Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jakože to s? to je starý objev, ale velmi starý :-D :-D :-D nene, jen kolega, ale musím tomu dát ten náboj :-D jak bohnice perete??? já jsem asi úplně mimo, já myslela, že nepracuješ :-N
Odpovědět
nejsi mimo, tak správně je to pere můj bývalý podnik :-D taky pere luxusní pražské hotely, to aby se to vyrovnalo :-D :-D tak ty kolegu, a já pro tebe mám souseda... :-| psala jsem ti, že by šlo jenom o sex, že je ženatý??? |-|
Odpovědět
Profilova fotka
jasně, zvířátko.... já vám ukážu :-D , navíc jsem "zvíře" za svobodna vyměnila za vdané "zvíře" :-D , šelma jako šelma :-D a pikantnosti z manželských ložnic? no nevím..., já žádný nemám, ale kvůli vám si nějaký obstarám ;-)
Odpovědět
aaa, pikantnosti z ložnic chtěla hela, ale já jí nabízela souseda a ona jím pohrdla, tak nevím, nevím, si ty pikantnosti nezaslouží ;-) bože, to poslední slovo se mi krapet pomotalo, ještě že jsem ho včas opravila :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo- :-D :-D :-D , hned je vidět, na co myslíš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
který slovo, už ani neznám?! :-D jsem se vrátila z hokny, f tam ještě zůstal, bude tam tak do jedné... ale já jdu na odběry, tak abych byla čilá, až mi to posviští z žíly :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko, jdu za chvilku domů a do postele, chci vám jen popřát hezký den :-) večer nakouknu, nepomlouvejte mě moc :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pěkné slunné dopoledne větvičky :-) koukám, že se tu opět probíralo žrádélko...my jsme fakt děsný :-D . Dneska tu mám v práci jenom ovoce, tak prosím, nedělejte mi žádné chutě jinak se uslintám :-D teda vy jste tu všechny tak jazykově vybavené až se stydím. Já umím celkem slušně anglicky, domluvím se slovensky :-D , možná i na něco z ruštiny bych si vzpomněla, ale tím to tak končí. Před pár lety jsem se zkoušela vrhnout na italštinu coby samouk, ale dlouho mi to nevydrželo...jsem děsná. Ale je fakt, že italština moc těžká není co si pamatuju akorát taloši hrozně melou :-) . Že bych se zas začala učit, když mě ta sabča tak navnadila ;-) ? Adu já si taky živě pamatuju fronty na banány, mandarinky a hnusný kubánský pomeranče...i když na ty se fronta nestála :-N . A taky na to, že pokud tohle "luxusní" zboží bylo, tak většinou mohl každý kupovat jen po kile, ale když přišli němčouři, tak si odnášeli plné tašky, takže všichni nadávali a v zelenině se to hádalo (někdy i pralo) o sto šest :-D . Brr, to byla doba :-S jinak máme nového člena rodiny...říkáme jí karkulka, je jí 7 let, měří skoro 4,5m a váží...taky dost :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj kocandy :-D koch: nenapinej a prozrad, co je karkulka zac :-D taky si jeste pamatuji fronty na vlozky ]-( pubertaci ze tridy pak chodili obhlizet, ktera ze tridy uz je zenska a ktera ne :-( a na frontu na banany jsme museli stat cela rodina, ale k sobe jsme se hlasit nemohli :-D :-D holt vycurana rodinka :-D :-D :-D a pred zeleninou se stala fronta uz hodinu pred otvirackou, pro nas decka, fakt otrava....a taky si pamatuji, kdyz mati poprve koupila lepici vlozky z nemecka a chudak si je nalepila naopak, na chlupy :-D :-D :-D to jste mely slyset...
Odpovědět
Profilova fotka
adi...je to fordík focus v kombíku :-) a s těma inkognito členama rodiny ve frontě jsi mě dostala...my byli takový starý blbci poctivci a stáli jsme po jednom :-N . Jj vložky...ani ty papírový "cihly" v síťce nebyly :-N . A taky se jeden čas nedala sehnat pasta na zuby a toaleťák a myslím, že podobnou depilaci jako tvoje mamča zažilo víc uživatelek dámských hygienických prostředků :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D tak auti me nenapadlo :-D :-D :-D sem myslela, ze mate nove zviratko, asi zirafu, s tema 4,5 metrama :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
adí, nebo anakondu :-D :-D :-D . Karkulka proto, že je celá červená :-)
Odpovědět
Profilova fotka
anakondu nebraaaaaaaat, bojim bojim hadu, to radej tu zirafu ;-) no tu cerveenou jsem pochopila, to vis, zenska :-D auto me nenapadlo, ale ta barva joo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to se me takhle jednou ptal mladej, jaky auto bych chtela, az se vratime do cech a udelam si ridicak a ja mu rekla, ze modry.....narazel neco na blondyny, tak nevim :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
adi, ale to je přeci taky dobrá specifikace :-D . My jsme neměli požadavek na barvu, akorát jsem za žádnou cenu nechtěla takovou tu emailovou nádražáckou modrou. Hlavně jsme koukali na technickej stav a tak. A docela mě překvapilo, když se nás ten chlap v bazaru ptal, jestli jsme vybírali auto podle barvy :-N ? Asi to je celkem běžný :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no, ono je v cechach docela hodne blondynek :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
na to by blondýnky sami nestačily...i plno chlapů takhle vybírá ;-) . A náhodou třeba u novýho auta bych vybírala zásadně podle barvy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no vidis a taky nejsi blondyna, tak nevim, co ten mladej myslel tim, ze jsem blondyna :-p co ty, ze jis jen ovoce? dieta? :-|
Odpovědět
Profilova fotka
to víš, ješitný chlapi si musí najít nějakýho zástupnýho kašpárka, aby odpoutali pozornost od toho, že většinou jsou za blbce sami :-D dietu ani ne, ale spíš jsem nestihla včera nic si do práce připravit a do krámu se mi nechce, takže musím vydržet o vitamínkách...ono mi to vůbec neuškodí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ted jsem koukala, ze mas v albicku par fotek z dublinu ;-) jakpak se ti tu libilo?
