Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
leda ze bych si zapla kameru na skypu :-D :-D :-D to by se tam ze me bavilo asi cele stredisko :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no, reklamovat nemusite a jestli jo, muzete mi ji prenechat zdarma :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To určitě. A u monitoru by seděl nějakej fešnej operátor, ty bys škemrala a valila bulvy a ukazovala třeba i výstřih, jen aby ti kabel zapojili.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hehe, bys nám jí za chvíli vrátila. Ta je po mně, vzteklá a tvrdohlavá. My se jednou doma pobijem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no to ja jsem taky :-D :-D :-D bysme si kaply do noty x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo, to bych si musela dat tri push upky najednou, aby valil oci, uz to neni to, co bejvavalo :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, to mi povidej... Neni to co bejvalo. Já začínala na béčkách a co mam teď? Po práškách na cysty 18 kilo nahoře a po těhotenství pruhovaný striovatý břicho a prsa déčka... Hrůza... :-D :-p :-D Tak to by bylo setkání. Všichni bychom se pobili. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to bys mohla na tu kameru ukozovat ty svoje D-cka ty, misto mych B-ecek :-D :-D :-D , bys pokryla celou obrazovku :-D no ja se snazim nebyt tvrdohlava, ale cim vic se snazim, tim je to horsi =-) a vztekam se uz od perinky a docela casto a pritel je cholerik, opravdu super kombinace, ale geny se prej dedi ob generaci, takze nase deti budou andilci :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Adi to ale nebylo moc hezký... Ale je to fakt, to mam spíš víc než přes obrazovku. Jenže... zapomněla jsi na důležitou věc - já už kabel mam. :-p :-D Mi povidej, já se vztekam pořád a tvrdou palici... ani nemluvim.
Odpovědět
Profilova fotka
no ja myslela, ze bys tam mohla zavolat za me ;-) ( a s tou celou obrazovkou to byl vtip ;-) )
Odpovědět
Profilova fotka
tak trochu ti ten kabel zavidim :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Jo takhle, obětovat svoje "kozénky" ve prospěch tvýho kabelu jo? :-D :-p :-D Tak to ne, obětuj si svoje. :-N :-p Já vim, že to byl vtip. Jen jsem tam zapomněla do textu hodit smajla. ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak ja teda dokoupim nejake ty push upky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
To dokup. Ale nevim jestli to pomůže. Třeba tam bude holka místo kluka... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ty dokazes teda potesit :-p ted jsem koukala, ze by ten kabel museli vest 15 km ]-( to by asi ani 10 push upek nepomohlo :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
si rikam, hlavne ze tam alespon dovedli ten telefon :-D :-D ikdyz mozna za tu dobu vymyslej neco noveho...
Odpovědět
Profilova fotka
Nojo, počítat se musí se všim. :-) Tak se loučim, Bobika se vzbudila a jdem ven. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, pa a uzijte si rochazku
Odpovědět
Profilova fotka
já chci taky na procházku s kočárkem :-) :-) :-) adua-ty jsi z Prahy? nebydlíš někde poblíž? já jsem v krči.
Odpovědět
Profilova fotka
aaa: hele aaa, stoupni si do rady a nepredbihej :-p :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nojo.... já si počkám a snad se brzo dočkám :-D :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj, si vzpominam na fronty na banany pred 20-ti lety... v krci jsem kdysi pracovala v thomayerce ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
aaa: jak tak koukam na tvoje prijmeni za svobodna(nedved= skoro medved) , tak musis byt teda poradne zvire :-D :-D :-D no nevim, jestli by si to jojo nemela rozmyslet s tim mejdanem ve vlasimi :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
BAF. :-D Do Krče to mam celkem z ruky. My jsme na Čerňáku. A s kočárkem taky nemůžu sloužit, páč už chodíme bez něj. Barča nějak rychle začala chodit a už do něj skoro nechce vlízt. :-| :-D Adis, ty mluvíš o těch frontách nějak zasvěceně. To jako kdybys byla v důchodovym věku a tady na nás zkoušela nějaký kejkle že ti je teprve třicet. :-D :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak teda procházka byla nádherná. Sluníčko hřálo, obešly jsme kousek pole a teď dorazily dom. :-D Za chvíli razíme za taťkou na metro a koupíme mu zmrzlinu, za odměnu jak dneska pracoval. :-D
Odpovědět
čauky větvulky :-D adisku, nerozmyslím, pevně věřím, že aaa je jen takové malé zviřátko :-D :-D zítra jdu na v rámci kurzu na konzulataci k psycholožce, udělala nám osobní analýzu, tak jsem zvědavá, jak mě rozebere do mrtě :-) tak jestli se tu neukážu, tak jsem se dozvěděla, že jsem psychopat a do slušné společnosti nepatřím :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj kočky, tak jsem se navrátila z prahy a nestíhám dočítat jojo: bohužel pozdě, už jsem nečetla tvou výzvu....ale stejně jezdím vlakem :-( tak jindy aaa: jo, jsem rozvedená, ale v poho ;-) všechny: díky za nabídky chlapů :-D je fakt, že sex je třeba... jinak koukám, že jste celou dodu krafaly o jídle, to je hrůza s váma vdanejma :-D :-D :-D co takhle nějaké pikantnosti z manželských ložnic, ehm tedy kuchyní x-) sabi, polepším se, fotky pošlu. V praze bylo fajn, ale náročné, sama na skupinu 20 kurzistů...první den jsem šla spát v 11 a včera dokonce už v deset, páč jsem byla úplně grogy....ale fajn, i první večer na pivku s..... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
eště by mě zajímalo: co se probíralo aaa a zvířátko??? o co se tady perete??? jojo: tyjo dej si pozor na psycholožku, aby tě nezavřeli do bohnic a my ti tam budeme nosit banány a pomeranče :-D
Odpovědět
helo, já ti ani nevím, prostě aaa je zviřátko a hotovo :-D v bohnicích mi to vadit nebude, bohnice pereme, tak mi kámošky budou posílat dopisy v kaspách županu :-D :-D a prosila bych banány a mandarinky ;-)
Odpovědět
vlak u nás taky jezdí, ale zajela by sis. co to, nový objev? nebo starý objev? ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?