Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
adisek, nevěděla :-D v jaký souvislosti to tam je, nevzpomeneš si?
Odpovědět
Profilova fotka
a co je se švestkama???
Odpovědět
adisek, tak holt musí nastoupit ruční práce :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo: tak to ja nikdy takhle nemela kamose na sankovani :-D to jsem pak sankovala sama :-D :-D :-D
Odpovědět
helo, můj chlap má takový pracovní tempo, že mu říkám, že do švestek nevydrží :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo: no to mu rikam taky, ale uz je asi moc zhyckanej, rej to neni ono..
Odpovědět
adisek, i tak se to dá :-D :-D ale ve dvou je to větší sranda ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo: ma taky takove tempo pri sankovani ??? :-D
Odpovědět
adisek, musíš mu to zdůvodnit, že myslíš na jeho dobro, aby se moc nenadřel, aby ho třeba nechytly záda nebo tak něco :-D
Odpovědět
adisek, copak mu je 16? :-D :-D :-D ve svým věku už ví, jak na to ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo: to jo, tělo to potřebuje adi: frigidní nejsi prosímtě!!!! a není to ono, to víš že ne, ale zase tě nemůže nutit, že
Odpovědět
Profilova fotka
jojo: mrknu ti na ty cetniky zitra rano znvu, mam je v archivu
Odpovědět
Článek se načítá
tělo si to žádá, tělo to potřebuje - to říkám na všechno, na sex, na čokoládu, na brambůrky u televize :-D :-D :-D
Odpovědět
adisek, chooodna větvulka, dík :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no ja se nejak prinutit nedam, cim vic tlaci na pilu, tim vic se mi nechce, holt uz mam takovou ovahu...
Odpovědět
nucení nemá cenu, stejně z toho pak nikdo nic nemá
Odpovědět
Profilova fotka
jojo: to mas pravdu, ja uz od rana mam chut na sladky a zatim se drzim, koukala jsem na marcipanove figurky na svatebni dort a poslintala jsem si celou klavesnici :-D
Odpovědět
Profilova fotka
adi to je normál u všeho, čím víc tě do něčeho někdo nutí....tím víc se ti enchce pak máš pocit, že to děláš jen z povinnosti a pak je zle no, jakože je to blbý, když jsou odlišný potřeby, ale ten aktivnější musí holt ustoupit
Odpovědět
Profilova fotka
no mne se nikdy nechce, kdyz prijdu o dvanactce z prace domu, jsem tak zrala na sprchu a spat, no ted jsem mela tri o sobe, tak tri dny nic nebylo, tak se vcera uz nastval, brucoun jeden 8-(
Odpovědět
můj synátor má ve středu narozeniny - se těším, bude dort, chlebíčky, jednohouby, dětský šampus :-) ... :-D a v sobotu znovu, to má pozvaný kamarády :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to dělal můj ex....že se naštval, doma bylo dusno a já pak jakože tak teda pojd no jakože mazec, místo toho, aby mě to nějak zpříjemnil, tak dělá bubáky jojo:ty ty děti kazíš normálka
Odpovědět
Profilova fotka
jojo: neprovokuj tady s tim jidlem ]-( ja jedu za dva tydny domuuuuuuuu do cech, to zase po tydnu nebudu moct dopnout kalhoty :-D
Odpovědět
adisek, hela má pravdu, aktivnější fakt musí ustoupit, kdybys ty chtěla sexovat jednou za dva týdny, tak ti tu řeknem, abys přidala, ale i tak by on musel slevit... ale takhle je to asi normoš, ne... přece tě nebude "znásilňovat"...
Odpovědět
Profilova fotka
bych si ted dala aspon jeden chlebicek x-) x-) x-)
Odpovědět
někdo ty děti kazit musí :-D já jsem taková hodná tetička :-) adisek, tak se nadlábneš, no :-D
Odpovědět
chlebíčky budou až ve středu a v sobotu :-D smolík :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já jdu dneska na spinning, páč ty kalhoty taky moc nedopnu abych byla kóča na to focení jojo: doufám, že taky budu taková hodná teta
Odpovědět
Profilova fotka
jojo: to znasilnovat ne, jen pak bruci, ale ja se nedokazu do niceho nutit, sem mu rikala, ze vysadim prasky a treba se to zlepsi, at se stara ted o ochranu on, kdyz chce mimi az pristi rok... no, tak se nastval
Odpovědět
Profilova fotka
ale jink je zlaticko, abych mu nekrivdila, udela co mi na ocich vidi :-D :-D :-D
Odpovědět
jdu mašlovat rohlíky, šoupnu to do trouby a za 10 minut jsem zpátky, tak mě tu zdrbněte :-D :-D helo, budeš, a nejenom teta :-) ............................................................................................................................................................................................................................................................. možná i strýček :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?