Odpovědět
Profilova fotka
byla jsem úplně nadšená z Dublinu i celýho Irska :-) . Chyta jsem loni zrovna svátek Sv.Patrika, takže docela bóro. Doufám, že se tam ještě někdy podívám a tentokrát i na západní pobřeží. Stihla jsem jenom část východního, ale i tak byla krajina super a Dublin na mě působil hrozně sympaticky...ani jsem si nepřipadala jako v hlavním městě...to bude asi těma červenýma cihlama všude kolem ;-) . Ani jsem se nedivila kámošce, že se jí nechce domů. Ale teda s irkama bych v opíjení fakt nesoupeřila...jsou to čuňata a ne ženský :-p
Odpovědět
Profilova fotka
no my jsme tu uz skoro dva roky a taky se nam tu vcelku libi, rozhodne lepsi jak celej new york . priroda nadherna, porad mista, kam zajet. na zapadni pobrezi se uz chystame peknou dobu, ale bud nam nereje pocasi nebo jsem v praci, delam kazdy druhy vikend, pritel bcas soboty, tak je pak tezky se shodnout, snad uz nam to letos vyjde x-) jo, s tema irkama mas pravdu, jsou to poradny parmenky, ani jim nevadi, ze jsou tehotne ]-( , alkohol, drogy, sex, to je neco pro ne...
Odpovědět
Profilova fotka
jojo: ne kolegu nechci, ten náboj jsem chtěla dát jenom tomu psaní.... sousedem nepohrdám.....jen na sex by mi vyhovovalo, ale je daleko :-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak to musíte mít fakt perfektně logisticky zmáknutý, abyste se sešli :-) . Krajina je opravdu úžasná. Akorát mě šokovalo to počasí. Sem kámošce nevěřila, že se tam občas mění počasí každou minutu a pak jsem to zažila na vlastní kůži několikrát. Nejlepší to bylo v den odjezdu. Když jsem se probudila, tak venku byl z čista jasna sníh a chumelilo o sto šest :-N . Měla jsem docela strach, protože Šári říkala, že v Dublinu už jsou 3 cm sněhu kalamita, tak jsem se bála, abych vůbec odletěla. Když jsme odjížděly na letiště, tak už pro změnu lilo jako z konve a v letištní hale jsem se mohla kochat pohledem na jarním sluníčkem ozářenou runway :-N . Fakt blázinec jo a ještě jedna věc mě dostala na Irech. Ale to bylo ještě o rok dřív, když jsme byly s holkama na dámské dovolené na Krétě. Příjemné letovisko, všude plno fajn barů a hospůdek, že jsme nevěděly kam dřív. Ale početné irské cestovatele jsme našly vždycky jenom v irském baru :-N . To jsem fakt nechápala, proč jezdí na dovču do ciziny, když jsou to takový konzervy a i tam vyhledávaj jenom to svoje
Odpovědět
Profilova fotka
no to s tim pocasim tady tak je, a je to jedna z veci, co me tu stve, hlavne v zime, to tu pak chcije a chcije.... a clovek nedela nic jineho nez sedi doma a kouka na bednu nebo na net :-( a taky je mi tu porad zima, i v lete, na dovce v cechach se vzdycky musim trosku vyhrat....kdyz je v cechach vedro, tak ja si lebedim, jk je prijemne teploucko a vyhrivam si kosticky :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jinak nevim, jestli sis vsimla, ze je tu v irsku hodne postizenych lidi ( asi z toho chlastani v tehotenstvi) a lidi tady nemaji nejake extra vzdelani, logicke mysleni jim taky nic nerika, jsou jako ty jejich ovce....
Odpovědět
Profilova fotka
Kochi, gratuluju k novému "zviřátku" :-D Dneska je fakt krásně. Byly jsme dvě hodinky na procházce a to sluníčko skoro nesvítilo. :-( A teď, když Bobiše uspim, tak svítí jako o život. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky adua, te tak premyslim, jak jsi dosla k nicku adua, kdyz jsi hela :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Adisku, to byl můj první pejsek - dost nemocná holčička - narodila se máminý fence, když mi bylo 18, tak umřela. Byly jí tři a ještě teď pro ní brečim. Ale to jméno měla podle první ženy Pavarottiho. :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?