Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
adua: aha... tak dik za vysvetleni, ja si prvne myslela,ze to je zkratka tvyho jmena, nez jsem nakoukla do tvyho albicka. toho pejska je mi lito ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak zkratka ne. To by mohlo být třeba HeBr, nebo BrHel... To fakt ne. :-D Jo, bylo to skoro moje dítě. Každou chvíli epileptický záchvaty a léky... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
adi, to jsem si ani nevšimla, ale nejspíš to bude opravdu kvůli tomu jejich stylu života :-| . A s tím prohřátím u nás to je fakt :-D . Já tam zažila jinak celkem příjemné počásko, teploty kolem 15. Chodily jsme v bundě, ale viděla jsem plno šílenců v krátkých rukávech...holt 15 už je pro rodilé Iry asi vedro :-N adu, díky za gratulaci k mazlíčkovi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja mam kamosku a ta se za svobodna jmenovala brhelova :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych to viděla i tak, že maj v Irsku dlouhý večery, bydlej daleko od sebe, takže už jsou skoro všichni příbuzní, taková degenerace. :-| Hezkýýýý, tak jí pozdravuj. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no prej tu v celym irsku bylo 11 rodin, tak se krizili navzajem, co jim taky zbyvalo, ze jo... no a ty ozraly irky v ulicich ve ctyri rano, v devatym mesici , no masakr....
Odpovědět
Profilova fotka
Takže kombinace obojího... No pěkný, nejdřív se to páří mezi sebou a pak to začne chlastat... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
no, oni te moudrosti moc nepobrali, nerikam, ze vsichni, ale vetsina....
Odpovědět
Profilova fotka
No jo no, nemůže bejt všude stejně. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ale zase se maj rádi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to zas jo, hodne na rodinach lpi, na tradicich a tak..
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, to je šlechtí... :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
kazdy jsme nejaci, ze jo :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak tak. :-) Tak jdu cvičit, dokud to zviřátko spinká. Zatim pa ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
koch: já myslela, že máte hada :-) nové autí bych si taky nechala líbit!!! adu: my měli Šejlu skoro 14 let, pak měla rakovinu a já tenkrát dělala v rakousku..moc jsem kvůli ní plakala...byl to úžasnej pes...tak tě chápu...chuďata, trpí stejnýma nemocma jak my a nemůžou si pomoct... adi: ty změny počasí bych nezvládla a furt zimu už teprv ne...jsem milovník tepla a sluníčka..
Odpovědět
Profilova fotka
sabčo, to je naše první přibližovadlo, tak doufám, že nám bude dobře sloužit ;-) s těma zvířecíma miláčkama je to fakt krutý. Člověk je bere jako členy rodiny a stejně tak těžce se s nimi pak loučí :-( . Já byla jednou na veterině s naší fenkou kvůli očkování. Přišel tam pán a v náručí nesl velkého knírače. Za chvíli vyšel ven už jen s obojkem ;-( . Byla jsem z toho hotová a ještě teď mě mrazí, když si na to vzpomenu :-S
Odpovědět
Profilova fotka
je to šílený, a proto už nechci žádné zvířátko doma, nerada bych se s ním jednou loučila... když tomu můžu předejít... nebudu tomu nadbíhat, ne?
Odpovědět
kuk :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo: tak jak bylo vcera, byla streda, sem na tebe myslela, jestli jste vystrcili nos z postele, hi hi, sankovali o 106 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo a taky jsem koukala na cetniky a bylo tam, ze do svestek nevydrzi, tak uz konecne vim, kdes to vzala ;-) :-D :-D
Odpovědět
adisek, tak já to mám z četníků? :-) já to ani nevěděla :-D :-D :-D sáňkovalo se, sáňkovalo :-D bych sáňkovala zase :-D :-D
Odpovědět
helo, brno zas tak daleko není, budeš předstírat, že jedeš jen tak náhodou okolo :-D :-D že sis jen tak odskočila od plotny :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nazdárek větvičky moje ušatý :-D , co vyvádíte? já se tady děsně vztekám s jedním hostem, už 3x si měnil pokoj a nakonec se vrátil do toho, co dostal jako první... některý lidi bych střílela ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
hmmm, tak tady trčím jenom já... :-( :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
teď jsem přišla z akce...jsem unavená a jdu do hajan...zítra a pozítří mám šichtu na baru...se ani netěším...Dobrou berunky
Odpovědět
Profilova fotka
sabčo-to to nezávidím :-| , já to tady dožiju do šesti a pak jdu až v úterý, jupíííí
Odpovědět
aaa: ještě jsem neviděla ušatou větvičku :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoooj větévky dneska tu asi moc nebudu, protože nám za chvíli začnou vystěhovávat kanclík a budou dělat novou podlahu. Tak asi budu odstrčena do nějaký zapadlý kanceláře bez pc :-| . Taky by mě mohli pustit domů dřív...zkusím to navrhnout šéfový :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky kočky!!! mě ty větve pořád nějak nejdou přes prsty....ale zvyknu si....občas mám chuť napsat ahoj kozy, ale to mě přijde jako moc osobní, přece jenom jsme se ještě nahé neviděly :-D haha, mám dneska nějakou veselou....asi tím, že je pátek a já nemám vyjímečně o víkendu práci a pojedu do čech domů po dvou měsících a jojo: zase pojedu kolem oklikou, ale neboj, souseda povedu v patrnosti a někdy ho navštívím....až se naučím stát u tý plotny, abych se mohla tvářit, že jsem si jen odskočila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
heluš já si taky musela zvyknout :-D . My si třeba s holkama z tanyny říkáme báby, tak bychom to mohly zkusit i tady :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?