Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
cusky vetevky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
adua: vitej v klubu ;-) dneska to tu spi
Odpovědět
Profilova fotka
jsem tu jen na skok :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Adisku, vidim vidim. Já spala před chvíli cca půl hodiny doopravdy a jsem jak připitomělá... Ale tady to nějak pospává celej den. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, ja sem nakukuju uz od rano, mam beremko jako drogu, porad tu brouzdam a hledam inspirace
Odpovědět
Profilova fotka
Já byla ráno u zubaře, takže jsem nenakukovala. A teď Bajča chvíli spí, tak mam čas. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
To ja bych spala porad, pritel rika ze je to ma nej aktivita, ale dneska se drzim :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no, me ceka zubar pred svatbou ;-( to zase bude horor, pokazde si neco najde :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Já spim teda taky pořád. Tedy duševně, protože obvykle nemůžu přes den usnout... Dneska jsem ale dostala umrtvovačku a tahali mi nerv, takže jsem si dáchla s Barčou. Ale nemůžu nějak spát. Nejde mi to. Tak jsem se po dvaceti minutách vzbudila a ona spí dál. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no, tak to ti nezavidim, taky mi tahali nervy, fuj.... nam pred 3 tydny prisli nainstalovat novy net, ale porad nejde, nekolikrat jsme to urgovali, dokonce uz nam strhli penize z konta :-| a dneska se konecne uracili s tim neco udelat, jsou tu uz tri hodiny a zatim se nedari
Odpovědět
Profilova fotka
Bylo to v pohodě, dostala jsem umrtvovačku, tkaže jsem to skoro necejtila. :-) Chudinko. My máme kabel od UPC a pohoda. ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no my prave taky chceme kabelovy, tak snad to dneska dopadne,ted mame pres telefon, ale ta cena ]-( pres kabel bysme meli 6 mega a od kvetna 12 mega, my koukame pres net na tv, tak potrebujem co nejrychlejsi pripojeni, aby se nam to nekousalo no ja byla vzdycky po umrtvovackach jak po flamu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já ani nevim jak je to rychlý, ale řekla bych že dost. .-) Přes ten kabel máme i telku, takže je to pohoda. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kolik to tak stoji v cechach, kabel. tv + nt? jestli se muzu zeptat
Odpovědět
Profilova fotka
Kolem 1100 za mesic, mame tu nabidku klasic, coz znamena 40 programu s netem
Odpovědět
Profilova fotka
to je docela palka, my az budem v cechach, tak budem muset mit net pres telefon, tam v tech koncinach kabel jeste nedosel :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Myslíš? A kdy to bude? Podle svatby tedy v srpnu. Hele, myslim, že kabely vedou skoro všude. Se jukni na stránky UPC a najdi si tam ulici. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nazdárek větvičky... taky máme připojení přes UPC, občas to blbne, ale jinak celkem dobrý. Máme přes ně i TV, ty potvory pořád zdražujou :-| . Venku je krásně, hřích válet se doma ;-) , byla jsem si koupit ovoce a udělám si ovocný salát sebou na noční, abych měla dost energie a nechytla chřipku :-) . Večer sem nakouknu, když nebudeme mít fofr, takže s mejdanem počkejte na mne, jo? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no planujeme navrat do cech nekdy pristi rok, asi leto, podle toho kdy otehotnim.... takze to muze byt i za dva roky... no my nebudem mit ani ulici, je to malinka vesnicka, 70 stalych obyvatel :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Aaa, jo, to zdražujou a hlavně chtěj, aby sis koupila od nich ten settopbox, nebo jak se to píše. :-( My půjdem na procházku hned jak se to zvířátko vzbudí. Už se těšim ven. Je tam fakt překrásně. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
aaa: ja mam dalsi nocni az na konci kvetna :-( a vecer vetsinou cumime pres net na tv, takze ted uz tu vecer a v noci byvat asi nebudu, jen kdyz se doma rafnem a budu trucovat :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
adua: tak trochu ti zavidim, taky uz bych rada s kocarkem na prochazku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Adi, no tak to jo, pro 70 obyvatel se to nevyplatí tahat kabely... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
My chodíme už bez kočárku. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
adua: ;-( skoda, tak treba pro my krasny oci je natahnou :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hi hi, tak to tě chci vidět jak je na ty operátorky a operátory valíš a škemráš o kabel. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bajca je nadherna ;-) jste si dali asi hoooodne zalezet :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Adi, díky, no to víš... Dali. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Na to, že to byl takovej momentální nápad na jeden pokus to vyšlo docela dobře. :-D ;-) :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?