Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
není červená, protože kečupu je tam fakt kapka :-) muchi: taveňák
Odpovědět
Profilova fotka
no ok ja dam teda riccotu nebo mascarpone pac lucina mi nikdy moc nechutnala :-N jo jo taky bych si ji hned dala ta ja taky nejlepci druhej den na ty oschly jednohubce :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Aaa ,Princez dobrou jo a ja se taky loucim tak dobrou vsem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, holky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Koukám, že jdu zase s křížkem po funuse. Musela jsem vyžehlit hromadu prádla neb bych se k tomu jindy nedostala. Holky, děláte mi chutě a já se chystám spát. To od vás není ani trochu hezké. :-D Tak si dám aspoň kostičku čokolády. Snad mne to přejde. Ale s tou chalvou jste mi nasadily brouka. Už jsem jí hrozně dlouho neměla a teď jsem na ní dostala strašnou chuť. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ani chalvu neznám :-) já jsem v přestávce umyla všechno nádobí a trochu urovnala kuchyň... dala jsem si 2 chlebíky s česnečkou a žlučník se zatím neozývá...asi se bojí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já myslela, že už tu nikdo není. Chalva, je taková strašně sladká mňamka ze sezamu.
Odpovědět
Profilova fotka
aha, já jsem držák...mám teď na net spíš čas večer :-)
Odpovědět
ahojky, tak se hlásí další větev - únor 78
Odpovědět
Profilova fotka
dadulam, vítáme novou větev :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tedy tady se to rozjelo v kulinářském duchu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ke svatbě jsme dostali domácí pekárnu nemáte nějaké zkušenosti? odkazy na web s recepty? pekla jsem první chleba - sebekriticky přiznávám, že rčení "jí se i očima"by se tady uplatnit nedalo :-D - ale jinak to bylo dobrý :-)
Odpovědět
Článek se načítá
hupczo kuk ;-) http://www.beremese.cz/forum/show.php...
Odpovědět
Profilova fotka
jéé- dík- jak to, že jsem ji nenašla :-.
Odpovědět
Profilova fotka
Jé holky, tady se to teda rozjelo, to vědět, tak to nečtu před obědem... Já jsem strašný labužník, moje mamka vždycky říká, že by mě při jídle měli vidět anorektičky, že by je to přešlo... :-D Jsem masožravec, tataráček to je báseň, sushi jsem ještě nezkoušela, ani bych nevěděla, jak na to, ještě bych v restauraci způsobila nějaké faux pas, ale snad se někdy naskytne příležitost a vyzkouším. Řecká kuchyně je taky skvělá, ale to jejich sladký teda nemusím, na mě je to příšerně přeslazený, ale čokoládu neodmítnu, stačí mi obyčejná mléčná 8-) Nějaký jogurtový, jahodový, pomerančový apod. příchutě tý čokoládě jen škodí 8-) Teď jdu na řízeček...
Odpovědět
Profilova fotka
fsvojap: no jo ...tataráček ..a neo takový lehounce kracvý steak ...mňaky ...jen mě děsí, že vtěhotenství a při kojení se tohle nesmí ...no o já nebohá budu jako jíst? :-O jinak řeckou kuchyni miluju letos jsem yli zase dokonce se mi podařilo konečně vychytat tu typickou chuť jejich řeckého slaátu, ke kerému si ty české variace nemohou ani čichnout
Odpovědět
Profilova fotka
hupczo, jé a jak se ti to povedlo? :-) myslím s tím salátem?
Odpovědět
Profilova fotka
pepi: chtělo by se mi říct: neřeknu, heč :-D ale jelikož jsem charakter, dám své k lepšímu tedy jak udělt řecký salát aby chutnl jako řecký salát :-) 1. - rajčata - musí být červené - ne ty plastikové blonďaté koupené v akci v suproši - chce to ideálně domácí, ale pokud není možnost stačí i tytové ty keříčkové (obvykle jsou sladká i v těch suproších) 2. - papriky - vždycky jen zelené - byť mám normálně rdji ty berevné, do řeckého nedávám- přerážejí chuť 3. - okurky - do řeckého dycinky oloupat 4. - olivy - ne plechovkové - ale takové ty nafialovělé prodávané na váhu s peckou! - když jsem je nahradila plechvkovýma, protože mi došly, bylo to sice ok, ale po řecku ani stopy 5. - hooodně, ale opravdu hooodně olivového oleje 6. - feta - nejvíc se mi osvědčil trvanlivý prodávaný v terapakové krabičce v intersparu - sice je trošku rozblemcaný, ale chuť je ok - kupodivu, ale změna sýru ovlivnila výslednou chuť jen málo (jasně, že jsem měnila jen a jinou fetu) 7. - cibule - červená! ta musí být - nakrájená na cca osminky a rozdělená na proužky 8. - koření - jen troška namletého pepře a kotanyi mlýnek provenálské bylinky (ano do řeského provensálské - sice to moc nesedí geograficky, ale funguje to .-)) zeleninu spíše na větší kusy vše jen lehounce promíchnout - obvykle to prohodím rukama a je to a nejrději k tomu má ciabatu s máslíčkem :-)
Odpovědět
hupcza: to zní dobře, to vyzkouším.
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravim porad jede zradlo jo? :-D :-D :-D no furt lepsi nez pocasi nebo nemoci ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Čau ženy, to mi děláte naschvál s tou žrádelní tématikou, zrovna dneska obědvám hrušku :-( Jinak se připojuju k sekci masožravců :-D Ale na sushi jsem zatím srab, páč mi jedna otrava z jídla fakt stačila :-p No ale pokud máte někdo fakt echt recepis, tak bych ho doma vyzkoušela - to si troufnu, páč vím, že ty ingredience jsou čerstvý.
Odpovědět
Profilova fotka
Spaget to bych radsi sla prvne do hospody na to sushi ;-) pac teda sehnat stoprocentne cerstvou rybu da docela honku :-D
Odpovědět
Mucho ale prosím tě, uloví kapra v rybníce a má čerstvou rybu ;-) :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak s tím problém nemám :-D Brácha s tátou jsou fakt vášniví rybáři, takže ryby jíme každej tejden. V pondělí jedou do Norska, tak co si mám nechat chytit? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Lososa , tunaka, morskyho dasa, morskyho jazyka , musle sv Jakuba a morskyho uhore :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D To si musím napsat. Lososa a tuňáka dovezou vždycky, ale ten zbytek? No nejspíš mě pošlou kamsi...
Odpovědět
Profilova fotka
No Spaget tak super musis si teda koupit tu cernou morskou rasu , wasabi, sojovku Kikomam rejzi a je to ;-)
Odpovědět
spaget muzu si u vas taky nejakou rybu objednat? :-D do klatov to není tak daleko ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tolik věcí? :-o Dyť jsou z toho vždycky takový pidi porcičky :-D Asi bych si měla pořídit větší kuchyň, páč do tý naší garsonkový se s těma všema rybama, rejžema a řasama nejspíš nevejdu :-N A než všechno todle seženu, tak mi ty čerstvý ryby zasmrádnou :-p Prdím na to a zjistím, jestli máme v Plzni sushi bar.
Odpovědět
Profilova fotka
No ok tak seme se zase vratily k ty my puvodni odpovedi ze nejlepsi je jit dohospody :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?