Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
ale viděla bys krásnou přírodu :-) a křeny berem taky :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
už mě nepřemluvíš, mizím v dáli, užívat si krásného víkendu.... mějte se krásně větve a zazelenejte se!!!! PA
Odpovědět
Profilova fotka
holčinky, jsem v práci a vůůůbec se mi nechce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahóóój, Sabi, srovnej to tam do latě,a můžeš jít domů x-)
Odpovědět
Profilova fotka
neboj, srovnám to...mám tu velkou autoritu...mému výstřihu nikdo neodolá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to jo, to budou určitě hodní, ani nebudeš muset zvyšovat hlas :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dneska jsem to dostala a není mi nejlíp, tak je v baru manža s kámošem...snad přežijí, má tam být 60 lidí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Sabi, zrovna jsem se chtěla zeptat, jaké zbraně použiješ v baru dnes :-D :-D :-D , a ono nic 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
ne, dneska na to kašlu... raději jsem to zavčas vzdala... a zbraně používám furt stejné! Když zlobí, nadzvednu pravé obočí a oni se uklidní :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ale včera jsi psala něco o výstřihu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to už je jen doplněk :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Pro ně asi neodolatelný doplněk ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no, možná... když ony se ty moje "přednosti" dost těžko schovávají :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no nic, tak si tu budu povídat sama... když tu nikdo není :-D jak se máš, Sabi? ale jo, dík, dobře...koukám na krasavce krále Škorpiona...a píšu si na Q... :-D
Odpovědět
jak se máš, Jani? ale jo, dík, dobře... :-D čauky sabčo :-)
Odpovědět
tady někdo skuhral, že tu nikdo není... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
no konečně, já si říkala, že když budu "fatální", že někdo dojde :-D
Odpovědět
jak to vypadá, když jsi fatální :-D :-D :-D femme fatale? :-) či jak se to píše? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to je jedno :-D za chvíli tam bude Lid versus Larry Flint... Miluju Woodyho...je božskej :-D
Odpovědět
to je hezký, tak já ti přijdu po dvoudenním intenzivním sáňkování a ty budeš koukat na woodyho :-D :-D :-p (ale jinak není špatnej :-) )
Odpovědět
Profilova fotka
taky bych sáňkovala ]-(
Odpovědět
nezáviď :-D se ti manžel vrátí z baru a můžete sáňkovat do rána :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no, dnes asi ne...mám to první den... no, nebudu zacházet do detailů :-D tak budu slintat nad božským Woodym :-D
Odpovědět
áha, tak si chvilku počkáš... si máš na co stěžovat, vdaná... co mám říkat já? chlap mi teď jezdí tak jednou za 10 - 14 dní :-S (ale to pak sáňkujem furt :-) )
Odpovědět
máš nachystaný kýbl na sliny? a hadr na uslintanou obrazovku? :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
myslíš, že tím, že je ženská vdaná na to má patent? :-D mě chodí chlap denně z práce v jednu ve dvě, máš pocit, že je síla? natož chuť? :-D
Odpovědět
chuť by byla a síla? hm...
Odpovědět
síla asi ne...
Odpovědět
Profilova fotka
věř tomu, že kolikrát už ani ta chuť :-D
Odpovědět
musím miláčka pochválit, včera jsem šla s malým na fotbal a když jsem přišla, měla jsem vysátý a vytřený celý byt :-) a večer mi uvařil véču :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?