Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
jo, možná by ti bylo samotné líp, ale za dva dny by se ti začalo děsně stýskat ;-)
Odpovědět
na mariolu to má zatím dobrou gramatiku a zatím to píše souvisle :-)
Odpovědět
jsem cvok ]-( alergie na pyly dřevin, mimo jiné i zkřížená potravinová - a já trubka snědla jablko :-( samozřejmě jsem hned opuchla, teče mi z nosu a skoro nevidím na oči :-| už jsem si vzala prášek, ale dneska asi usnu až zítra :-S když já na to jablko dostala takovou chuť :-p
Odpovědět
Profilova fotka
jééé, tady se probírá seznamování :-) , přidám se, my jsme klasická známost z práce ;-)
Odpovědět
Ale jo, asi stýskalo, no možná tak za čtyři dny. ;-) Jenže já byla před ním dlouho sama a i předtím to nebylo nic moc a jsem na samotu zvyklá. My navíc bydlíme úplně spolu teprve od vánoc a mi prostě chybí sednout si sama k televizi s pytlíkem brambůrků (všechny je sníst sama a necítit se trapně ;-) ) a brečet u smutné knížky. On by mě hned chtěl utěšovat. :-) Ale když jsme spolu chodili, tak zase těch 10 - 14 dnů co musíš vydržet ty, bych nepřežila. A jak dlouho spolu chodíte?
Odpovědět
ahoj aaa :-) taky jsem měla hotelovou známost, můj první host v prvním hotelu :-D :-D loony, rok a půl :-) přežiju to, protože on je absolutně zlatý ;-) a navíc do švestek nevydrží, šlehne to s ním a pak ho budu mít doma pořád :-D :-D
Odpovědět
já si tuhle pustila Dům u jezera a na konci jsem bulela a bulela... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo-ahoooj, alergie ti teda nezávidím, já na to naštěstí netrpím, ale moje kámoška jo, už jsem s ní jednou jela na pohotovnost, když jsme si na jaře dopřáli víkend v přírodě na Šumavě.. Vypadala, že jí vybuchne hlava, jak byla opuchlá :-.
Odpovědět
na pohotovost mě taky vezli, když jsem spořádala pytlíček oříšků - anafylaktický šok jak vyšitý ;-( ale na jablko se neumírá, jenom to je děsně nepříjemný
Odpovědět
aaa, radší piš zatím naštěstí netrpím - mně se to všechno rozjelo až po porodu :-S
Odpovědět
Profilova fotka
fakt jo? takže jsem výhledově taky alegrik, jo? =-)
Odpovědět
třeba ne, ale...
Odpovědět
Článek se načítá
Jojo, rok a půl po seznámení byl ten můj taky absolutně zlatý. Ono to každodenní soužití dělá divy. 8-) Tak ať rychle splaskneš. Já mám takovou podivnou alergii - kombinace kiwi se sluníčkem. Naštěstí mi jen otečou rty. Kiwi jím jenom když je zataženo. :-D No já bohužel skoro pořád dělám sama, jediný pracovní kolektiv, který jsem zažila byly učitelky na základní škole. Tam se moc dobře neseznamuje. ;-)
Odpovědět
aaa, až budeme ve vlašimi kalit, ne abys mi cpala oříšky nebo tak něco :-) brambůrky můžu :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já zase dělám s lidma, takže tam o seznámení není nouze :-) , ať už jde o kolegáčky nebo o hosty :-D , kolik já dostala nabídek k sňatku... Nejkurioznější byla do Izraele :-N .
Odpovědět
loony, sestřenka má alergii na šlupky od brambor - když loupe brambory, taky jí opuchnou rty jako tobě - vypadá jak černoch :-D :-D taky si říkám, až budeme spolu bydlet, tak to nebude pořád takový růžový, ale zatím jsme furt jako v líbánkách :-D :-D na základce? jedině s ředitelem :-D :-D
Odpovědět
aaa: žádná Izrael, doma budeš! :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nejsem magor, abych se hrnula do Izraele, nemám je ráda ;-) , a tenhle mi řekl, že má veliký dům, že mi dá peníze, ale že bude chtít každý rok jedno děcko... :-D taky mě chtěl arab kupovat za 10 velbloudů.. :-D , prý je to super nabídka :-D , řekla jsem to doma a manžel se zeptal, jestli by je měl pást před barákemmm :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
... a ten cvok z Izraele dokonce poslal letenku... na adresu hotelu, adresoval to "Petra, reception", bavil se tím celý hotel ]-( :-D
Odpovědět
mně nejde psát, už dvě zprávy se tu neukázaly!!!
Odpovědět
a ta třetí jo, no to je úžasný :-) aaa: :-D :-D :-D koukám, u vás se nenudíte :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo-jde! tahle se tady ukázala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
opravdu se nenudíme :-D , někdy je toho vzrůša až moc, nervy a ječíme tam po sobě :-N
Odpovědět
jak ty bys mohla ječet, taková větev :-D :-D
Odpovědět
tak já jdu počítat ovečky :-D :-D dobrou, větvule :-)
Odpovědět
Profilova fotka
asi právě proto, že jsem větev... :-D :-D :-D , ve čt v noci jsem vyhýkala kolegyni.... vypadalo to, že si nechala mozek doma :-| , ale co... my se vyřvem a za 10 minut o tom nevíme, to prostě patří k téhle práci, musíme se smát i na naprostý idioty a někde se to musí ventilovat... proto mám ráda spinning, tam to ze sebe vydupu... mimochodem-máme nového souseda a je úžasnej :-D , sice se přistěhoval se slečnou, ale je dobře se na něj dívá :-)
Odpovědět
tak nejdu, nový soused je nový soused, povídej, přeháněj, slečnu vynech :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vysokej, černovlasej, modrookej, široký ramena.... ;-) ;-) ;-) , kolem třiceti..
Odpovědět
Moc mladej. ;-) Ale já du fakt spát, tak dobrou. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nojo, mladej, ale pohlednej... ;-) jdu taky do pelechu, ráno přijede kámoška s malým a musím být svěží, budu venčit kočárek :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?