Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
prostě chlapi, nedokážou pochopit a ustoupit, tak aspoň bručí.....kdyby jsme to tak měly my, tak nám nadávají do nymfomanek
Odpovědět
Profilova fotka
jojo; hele, nestras ji :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hela: za nymfomanku jsem byla prvni dva roky :-D :-D :-D ale to bylo vse ok :-D :-D nam maji konecne dneska prijit sestelovat novy net, cekam je kazdou chvili, tak kdybych vypadla, tak se nedivte :)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo: ja pecu dneska chlebik, tak trosku experimentuju, doufam, ze to bude k jidlu. krupavy rohlicek bych si taky dala....minuly tyden jsem pekla loupacky
Odpovědět
Profilova fotka
co to je zas za hlášku??? tak to je jasný, že když první dva roky hodně a ted mín, tak remcá, ale je fakt, že dvakrát tejdně je to ouplně v cajku....
Odpovědět
Profilova fotka
hela: dik za odporu, uz jsem si fakt kolikrat pripadala divna...
Odpovědět
Profilova fotka
hela: jakou hlasku?
Odpovědět
Profilova fotka
to s tím strýcem....jsem myslela, že je to zas z nějakýho filmu :-) no nemáš zač, to ti řekně každej, že je to ok
Odpovědět
Profilova fotka
vy jste teda pekařky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky, až dosexujete, tak se přidám :-D
Odpovědět
já a strašit??? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hela: no my si asi pred mesicem koupili domaci pekarnu, tak jsem se ve triceti letech naucila snidat a po asi 5 letech jist pecivo
Odpovědět
Článek se načítá
sabčo, až dosexujem, tak to bude strašně smutný :-S :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sabi: klidně můžete mluvit o domácích pekárnách :-D
Odpovědět
adisek, pekárnu máš, rohlík si upeč :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hela: jo pockej ted mi to doslo....ty pekarky.... :-D :-D :-D zes to myslela dvojsmyslne...i ty vetvicko jedna :-D
Odpovědět
tak tentokrát ne, teď fakt peču :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no já jak tu nejsem, tak se tu mluví furt o jídle :-D :-D :-D ale jakože nejsem takový sex. maniak, to je jen tím, že ho nemám pravidelně a po ruce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hela: to si teda pomůžu :-D pekárnu mám, ale to mi nepomůže...
Odpovědět
Profilova fotka
jojo: to bych je musela jist sama, mladej je od noveho rku na diete
Odpovědět
Profilova fotka
nene, vůbec, myslela jsem to tak jak to je i když taková pekárna a jak se v ní peče rohlíček :-D to už dvojsmyslné je x-) x-)
Odpovědět
sabčo, bavíme se fakt o pekárně? :-D já jo :-) adisek, uděláš jich míň...
Odpovědět
Profilova fotka
hela : :-D :-D :-D ty jsi teda cislo
Odpovědět
Profilova fotka
jojo: ja si koupim az budu doma, ikdyz to neni ono..
Odpovědět
helo :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
o pekárně... :-D když mu upeču chlebík, bude si všímat jen chlebíku :-D
Odpovědět
helo, asi takhle, rohlíček v pekárně neupečeš, pečeš ho pak v troubě :-D :-D
Odpovědět
sabčo a bude tě opěvovat, jak mu pěkně podstrojuješ :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sabca: tak to muj by si nejdriv vsiml pekarny a chlebik by prisel na radu az po peceni :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aha, tak to je vidět, že tématu pekárna nerozumín a fakt jsem mluvila dvojsmyslně haha, ale rihlík v troubě! no já padnu ještě že jdu na ten spin, že se vyčerpám a nebudu mít dememntní myšlénky x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?