Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Muchi jj, chci druhou Maruchu a pak klidný odpočinek v Bohnicích. :-) Burčák mám ráda, ale musí být mléčně kalný a hoodně světlý, jinak je dost nechutný, Zvlášt ty až oranžové patoky u silnic. aaa než jsmem dopsala příspěvěk, tak už tu je co je to baklava. :-) Listové těsto dělám na sladko tak, že ho rozválím, tak na stéblo silné a pak natřu vajíčkem, rozřežu na trojúhleníky, obalím natřenou stanou ve směsy vanilínového a skořicového cukru a dám upéct, až začne cukr karamelizovat. :-) sabco a jak to chutná ? ten sérek, k čemu bys to v české kuchyni přirovnala ? Je to sladké předpokládám.
Odpovědět
Profilova fotka
burákový máslo taky nesnáším... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
jj, je to sladké... takový jako našlehaný.... nevím, vůbec nevím, co na to říct.. musí se to vidět a ochutnat :-)
Odpovědět
Muchi alergii na kravské mlíko bych mít nechtěla, asi bych brzy zašla. :-) Moje strava se převážní skládá z tvarohu a sýra. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Princez chalva se ale dela ze sezamu pokud se nepletu ;-) a me to zrovna chutna Lakme to zni dobre listovy testo mam rada x-) Burakovy maslo taky nemusim to mi prijde tak nejak chutove zprzneny :-p :-D
Odpovědět
Mám alergii na buráky. :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já zase dělám z listového pizza štrůdl, potřu kečupem, oregano, šunka, sýr, jarní cibulka, zavinout a upéct stejně jako sladký
Odpovědět
muchi já nevím přesně, je to už asi stopadesát milionu let co jsem to jedla, ještě v době kdy černý uhlí tepr rostlo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Lakme me kdyz to zjistili tak sem taky myslela te natahnu brka ale ted uz je to v poho mam to docela osefovany hlavne v cem vsem jako tu krvskou laktozu muzu cekat a tak ;-) Aaa slanej strudl delam taky nejradsi mam s uzenym a kysanym zelim to je dobrota x-)
Odpovědět
Profilova fotka
mucho-taky mě to s tím zelím už napadlo. to uzený krájíš na kostičky?
Odpovědět
Profilova fotka
víte co, já na vás kašlu a jdu si dát česnekovou pomazánku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo Princez tak to jo :-D :-D :-D buh vi cos nakonec sezrala taky ze jo? Aaa no krajim jak me to napadne zrovna to je uplne sumak ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
sabčo na noc? a co tvůj žlučník :-N
Odpovědět
Profilova fotka
sabčo-dej ji i manžovi ;-) , máš domácí? písni recept :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kašli na žlučník, musíš tělu ukázat, kdo je pánem :-D recept na pomazku?
Odpovědět
Mucho já nevím, mě to tenkrát dali rodiče a těm se přeci důvěřuje a bylo to navíc přímo v bulharsku aaa já dělám česnekačku tak že rozmíchám tavěnák s kapmou mléka a přidám rozetřený česnek tot vše
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, na pomázku :-) , domácí jsem nikdy nedělala a česnek můžu
Odpovědět
Profilova fotka
česnek, nastrouhaný tvrdý sýr, měkký sýr, majonéza, trošku kečupu na obarvení, vegetu... je to mega dobrý :-)
Odpovědět
nepečete někdo náhodou zelný placky? švagrofka je dělá, já se můžu utlouct ale recept furt nemám
Odpovědět
Profilova fotka
musím ji dělat při každé příležitosti, úplně ji milují :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sabčo-dík, zkusím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja delam jen tvrdej syr majonezu a cesnek solim to a peprim ;-) Princez zelny placky neznam bohuzel =-)
Odpovědět
Profilova fotka
ten měkkej sýr to hezky zformuje a kapička kečupu tomu dá lepší barvu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
někde recept na zelný placky mám, ale nejdu ho teď hledat. až najdu, napíšu ti do IP
Odpovědět
někdy přidávám česnek do klasický vajíčkový pomozánky, je pak lepší :-)
Odpovědět
česnekačka má být bílá ne červená a když se dá na ní ještě kousek mandarinky nebo broskvičky x-) x-) už vím co budu "vařit" o víkendu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Aaa muzes mi to prosim te poslat taky? dik moc Ok Sabco priste zkusim ten mekkej syr je to tavenak nebo spis syry typu lucina? :-D
Odpovědět
Mucho když to mícháš ještě s majonezou tak dej klidně lučinu, ale tavěnák drží líp pohromadě
Odpovědět
Profilova fotka
pošlu, až to najdu. zítra makám, ale v pátek jdu až na noční, tak budu pátrat. mějte se větvičky, já jdu chrnět a určitě se mi bude zdát o jídle :-D
Odpovědět
aaa díkes já jdu taky do hajan a pro ty co tu básnily nad chlebíčkama - tak zítra máme v práci jendu návštěvu a budou chlebíčky :-) až je pujdu vyzvedávat asi si vezmu i pro sebe :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?