Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
na koukání není nikdo moc mladej :-D :-D dobrou, loony :-)
Odpovědět
dobrou, aaa :-) máš na to vůbec papíry? :-p
Odpovědět
Profilova fotka
nemám... ale nevadí, pojedu jen na zelenou ;-)
Odpovědět
dobře děláš, tak čauky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky vetvulinky x-) take pridavam seznameni pres internet, pred 7 lety a myslim, ze to byla www.seznamka.cz :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky větvičky! mariola je zpět, to je dobrý :-D ale šla raději do jiné sekce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ze by zanevrela na vetbe sabco?? :-.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj větvičky no nevím, jak to s tím netem děláte, ale já tam narážím na samý divný typany, dycky se zaregistruju, sejdu, odregistruju a třeba rok nic, páč nemám absolutně náladu na další štěstí jsem na netu měla jen na baby, tady na brms
Odpovědět
Profilova fotka
hela: no ja byla na seznamce as pul roku, nez narazila na toho svyho, a vlastne ho ze zacatku ani nechtela, mela jsem tam jinyho, prisel mi jako opruz :-D a s par jsem se i sesla, ale nikdo to nejak nezajiskrilo... s tim prvnim jsem si dala schuzku na vaclavaku "u kone" a vubec mi nedoslo, kolik lidi si tam dava spicha, pak sem si pripadala desne trapne, ze me urcite nenapadne odnekud pozoruje a ma z toho curinu :-p no a pak se ten sraz u kone staval tak nejak tradici...
Odpovědět
Profilova fotka
adi: no určitě je lepší se sejít u koně, kde je okolo spousta lidí mě jednou jeden říkal, sejdem se tam a tam a já tě vemu do auta a pojedeme někam na kraj brna.....pche no a dalšího sem se nemohla zbavit a ted mě jeden uhání, ale já nevím, nemám na to náladu ale vím, že mě to pak třeba bude líto a budu si nadávat, že sem nekejvla na schůzku, no já nevím
Odpovědět
helo, dobře děláš, taky bych si k nikomu cizímu na prvním randeti do auta nesedla :-| jestli ten, co tě uhání, stojí za to, tak počká, až ta nálada přijde ;-) adisek: ahojky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no to právě nevím, jestli za to stojí.... ale o vík jsem doma vařila :-D s jedním kamarádem
Odpovědět
Článek se načítá
a já sáňkovala :-D :-D tak když to nevíš, tak si to nech projít hlavou, ale většinou první instinkty bývají správný :-) i když u mě ne, když jsem miláčka viděla poprvý, tak jsem si říkala, tak tohle nepůjde :-D :-D :-D
Odpovědět
no a kamarád? he? :-) povídej, přeháněj :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo: ahojky :-D , tak jsem si pocetla jak jste si zasankovali :-D my budem asi dneska, mladej si prej po trech dnech uz nemuze pomali ani sednout :-D :-D hela: jj, znam to... a vis co ja?? s mym mladym jsme se seznamili v dobe, kdy byl v usa, pul roku me uhanel, abych za nim priletela, alespon na dovolenou...jednou tak otravoval, ze jsem uz odsekla, ze teda jo a druhy den mi volali z csa, ze mam u nich zaplacenou zpatecni letenku do new yorku, sem myslela, ze to se mnou sekne. milacek mi volal asi 5 min. po nich a ja uz to vedela, no byl to sok....a za 2 mesice uz jsme byli spolu...nevim, kde jsem tenkrat vzala tolik odvahy, ale ridila jsem se srdickem a nezklamalo x-)
Odpovědět
Profilova fotka
to se teda máme!!! no u mě většinou ty první dojmy jsou správný, ale já se často nechám ukecat tím druhým dojmem....tak jo, dík za připomenutí... jaktože, to byl tak hroznej??? právě že mě štve, že ty fotky na netu vypadají tak hezky a pak přijde někdo úplně jinej :-D
Odpovědět
Profilova fotka
rikal sem si, ze jednou o nas napisu love story :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hela: jj, nikdy nevis na koho narazis....
Odpovědět
helo, nebyl tak hroznej, ale je o 20 kg hubenější :-D :-D adisek, já bych sáňkovala furt :-D
Odpovědět
Profilova fotka
heli, nenuť se...kdyby to byl ten, co stojí za to, tak by tě to chytilo...já odmítla spoustu schůzek, než jsem šla s Fildem...a s tím jsem se viděla 3x, než jiskra přeskočila :-)
Odpovědět
adisek, tý jo...
Odpovědět
Profilova fotka
jojo: no mne by to stacilo dvakrat za tyden, a mladej tak dvakrat za den, kolikrat otravuje tak, az si myslim, ze musim byt snad frigidni :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo: uz to neni co to byvalo, sem ho navnadila prvni dva roky a ted uz nejak nestiham....asi starnu :-p
Odpovědět
Profilova fotka
dobře dám na vás i na svůj pocit jinak jojo: kamarád, no nic, jakože je fajn, ale známe se hafo dlouho, jsme daleko od sebe a zřejmě bysme spolu nevydrželi, je trochu jednodušší, jakože když přijedu a náhodou se potkáme tak je to fajn, ale nechci ho adi: tak to je dobrá story teda
Odpovědět
adisek, frigidní bys byla, kdybys chtěla dvakrát do roka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já jak jsem sama, tak bych vařila až bych brečela, ale když mám vztah, tak taky stačí tak dvakrát týdně
Odpovědět
Profilova fotka
adi: to je nromálka, spolu s tím, jak jsme spolu dlouho touha klesá, na začátku jsem taky mohla každej den ale po dvou letech fakt už jen tak dvakrát týdně....taky dyť je to furt stejný, ne :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo: tak ty jsi vazne nevedela, ze s tema svastkama to bylo v cetnicich??? no nebyla to nahoda, ze jsem si druhy den pustila zrovna cetniky???? nahoda jak prase :-D
Odpovědět
helo, taky mám kamaráda, se kterým sáňkuju, když zrovna nikoho nemám :-) tělo si to žádá, tělo to potřebuje :-D ale zase vždycky, když jsem s někým byla, měl panáček utrum :-) no a teď už to vidím nadosmrti :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo: no, kdyz on mi tvrdi, ze jsem frigidni uz ted :-S
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?