Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
to já taky = taky si připadám jak úchyl :-D
Odpovědět
Profilova fotka
proč každou větu píšeme dvalkrát??? to je nějaká choroba prej adisek: nestydím se za ni, a je moje.....mě to až teď DOŠLO :-D :-D :-D
Odpovědět
akorát se divím, kde je aaa :-o většinou stačí napsat sex a aaa hned přiběhne :-D :-D :-D adisek, ještě, že tě taky máme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo: a ty mas taky pekarnu?? myslim tu elektrickou??? :-D my mame panasonic a ted me napada, ze tak budu rikat i ty svy :-D :-D :-D
Odpovědět
adisek, já mám moulu :-D helo, s tvými myšlenkovými pochody ti to mělo dojít dřív :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
adi: elektrická nebo panasonic????
Odpovědět
Profilova fotka
hele: blik....ze ty si obcas sedis na vedeni :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já mám etu :-) a říkat jí tak nebudu...
Odpovědět
Profilova fotka
hela: no ja vim, ze tu svji mas, me zajimalo, jestli ma jojo tu elektrickou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sabca: tak eta jo?? :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo holky redstavte si, ze ta ma ma i specialni schranku na seminka :-D :-D :-D ale ted mluvim o ty elektricky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
adi: jinak, schránku na semínka máme každá :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak takhle jsem se uz dlouho nenasmala, holky diky, ma tu hubu od ucha k uchu, si to tu budu asi cist, az budu mit nejakou depku...
Odpovědět
koukám, sabča se velice rychle zapojila :-D :-D
Odpovědět
adisek, 146 stran stačí i na pořádnou depku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sabca: v tom pripade ja mam dve ;-) v ty svy i v ty elektricky.... takze muzu tvrdit ze nemam schranku ale schranky :-D :-D :-D a kazdy at si to vylozi jak chce :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
adisek, ty musíš mít něco extra :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo: aaa slysi na sex a sabca na seminka :-D
Odpovědět
aaa dneska vozí kočárek, jenom jestli mímo neukradla a teď se neschovává někde v zemljance :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
takže adisek je panasonic sabinka je eta já jí nemám a jojo???? ale mám teda aspoň ten zásobník na semínka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hela uz nam asi utekla na spinning :-(
Odpovědět
Profilova fotka
neutekla x-) x-) x-)
Odpovědět
jojo je moula :-D čili moulinex :-D
Odpovědět
Profilova fotka
moulinex :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Teda vy dneska jedete, to ani nestihnu naskočit. ;-)
Odpovědět
adisek, co zas máš??? :-p
Odpovědět
Profilova fotka
uz se vidim, jak rikam vecer mladymu, ze si jdu oplachnou panasonic :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sem byla na záchodě na spin jdu za dest minut, ale moc se mi nechce, od vás, dneska je tu bžunda :-D jojo: moula :-D :-D
Odpovědět
loony, ale stihneš :-D
Odpovědět
Profilova fotka
loony: mas pekarnu??????? :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?