Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
holky, já z vás dneska nemůžu :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tyjo, a pamatujete, jak byly takový hlášky, že říká žena mužovi, když něco pekla: prosímtě, můžeš mi vystříkat pekáč??? (myslela takovým tím olejem ve spreji, když peče, tak co taky asi jinýho chce) a on se na ní podívá a říká: teď??? když jsou děti vzhůru? :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to jsme se tu zase jednou sesly..... :-D :-D :-D
Odpovědět
helo, ten sprej mám taky :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hela: :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dám to sem ještě jednou, bylo až dole a nikdo by si toho nevšim určitě: tyjo, a pamatujete, jak byly takový hlášky, že říká žena mužovi, když něco pekla: prosímtě, můžeš mi vystříkat pekáč??? (myslela takovým tím olejem ve spreji, když peče, tak co taky asi jinýho chce) a on se na ní podívá a říká: teď??? když jsou děti vzhůru?
Odpovědět
Profilova fotka
aha, tak jste to viděly, no nic, aspoň se pobavíme dvakrát :-D a používáš ho jojo?????
Odpovědět
Profilova fotka
prisli nam na ten net, tak vydrzte beze me =-)
Odpovědět
používám :-D :-D :-D helo, pro velký úspěch jsi to zopakovala, co? :-D tak už dlabu první rohlík, ještě horký :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, to musí být dobrota, ale aby tě nebolelo bříško :-D kdy jdeš na ty psychotesty??? jsem zvědavá, co ti vyjde, aspoň budeme kdyžtak zavčasu varovány :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já si to nepamatuju, ale je to heli dobrý :-)
Odpovědět
to se uvidí, včera mi bylo zle kvůli alergii, dneska kvůli rohlíku? :-S třeba ne... ona si nás psycholožka testovala min. týden, teď si nás vyhodnocuje a závěrečnou zprávu nám dá v pátek :-) tak já vám to sem pak ve zkrácený formě (jednu dvě věty :-) ) hodím... a když se neozvu, tak jsem psychopat nebo tak něco a zavřeli mě :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jojo: hod mi taky jeden teply rohlicek :-D :-D ale ten upeceny , prosim...
Odpovědět
Profilova fotka
ja je nejradeji hezky teply, to je pak pochutnanicko... :-p
Odpovědět
teplý rohlíček :-D :-D ta hela nás pěkně naočkovala :-D :-D helo, a co uděláš z tohohle : teď v troubě peču kaizerky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo amy sprej nepouzivame mame lubrikacni gel :-p :-D :-D :-D
Odpovědět
adisek, a pak nemám mít pneumatiku :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo: co jsou kaizerky??
Odpovědět
:-D :-D :-D já teda lubrikační gel nepotřebuju :-) zatím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo: no ja ji mam taky, a nestydim se za ni, je holt moje a patri ke mne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo: mela jsem na mysli tu pneumatiku ;-)
Odpovědět
takový ty housky, co nejsou motaný, ale ražený. uděláš bochánek a přitiskneš tam kráječ na jablka, sype se to, co máš ráda
Odpovědět
adisek, co slovo, to perla :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no telý rohlíček fajn ale s kaizerkama si moc nevím rady, jedině, kdyby se vnitřek vydlabal, tak by mohla posloužit adiskovymu muži :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo: tak uz jsem zase chytrejsi ;-)
Odpovědět
helo :-D :-D adisek, vidíš? inspirace :-D :-D :-D
Odpovědět
tou inspirací je míněna ta "rada" od hely :-D :-D helo, jsem upekla i párek v rohlíku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ježiši, si připadám, jak úchyl první kategorie!!!! a sprej nemám, ale občas ho potřebuju, tak mám gel
Odpovědět
helo, to já taky :-D aspoň je sranda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no holky, jeste ze vas mam :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?