadu :-D by ses líbila mýmu chlapovi, jak jsi pohotová :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a kdyby mě u toho manža "postrkoval", tak nás uvidí babička s dědou, jako alergik nesmím záclony a oni bydlí ve vysokém patře :-D
Odpovědět
tak proto vaříš ve tři ráno :-D :-D by se babí s dědou přiučili ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?