Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zase F11, přeci :-D no, to je dlouhá historie...snad už se zas bude moct věnovat svému oboru...
Odpovědět
fakt??? :-D :-D :-D teda kdo se mnou vydrží žít... :-D tak historii necháme na focení :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dobře, to bude prča :-Djá to nechci vidět!!!
Odpovědět
teď čtu jednu diskusi na MK - Lakomá babička se to jmenuje :-) holčina se tam rozčiluje, že jí tchyně nechce koupit na mimi nic nového - rodit má až koncem srpna :-) prý si holčina taky poručila, aby kočárek zaplatili napůl prarodiče. teda někdo má drzosti...
Odpovědět
se mnou prča bude, páč určitě zabloudím, ztratím se a navíc shodím foťák :-D :-D
Odpovědět
a jo, F11 funguje obousměrně, teď jsem to prubla :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
neboj, já si tě ohlídám, aby jsi nic neprovedla :-D koukám na Ligu výjimečných...docela dobrý, viděla jsi to? mám tam vlítnout a rozhrábnout to? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kde to najdu? mrknu na ty nevděčnice!!!
Odpovědět
mám to puštěný za zádama, ale nevěnuju tomu pozornost, chystám se brzo do pelechu :-| co čarodějky, skončilo to dneska? já čtu teprve druhou stranu, ale o holčině jsem si udělala dost jasný názor. tak to teda rozhrábni, no :-D :-D
Odpovědět
http://www.modrykonik.cz/forum/show.p...
Odpovědět
jsem ti tam omylem šoupla až druhou stranu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, Čarodějky... já plakala jak malá, byl to tak nádherný poslední díl :-) řekni, jak se diskuze jmenuje a kde ji najdu
Odpovědět
Článek se načítá
radankaa, dítě jste si pořídili s manželem a nikdo nemá povinnost vám na něj cokoliv dávat, cokoliv na něj dostanete, tak je to jedině dobrá vůle těch, co vám to dávají, takže pokud to využijete, pěkně bych poděkovala a vzala si to a pokud ne, taky bych pěkně poděkovala a vysvětlila, že se vám to nehodí a zbytečně by vám to zabíralo místo v bytě. nezlob se na mě, ale přijde mi, že to trochu moc prožíváš a zbytečně se tím necháš stresovat, to je přece zbytečné, radši si to těhu užívej v klidu tohle je správný názor :-)
Odpovědět
zmáčkni si F5, jsem ti dala odkaz :-D a skončilo to dobře nebo špatně?
Odpovědět
á, sabča se nám začetla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, fakt masakr... a nedalo mi to, ale napsala jsem :-D je to šiša.. zavání mi to závistí...hamižností... oni mají, nám nedají... je to její volba, ne? nebo jejich... jojo, ten názor se mi líbí :-)
Odpovědět
už jsem na 4. straně, tak za chvíli se dostanu k tomu, cos napsala. přesně tak, nevím, proč by naši rodiče MUSELI automaticky kupovat věci pro naše děti... můžou, ale NEMUSÍ...
Odpovědět
já nevím, tý holce bude tak 20, názory má jak školačka - jak to, že ségra má větší jablko než já :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a nejvíc mě dostávájí ty, co ji v tom podporují... radanka píše, že má rizikáč, jestli se bude zabývat takovýma fíčovinama jak teď, půjde si lehnout dost brzo... jedna to tam napsala dobře, že nad takovýma blbostma nepřemýšlela a že jí stačilo, když tchýně zavolala, jak se má a po porodu vzala kočárek a šla na prochajdu... tchýně se jí postarala o manžela, má jí vypiplat ještě dítě? já bych musela denně brečet (ne že bych to nedělala), že na mě otec kašle, nic mi nedá, nemluví se mnou, ale nevlastní (není ani její otec) dá...přišla bych si jak malej fracek...
Odpovědět
Profilova fotka
přesně, já jí to tam napsala, přečetla jsem kus první stránky a měla jsem dost... číst to dál, tak ji musím poslat do pr...
Odpovědět
já jsem ve třiceti ráda, když mi naši pomůžou s malým - tím, že u nich o víkendu přespí, že mi ho pohlídají, když potřebuju někam odjet nebo že k nim v neděli jdeme na oběd... ani by mě nenapadlo nadiktovat jim, co mají malýmu koupit a za kolik...
Odpovědět
podle mýho jí v tom podporují dvacítky, třicítky už mají názor jako my :-) všeobecně řečeno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo, to máš asi pravdu.. já po tchánech nic nechci... když chtějí přispět - dají...ale jinak je nenutím... bylo by mi to trapné... napiš tam taky, ať tam nejsem sama :-D
Odpovědět
třičtvrtě věcí na malýho jsem měla po nás nebo po sestřenkách, postýlku, židličku, oblečení, zavinovačky a byla jsem za to ráda. i teď nakupuju po frcech. jaký to má smysl, když je mimino načančaný do oblečku za litr a leží v kočárku? pak to poblinkne a je po parádě. nebo načančat do oblečku za šílený peníze batole a pak na něj venku řvát, že se ušpinilo...
Odpovědět
až tam dojdu, tak tam zkopíruju všechno to, co jsem tu k tomu napsala, nebuj, samotnou tě v tom nenechám
Odpovědět
Profilova fotka
já nevím, taky mi ségry schovávají hadry, který jsme nosily my a pak neteře... je to pomalu 40 let starý a já se na to těším...holka je leda rozmazlená, je zvyklá na nové věci, maminka ji podstrojuje...to se pak nikdo nemůže divit! Tak a záhada lakomé babičky je vyřešená :-D
Odpovědět
hotovo :-D občas žasnu, co všechno člověk na sebe takhle na netu práskne - viz ta radunkaa, práskla na sebe, že je primadona první třídy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
moc hezky jsi to napsala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já to říkala! :-D na které straně? :-D
Odpovědět
ty taky :-D zítra se tam na nás sesypou :-D :-D to jsme přece vyčetly, ne? :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?