Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no jo, ale mě to vůbec neva, holka by si měla uvědomit priority v životě...ale nezbývá mi, než ji titovat...já bych takovou povahu nechtěla..
Odpovědět
vžij se do situace té tchýně, samozřejmě pravda bude asi trošku jinde, než holčina píše, všichni máme tendence si věci upravovat. ale jak jí musí být, když snacha absolutně všechno odmítá a o všem se vyjadřuje jako o trapárně...
Odpovědět
Profilova fotka
no jo, holce to jednou dojde, až jí to to její dítě vrátí...
Odpovědět
a že snaše kupuje všechno nové - a co, ke své dceři bude mít logicky bližší vztah než ke snaše, co se k ní takhle chová.
Odpovědět
toho se právě bojím, jakého človíčka tahle holčina vychová. stopro bude před prckem o babičce špatně mluvit, dítě vychová tak, aby si vážilo jenom toho hmotného.
Odpovědět
Profilova fotka
krom toho, první miminko je vždy vnímáno jinak a vypadá to, že maminka má evidentně první dceru s dítětem, kdežto tchyně ne...
Odpovědět
už asi budu muset jít spát - čtu titulek Jen tak - těhotná rok a déle (vypadlo mi "za") :-D :-D :-D jsem si řekla, tý jo... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ještě že my jsme tak uvědomělé, že? :-D
Odpovědět
bychom milou radunkuu měly vzít mezi sebe, bychom jí to politicky vysvětlily :-D
Odpovědět
jo jo, my jsme vzorné dcery, snachy, vnučky a matky - nehodící se škrtněte :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to poslední zatím šktrám :-(
Odpovědět
já zatím škrtám to druhé to poslední taky přijde, nebuj... a pak nastanou starosti. hele a budeš chtít po vašich kočárek za 15 nebo 20 tisíc? :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
určitě za dvacet, abych se mohla chlubit a dudlíky nejmíň za 150 :-D
Odpovědět
a za těch 150, nebude to ještě moc levný? víš, když ségře toho na děti vaši už tolik koupili :-D :-D :-D
Odpovědět
koukám na svůj slovosled :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nojo, já budu ráda, když mi dají ten za stopade, než ten, co už měla ségřina děcata :-D
Odpovědět
my jsme střelený :-D až to budou ráno větvičky číst... :-D :-D
Odpovědět
tak větvule, ráno, až si nás přečtete, jukněte na ten odkaz a něco hezkého jim tam napište :-) páč tyhle názory přece nejsou normální...
Odpovědět
Profilova fotka
kašli na slovosled :-D mě ironie hrozně baví... ale říkám si, že od sáňkování jsme rovnou u dětí, ale přeskočili jsme těch pár měsíců mezi tím :-D
Odpovědět
protože tu s námi není žádný chlap :-) :-D :-D
Odpovědět
u mě míra nikdy neví, jak jsem vlastně myslela to, co jsem řekla, a pak se třeba dva týdny užírá pro něco, co jsem řekla ironicky... samozřejmě to z něho vyleze až po těch dvou týdnech - kdyby se zeptal hned, tak mu to vysvětlím politicky :-D :-D :-D
Odpovědět
jsem se chystala jít spát hned po ordinaci a jdu zase jako obvykle :-D sabčo, prchám, dobrou :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
téda jani, zase mě tu necháš samotnou? :-( ještě 10 minut, má pak přijít manža :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, ještě předevčírem měli na JTSP míň příspěvků než my, pojď doženem to :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ona mi fakt utekla :-(
Odpovědět
Profilova fotka
http://youtube.com/watch?v=GKtt5oeKa8... já ho prostě žeru :-D
Odpovědět
Profilova fotka
http://youtube.com/watch?v=mgf8qe68UeI http://youtube.com/watch?v=Pe5p1BXNCQM a ještě tahle a tahle :-D koukám, že se zas zabavím sama :-| ]-( :-D :-p
Odpovědět
sabčo, promííííň :-D já jsem včera dopsala a hned vypnula pc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahooooj :-) jojo, to jsi teda měla včera krušné odpoledne :-S . Až mi budou děcka tohle provádět, tak budu zralá na chocholouška. To abych se už teď předzásobila čokoládou a alkoholem na x let dopředu :-D teda úplně jste mě nalákaly na tu diskuzi o hamižné snaše na MK, tak si jí jdu pročíst :-) tak mě napadlo, už se ti sabčo sešly všechny snímečky foceníchtivých?
Odpovědět
čauky kochi :-D čokolády nakup, občas jsou potřeba :-D ona to je diskuse o lakomé babičce, ale nám z toho vyšla hamižná snacha :-D tobě ne?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?