Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobře...pak si pokecáme i s pavlínkou, jak je na tom s časem...
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsme s helčou u nás na báru a je tu akce, tak uvidíme, jak to dopadne,protože kolem půlnoci (možná i dřív) pošlem manžela domů :-D
Odpovědět
Profilova fotka
teda baby, hlavně žádné tance na baru ať si něco neuděláte ;-) . Jdu vyklidit manžovi místo před pc a běžím zas navlíkat korálky. Tak papa a dejte si na mě jednu stříbrnou tequilku jo ;-) ?
Odpovědět
Profilova fotka
je tu indián, který bude učit salzu!!! Už se moc těšíme :-D a tequilu jsem pila naposled v 18 :-p a když tak jedině zlatou...
Odpovědět
a dneska mě neukecáte, jdu spát!!! :-p :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
teda Janino!!! My jsme tu s Helou a ty deš pryč? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak se přiznejte...do kolika ste to táhly ;-) ?
Odpovědět
jo, právě proto jsem šla spát - aspoň jeden den před půlnocí :-D ahoj koch :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj jojo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj kočičandy, já vás poslední dobou zanedbávám ;-( , ale nestíhám.... mám za sebou dva hustý pracovní dny, dnes teprve vstávám ;-) , večer máme velkou oslavu v centru.... o víkendu to napravím slibuju, budu vás tady tak otravovat, že budete rády, až zase na pár dní zmízím :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to známe, o víkendu zas popíšete 10 stránek a já, chudinka malá, pak budu muset v pondělí celou pracovní dobu dočítat :-) oslavu bych si nechala taky líbit. Já jdu vlastně dneska slopat k jedné kamarádce. Ale to moc na slavení nebude, protože mají manželskou krizi...tak to vidím spíš na uplakaný večer :-( jojo, co dortík? Byl dobrej? Omlouvám se, že jsem ty chlebíčky včera tak odflákla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak zase po dlouhé době mezi vás nakouknu, nestíhám vás dočítat a to mi ještě před obědem děláte chutě chlebíčkama ]-( ;-) holky já si vydyndala na šéfovi, aby mi přidal penízky a hned mám při pátku lepší náladu oslava mě teda žádná nečeká (bohužel 8-) ) ale šéf měl tak dobrou náladu, že pozval dámské osazenstvo firmy na večeři, sakra že by nějaké pozitivní erupce na Slunci :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj, my byly na baru do jedný, ale jakože jsme pracovaly, dokonce když mě jeden boreček zval, at si s ním trsnu salsu, tak jsem řekla, že nemohu, že musím nosti sklo!!!! no fakt mě to bavilo, na skok do jiný práce, ale když začali házet táckama, tak jsem na ně vyjela stejně jak na klienty :-D dyk je to furt stejný, jedno jestli jim je 15 nebo 25.... jinak teda byla jsem dopo u zubařky, moje kamarádka a koho nepotkám v čekárně??? mojeho ex...tak jsem měla docela radost a trochu jsme splkli, tak mám taky dobrou náladu
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jsem zvědavá, jestli mě taky dneska ještě čeká něco takhle pozitivního ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
určitě, mám pocit, že je dneska fajn den :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to bude tím sluníčkem. Tak já budu doufat a jestli se mi stane taky něco neuvěřitelně pozitivního, tak Vám to zítra napíšu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tojo, zorvna si dávám pauzu na oběd, tak můžu klikat víc.... normálně mě těší, jak jde ta medicína kupředu když jsme byli menší, tak jsme po plombě nemohly tak dvě hodiny jíst, žejo, a no dneska, jakože v dnešních časech můžeme papat hned....to je super, páč já před zubařkou nejím, tak pak mám děsnej hlad :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tady je to dneska pozitivní :-D , to je super... koch-to posezení u manželské krize ti nezávidím, ale od toho jsou kamarádky, aby tu byly jedna pro druhou ;-) , proberete to a hned bude líp. já se hrozně těším na večer, přijde spousta lidí, které mám ráda a dlouho jsem je neviděla, protože se rozprchli po světě :-) , vidím to na velkou akci až do rána :-D a možná i tanec u tyče :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
koch: no a protože to je dneska pozitivní, tak to bude třeba pozitivní i pro tvoji kámošku aaa: taky pozitivní, věčírek ti závidím.....taky jdu dneska ale jen chvíli, ráno vstávám miluju večírky až d rána a hlavně když druhej den můžu dlouho spát, pak se vzbudím, udělám si nějakou mnamku a koukám na filmy.....uáááááá
Odpovědět
Profilova fotka
helo-já jdu do práce až v pondělí, takže zítra se klidně budu moct léčit celý den, asi je to věkem, ale když řádím celou noc, jsem z toho celá rozlámaná :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to se mááááááášššš já jdu do práce i zítra i v neděli jasně, že je to věkem proč myslíš, že pak celej den ležím v posteli...už to není co to bejvalo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
helo :-D :-D :-D , nojo, lepší už to nebude, musíme si ty mejdany dávkovat jen párkrát do roka :-D ve tři přijede paní kvůli zaměření nových záclon a pak se vrhnu na zkrášlování ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
a nic si z toho nedělej, že budeš v práci, já makám celý příští víkend :-|
Odpovědět
Profilova fotka
jo, musíme si to užít co to jde!!!!! no tak ty pracovní víkendy máme na střídačku, já zas příští mám volno a jedu zase do rodné vsi....
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to bude fajn, ne? Já většinou dělám ob víkend, ale ne vždycky to tak vyjde, záleží na dovolených a tak. Nevadí mi dělat víkendy, když mám pak volno v týdnu, je to paráda, všichni ostatní jsou v práci ;-) . Nevím, jak bych se srovnala s pracovní dobou od pondělí do pátku... Jsem zvyklá na dvanáctky a i když je to rychta, vyhovuje mi to.
Odpovědět
Profilova fotka
to bude super!!!! no já taky tak ob víkend, ale páč jsem šéfová, tak nemusím každý ob víkend no a v týdnu tu bývám též, ale jdu třeba dřív, mám toho holt moc.... taky často cestuju, takže se občas stane, že nejsem fyzicky v práci, ale v podstatě pracuju... někde jinde
Odpovědět
Profilova fotka
jé takovou pařbičku už jsem dlouho nezažila, asi budu muset něco zorganizovat ;-) . Ale je fakt, že co rok navíc o to hůř to snáším...už prd vydržím:-N já mám zítra taky volno. Vzala jsem si v práci dovču, abych mohla navlíkat korálky :-D . Ale kdybysme to dneska náhodou protáhly, tak se alespoň nemusím stresovat budíkem. I když docela pochybuju, že bude mít kámoška nějakou flámovací náladu :-| . Uvidíme, třeba ten dnešní den plný pozitiv dorazí i k ní ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Koch-ty jsi veskrze pozitivní člověk, určitě kámošku rozveselíš a každá krize se dá vyřešit, pokud je snaha ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
koch: určitě jo!!! i v tom špatným se dá najít dobrý....to je moje motto no já to dneska vidím tak do jedný, to zvládnu dost..... :-D jakože si můžu přispat, třeba do 9, což je fajn
Odpovědět
Profilova fotka
ó děkuji za poklonu x-) . Budu dělat co bude v mých silách ;-) já bych to viděla tak decentně do 10-11
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?