Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo: to se muze kdykoliv zmenit ;-) nezoufej ;-)
Odpovědět
adisek, dělám pro to maximum
Odpovědět
Profilova fotka
hela; no ja bych z ty lodi nejradeji vystoupila :-| ale prochazet znovu pohovorama se mi zrovna nechce a tohle je prace statni, v privatnim sektoru bych mela daleko min penez, takze snad vydrzim do pristiho roku a pak.....huraaaaaa domu do cech x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jasný jojo, to se může brzo změnit a pak budeš vzpomínat na to jaký to bylo fajn nezaměstnaná motýlek x-) dneska to tu opět jede
Odpovědět
tak já pádím do školy :-) čusky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo: tak ty jsi i na motylky???? :-D :-D :-D uz te nekdy nekdo pozval na sbirku motylu???? me nee ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
kámoška dělá v irsku taky v nějakým pěčováku, taky říká jak se namaká...to máš vlastně takový cvičení a ještě to za to platěj, ne? to musíš mít paže jak vzpěrač
Odpovědět
adisek nepozval ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
jojo; ty utikas a ja ti chtela rict, ze pecu chlebik se seminkama :-(
Odpovědět
adisek, musím, ale mám ho taky v pekárně na odložený start - čtyři druhy mouky a tři druhy semínek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hela: no na rukach svaly mam, bricho mala pneu, ale ty boky, chjoooo, ale mladymu se to libi, ale mne ee
Odpovědět
Profilova fotka
jojo: tri druhy????/ kdes ja nasbirala?????????????? :-D :-D :-D ja myslim, ze tu sbirku motylu ci pekaren mas doma ty a lakas na nej rohliky :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
adi, ty musíš být silák :-) jojo, tak pozdravuj ve školce a buď hodná na paní vychovatelky ;-) tý jo, vy zase pečete...budu muset taky znovu provětrat mojí moulu, aby mi chudák neobrostla mechem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ježiš to zní zase dvojsmyslně :-N
Odpovědět
Profilova fotka
koch: :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pravda, už jsem dlouho nepekla v obou exemplářích :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
koch: ten tvuj te teda nejak zanedbava ]-( ]-( copak, mate krizi?
Odpovědět
Profilova fotka
nene, jen jaksi přijela tetička ;-) . Ale je fakt, že rozhodně nepatříme mezi králíčky...taky po 7 letech že :-D
Odpovědět
Profilova fotka
koch: jo taaakhle, si sedim na vedeni, no, my taky jedem sedmy rok a mladoch se ne a ne zklidnit :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
adi: tak zbytek spraví orbitrek!!! a pravidelné pečení koch: sice zníš dvojsmyslně, ale tys to tak určitě myslela už od začátku... papám obídek, a je krásně, úkoly dneska odškrtávám jedna radost, to je radost prostě jak se uďálo hezky, tak je mi hezky, ráno nepotřebuju dlouho se přemlouvat než vstanu, jsem plná energie...doufám, že to není jen krátkodobý záchvat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hela: zrovna jsem ted psala mail kamosce, jak se supr, ze uz je tu citit jaro, dny jsou cim dal delsi a meze zacinaji vysychat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no právě, mě hlavně nejvíc dělá radost, že jsou ty dny dělší, že je rpostě světlo, potřebuju světlo jako kytka, jinak bych nevylezla z pelechu a teplo.....ani nemusí svítit slunce, hlavně že je teplo
Odpovědět
Profilova fotka
hela: ja potrebuji oboji, teplo i slunicko, nabiji me energii ;-) letos se budu muset zacit opalovat brzy, abych chytla aspon trosku barvu na svatbu, normalne mam plet vyblite nezdrave zelenou, takze bez make upu ani ranu :-| hrozne spatne se opaluji, kdyz se nenamazu, tak se spalim a kdyz se namazu jakymkoliv kremem s faktorem, rak muzu byt na slunku 14 dni v kuse a nic :-( zkousela jsem i solarko pred par lety, vyhodila spoustu penez a nic, chjooooo
Odpovědět
Profilova fotka
no tak tomáš blbý teda, zkušela jsi samoopalovací krémy??? mě vždycky takhle přes zimu docela udržej, ale jen málo
Odpovědět
Profilova fotka
hela; zkousela asi pred 7 lety, druhy den me palilo cely telo a byla jsem oranzova jak pomeranc :-| jakou znacku ty pouzivas??
Odpovědět
Profilova fotka
mám niveu, ta je nejlepší, je to takový spíš to jemně opalovací mlíko, než samoopalovák, jakože tě tónuje postupně, ale ani potom nevypadáš jako černoška
Odpovědět
Profilova fotka
hela: a pouzivas to i na oblicej? a kolkrat denne?? se budu muset poohlidnout az budu doma. kde se to da koupit, normalne v dm-ku, droxi?
Odpovědět
Profilova fotka
no ona je i verze na obličej...... ale já se občas natřu i tímhle co mám na tělo a měla bys to sehnat všude v drogerkách...... jiný značky to taky maj
Odpovědět
Profilova fotka
hela: no ja pouzivam na oblicej loreal, tak zkusim tuto znacku, s tou mam zkusenost, abych zase neolezla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak loreal to má stoprocentně...myslím, že se to nazývá tónovací krém, nebo mlíko na tělo....u všech značek
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?