Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no,tak to já můžu očekávat tak jednou do roka :-D a to bych měla strach, že f blouzní...
Odpovědět
on má teď šíleně starostí v práci, tak si takhle od toho všeho odpočinul :-) vloni touhle dobou jsem byla v hospodě s kolegama a m nečekaně přijel domů, tak čekal, o půlnoci začal být nervózní, kde jsem, začal šúrovat celý byt - já přišla ve čtyři ráno, byt jenom zářil :-) když jsem se ho ptala, proč mi teda nenapsal, že přijel, tak prý nechtěl, abych měla pocit, že mě nějak kontroluje... tak se bál a uklízel...
Odpovědět
Profilova fotka
ten je sladkej :-D teda jojo, gratuluji k výběru a žehnej jeho mámě... já mám sice skvělou tchýni, ale za f děkovat nemůžu...byl vždy zvyklý, že se za něj věci udělají... :-) i když jsou dny, kdy bez pobízení udělá věci nečekané :-D
Odpovědět
Profilova fotka
píšu si s Ubikem (můj ex...ať víte, jak ho jmenuji) a psal mi filda, že do 15ti minut všichni odejdou a pak i my... myslela jsem, že Ubiko myslí nás tady (protože ví, kam lezu) a pak já a on... tak jsem napsala, že já jen tak neodejdu, že budu koukat na woodyho :-D tak se divil, o čem mluvím :-D
Odpovědět
my jsme se hledali, až jsme se našli :-D sláva internetu :-D když udělá věci nečekané, o to víc to potěší, co? ;-) taky musím změnit přístup k výchově malého, moc ho neučím, aby mi pomáhal :-| s babičkou peče buchty a meje nádobí, já jsem nerv, ale občas se mnou taky něco udělá
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, prosím, udělej službu budoucí snaše!!! :-D je to fakt děs, když chlap čeká, že ho bude ženská bezmezně obskakovat... to se mi vůbec nelíbí... jak jsi se s přítelem vlastně dala dohromady?
Odpovědět
jo ty a on.... :-D :-D
Odpovědět
na www.rande jsem se mu vybrečela na rameni po rozchodu s jednou takovou epizodkou, nějak se nenechal odradit, psali jsme si sms, po měsíci rande, na které jsem přišla po flámu, s opicí, nevyspalá, nenamalovaná, rozcuchaná - vypadala jsem jak fet :-) a neutekl :-D
Odpovědět
tak to je naše lovestory :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no, my se potkali na www.ukazse.cz :-D my se potkali 2x, až na potřetí to vyšlo :-) bylo to v rozmezí třičtvrtě roku... ale potřetí přišel ke mně a už nikdy neodešel! :-D
Odpovědět
internet je internet :-D
Odpovědět
Profilova fotka
přesně tak... celý roky, co jsem tam byla, jsem se s nikým nesešla, jen s jedním klukem a ten mi fotil svatbu :-D pak až s fildou a toho jsem si rovnou vzala... :-D
Odpovědět
Článek se načítá
já tam byla asi půl roku, potkala jsem tam tu epizodku a hned asi třetí den po rozchodu toho svýho :-D :-D když se někdo diví, že na internetu, tak mu vpálím, jestli jsem snad měla obíhat diskotéky nebo čekat, že se nějakej chlap objeví na pískovišti nebo u dětský doktorky :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no jo...člověk neví, kde může potkat štěstí...:-) já taky myslela, že na internetu to nikdy nebude :-D
Odpovědět
že jo, na netu se přece seznamují jenom zoufalci :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D sorry, já se teď začetla do www stránek známých, kteří se berou na fildovi narozky :-)
Odpovědět
a už spím, to sáňkování mě nějak vyčerpalo :-D :-D takže dobrou :-D
Odpovědět
v poho, ale už tady nejsem :-D :-D nemá aaa noční? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ach jo...a zase sama... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
dobrou... asi ne, nepíše mi :-)
Odpovědět
tak to máš smolíka.... tak si piš zase sama se sebou, ať máme zítra co číst :-D :-D čauky
Odpovědět
Profilova fotka
abych nezešílela jako ty a nepsala článek o jednom slově na půl stránky :-D
Odpovědět
i to se může stát :-D
Odpovědět
jenže já jsem v podstatě normální :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky. Kdože je normální? Já myslela, že v dnešní době to ani už neni moderní bejt normální. :-D
Odpovědět
adu, vždyť říkám, v podstatě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
čau kočky, jdu vás jen rychle pozdravit, lítám a nestíhám... snad vás dnesk pozdě večer nebo zítra dočtu :-)
Odpovědět
Neboj aaa, ty dva řádky asi stihneš dočíst. Nikdo tu není. Asi. :-D Jé Jojo, my jsme taky z Rande. :-D Tady je to samé internetové seznámení. ;-)
Odpovědět
ty řádky budou čtyři :-D ahoj loony :-) já na Rande vzpomínám s láskou :-) větvulky, vzpomínáte na mariolu? tak nám asi vstala z mrtvých :-D :-D http://www.beremese.cz/forum/show.php...
Odpovědět
Jo, na tu diskusi jsem koukala. Se mi líbilo, jak jí Nysek napsala, ať se spojí s Mariolou. :-D No mě se manžel každou chvíli ptá, jestli nelituju, že jsem s ním šla na ten kulečník. :-) Je fakt, že někdy mám pocit, že se z něj zblázním a že mi samotné bylo líp. ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?