Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
princez, z Klatov nejsem, tam byla jen svatba ;-) Ale matně si vzpomínám, že jseš ze sousedního okresu, tak bys to měla ještě blíž ;-)
Odpovědět
spagetko tak dokonce zesplzně jo tak prosím si dva lososy a jednoho tunáka dovézt počkej ale k tomu sushiování potřebuješ jestě takový to špejlový zamotávatko, hulčičky, milion mističek , a tak jo a pořádná japonský nože z jednohho kusu oceli, žádný tescoma nože
Odpovědět
Profilova fotka
zrovna včera jsem narazila v obchodě na suši packet akorát to blo mražené, což mi příjde lehce hnusózní ale manžel se vrátil cca před měsícem ze služeky z aponska a říkal, že za ten cca týden pojedl víc syrového masa než za celý život, ale byl spokojen
Odpovědět
Profilova fotka
no tak do mrazenyho bych taky nesla :-p je do japonska bych jela hned x-)
Odpovědět
Profilova fotka
princez, zesplzně jsem jenom přechodně, zkus jinej sousední okres :-D
Odpovědět
spaget no pak ještě domažlickej okres, nebo plzen jih nebo co to je ale to je jedno, prostě furt blíž než původní klatovy
Odpovědět
Profilova fotka
No to chodsko sedí ;-)
Odpovědět
spaget hele juk sem: http://www.netcisnik.cz/plzen
Odpovědět
spaget a nebo todle http://www.vevilach.cz/sushi.php
Odpovědět
Profilova fotka
No ten druhej odkaz se mi líbí, opiju manžu(za střízliva by tam se mnou nešel :-D ) a vyrazíme. Bude mít svátek...
Odpovědět
Profilova fotka
no to můj drahoušek je docela experimentátor - sežral by snad všechno, co mu kdo přeloží - což může být n druhou stranu i výhoda, že :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak moje polovice je v jidle docela konzerva ale ja ho docela lamu ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ten můj sní vše, co mu předložím já(By si mohl jenom zkusit protestovat :-D 8-) )Ale po tom, co mě vezl do nemocnice s otravou z jídla už si dává pozor co kde jí. Asi jsem vypadala děsně :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Spaget a z ceho si to mela? :-N
Odpovědět
z čertsvejch ryb , muchio :-D
Odpovědět
Profilova fotka
na druhou stranu mi tvrdil, jak nesnáší spoustu klasických jídel - žemlovku, rýži atd. - ve finále se ukázalo, že se jedná jen o nedostatečnost tchýně v kuchyni :-D
Odpovědět
Jéé holky, já jsem dostala takovou chuť na rybu. Třeba na pstruha na roštu. Já se po rybách můžu utlouct. A ten můj je taky masožravec, ale co nezná to nevezme do pusy. Ach jo a já bych experimentovala.
Odpovědět
Profilova fotka
No tak experimentuj kdyz mu to das vickrat tak uz to bude znat ne? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dadulam - pstruh jak pstruh - ale já měla v létě steaka z čerstvého tuňáka na grilu - to byla mňamka!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
jinak drahý dříve tak říkal - fůůůj blééé - to bych nikdy ejedl - když jsem mu vysvětlila, že t už je několikeré balení, které se chystám v aší kuchyni zužitovat, přestal :-) a obrátil :-)
Odpovědět
Profilova fotka
muchi- z pečenýho kuřete a podotýkám, že to nebyla žádná putika nebo pouliční stánek, kde jsem ho jedla ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Spaget fujtajxl :-p :-D no ja si kure nikde moc nedavam a chodim do proverenejch a vyzkousenejch hospod tak snad se mi to nestane :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No ona to byla křidýlka s brusinkovou omáčkou, takže ne klasický kuře. Ale bylo to dobrý :-D Ovšem to co následovalo potom, bych nepřála ani Bin Ládinovi :-N
Odpovědět
no jo kuře je na tohle dost ošemetný, a je jendo jestli ho dělá restaurace nebo jestli je doma pečený jak se to pořádně nepropeče tak je průser :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Princez takze zadny kureci carpacio jo? :-D
Odpovědět
já ti nevím , muchi
Odpovědět
Profilova fotka
Na kamnech mi bublají špagety a já zcela masochisticky čtu o jídle. Aspoň se víc těším. :-D Neznámé hospody to je vždycky sázka do loterie. Taky jsem si užila svý. Otrava z jídla to sice nebyla, ale... Zeleninový salát s kuřecím masem. Lahůdka. Celou noc jsem prozvracela a od té doby se mi dělají boláky kolem pusy (podotýkám je to už sedm let). Soucítím se Spaagetkou. Musel to bý humusácký zážitek.
Odpovědět
Profilova fotka
no to sou horory bleeee :-p
Odpovědět
Profilova fotka
novako -no ...původně jsme chtěla manželovi písnout, že skočíme někam na ečeři ..ale asi šupnu do obchodu a něco uklohním :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem Vás nechtěla odrazovat. To né. :-D Ale po té zkušenosti si už dávám sakra pozor. Letos na dovolené mi v jedné hospodě naservírovali starou, smradlavou rýži (a to prosím byla hotelová restaurace, taková ta lepší). Na druhou stranu jsme jedli v obyčejné venkovské hospodě, kde vařili výborně. A pak se v tom má člověk vyznat. :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?