Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
báby neeee, dyk jsme mladý holky :-D :-D :-D helo, tak se stav jenom u mě, jsem sama doma :-D stát u plotny je jednoduchý. zvedneš tělo z gauče, pomocí nohou ho přemístíš do kuchyně (tomu pohybu se říká chůze), tam najdeš takový ten přístroj, co má nahoře plotýnky (takový to černý kulatý), dojdeš k tomu a zůstaneš tam stát, to znamená nesedneš si ani si nelehneš ani neodejdeš někam jinam :-D :-D :-D
Odpovědět
okliky jsou od toho, aby se zdolávaly :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo :-D :-D dík za názorný popis hele vy tomu doma říkáte sáňkování :-D
Odpovědět
není zač, přijďte zas :-D :-D já tomu říkám sáňkování už od svých pubertálních let :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a jak to vzniklo???
Odpovědět
já ti ani nevím... s tehdejším kolíkem jsme často hlídali jeho malou ségru, tak jsme si domlouvali sáňkování, až konečně budeme moct odejít :-) přesvědčovala nás, že v létě se sáňkovat nemůže, a že nám v zimě půjčí sáňky :-) byla sladká :-)
Odpovědět
jo a puberta u mě přišla pozdě :-D až skoro před maturitou, do té doby jsem byla hodňoučká holčička :-) ostatně jako jsem teď :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky :-) jsem se vzbudila...heli, se furt těším, že tě potkám a jsme tu vyloženě na střídačku :-D já bych ještě spala, ale nejde mi to...
Odpovědět
Profilova fotka
jo tak to je dobrý, půjčím vám sáňky :-D :-D hodňoučká jo???? a dohazovačka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no sabi, tak jsme se dneska potkaly, ahooooj :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj kozo!!! :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jéééé, to je dobrej pozdrav!!! budeš na baru, jo? aby si zas neochořela
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no, to fakt nevím!!! doufám, že ne...to už by byl vrchol...filda bude zas nervní a protivnej, netěším se... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
máte tam nějaký akce jo??? a co hvězda?
Odpovědět
Profilova fotka
hvězda je ještě na horách :-) zítra tam máme 60 lidí... :-(
Odpovědět
helo, jasně že hodňoučká, kdybych nebyla hodňoučká, tak si ho nechám pro sebe, ne? ;-) jenže já jsem hodná nátura, já ho pošlu dál :-D sabco, ahojky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj jojo, tebe už jsem taky nějakou dobu neviděla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tyjo, tak to bude mazec, ale to bud ráda, že tam hvězda nebude jojo, to máš vlastně pravdu....ale co na to jeho manželka :-D
Odpovědět
sabčo, vždyť mám taky radost, že tě tu vidím :-D helo, manželka je slepice, učitelka - ale fakt slepice. já proti učitelkám nic nemám, ale tohle je fakt diagnóza. pančelka jak vyšitá. v pátek s námi nemůžejít kalit, protože je unavená ze školy, v sobotu nechce, páč by holky musely spát u babičky, doma skoro nevaří, no divíš se tomu chlapovi? já teda ne. no jo, koukej si k tomu sporátku stoupnout, utáhneš ho na žrádýlko :-D
Odpovědět
teda sporáku :-D :-D :-D
Odpovědět
tak jsem se teď dozvěděla, že za dvojku z diktátu nemůže můj syn, ale pančelka - že prý on v sešitě tečky za větami viděl, tak je nedělal a pak tam najednou nebyly :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, no chudák chlap!!!! já bych mu teda moc asi nevařila, páč mě to moc nebaví, ale vařili bysme spolu, chápete :-D a to by mě bavilo a pak bych možná něco uklohnila, za dobře odvedenou práci ty děti jsou strašně vtipný, jakou mají fantazii :-D
Odpovědět
jasně, někdo říká sáňkovat, někdo vařit :-D :-D :-D miláčkovi se po mně zastesklo a jede se ke mě vyspat po noční :-)
Odpovědět
jednou jsme šli z kalby a stavili jsme se u mě na slivku - dala jsem mu zbytek francouzských brambor. vděčnějšího chlapa jsem neviděla :-) on je fakt děsně hodnej a svoji ženu má rád, ale...
Odpovědět
Profilova fotka
takže tě do večera neuvidíme jo :-D já stejně za neceou hodku valím...jedu do rodné vsi, po dvou měsících, ale to už jsem asi psala...ale to je jedno čeká mě 5hodinová cesta vlakem a pak večer pivko v naší úžasný nádražní putyce, páč u nás není nic lepšího...a to si hrdě říkáme město :-D až pojedu kolem vlašimi, tak budu mávat, i když z hlavní trati to je asi kus, viď
Odpovědět
docela to kus je, musíš k tomu ještě řvát, abych tě slyšela :-) neuvidíte, páč ještě musím jít se synem na trénink - fotbalista :-) pak mě uvidíte, páč miláčka nechám chvíli prospat, jinak by nebyl k použití :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hm, zkusím zařvat, ale nevím, co na to spolucestující :-D tak jen se jdi hezky projít, venku je krásně taky mám v plánu zejtra courání a tak ségra bere s sebou svýho novýho přítele, tak mu budeme ukazovat krásy našeho okolí
Odpovědět
spolucestujícím vysvětli, že by ti to jojo neodpustila :-D tak já mu jdu uvařit něco moc dobrého, ale hlavně lehkého :-D :-D kdyby se dneska ztrhla sněhová vánice, tak víte, co dělám :-D :-D helo, užij si to :-) ahojky :-) :-)
Odpovědět
ps: z moravy do čech se dá jet i přes vlašim....
Odpovědět
Profilova fotka
jojo: ty si to taky užij :-D ale přes vlašim bych jela tak 9 hodin a ne mých obligátních 5, navíc bych vám stejně křenila, takže jindy :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?