Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hmm, zní to dobře... ale neumím ani gulášovku, dělám jen vývary, zeleninové a minestronku... takže když si najdu recept na gulášovku a maso prostě nahradím hlívou, bude to dobrý?
Odpovědět
Profilova fotka
já tyto polívky taky neumím, ale vždycky si stáhnu recept z netu :-) a ano, bude to dobrý! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zkusím to,až nebudu vědět, co bych vařila, což se mi stává docela často. chci zkusit udělat tvarohový meruňkový knedlíky, bude to první pokus.. já sladký nemusím, ale M mne za to bude nosit na rukou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
meruňky nemám ráda...já bych tam dala buď jahody nebo broskve :-) a tvaroh nejíme ani jeden.. manža se sladkýho nenají, tomu bych se sladkým nezavděčila...to je přesnej masožrout :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no, tak u nás je to naopak, masožrout jsem já, zbožnňuju tatarák, steak.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
teda tady se včera vařilo o sto šest, až mi z toho tečou sliny na klávesnici :-D . Budu si muset skočit na oběd as. dršťková z hlívy je fakt mňamka x-) . A meruňkový knedlíky jsou taky dobrota, ale já radši švestkový s horou strouhanýho tvarůžku, pocukrované a políté máslíčkem x-) . A nebo malé tvarohové polévané rozmačkanýma jahodama se smetanou....ježiš já jsem děsná...pak nemám bejt jak bečka kytu :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Děláte mi chutě všechny. :-D Já doma skoro nevařim. Dokud jsme byli sami, tak jsem se snažila, ale když mi ten chlap přijde domu s tim, že nemá hlad a nebo že si vezme jogurt nebo něco malýho, protože je mu divně, tak mě to hned přešlo. :-p ;-) Navíc mi nosil týden v batohu jídlo, co jsem mu dala do práce a já to pak našla shnilý. ]-( Takže od tý doby to má za odměnu to moje vaření. Ale Barče už sem tam něco udělam. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj větvičky, ono tou mne s tím vařením není tak horký, jak to vypadá. tím, že pracuju na směny a dělám dvanáctky, tak vařím jen, když mám volno a náladu. ;-) poslední dobou mám nějaký kuchařský záchvaty nebo co... :-D , asi blbnu věkem :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
adu; tak já doma přes týden taky téměř nevařím. Jenom vyjímečně, když mám čas a když me to chytne. Manža chodí v práci na teplý oběd, takže večeře na vidličku by byl už přehnaný luxus ;-) . Taky mu stačí kus chleba s něčím a žádné vyvařování po mě nevyžaduje. O víkendu mu pak své kuchařské uměni vynahrazuju ale je mi jasný, že až budou na světě robátka, tak budu muset na nějakých rychlých a hodnotných večeřích zapracovat, aby se nám pěkně vyvíjela ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kochanski, já to někdy nevynahrazuju ani o víkendech. Barča má dycky něco k jídlu a to je hlavní a když nejsou penízky, tak se prostě jí jen rohlíky. ;-) Nebo těstoviny s kečupem. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zdar zensky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
náhodou těstoviny s kečupem jsou mňamka ;-) ...a taky s vajíčkem :-) zdar angličanko :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
zdar :-D sedim v kuchyni a premyslim co mam delat :-N
Odpovědět
Profilova fotka
neprovokuj :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kdyz me je divne, nechce se mi ani pohnout :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ježiš, že tys byla zase na tahu :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no prave ze ne, pravda meli jsme doma vinecko ale moc ne, spis je to tim ze je tu desna zima
Odpovědět
Profilova fotka
koch, já myslela, že si to posypeš tvarůžkama :-D aaa: taky mě chytají vařící záchvaty! Já teda vařím proto, že manža skoro celý den nejí a když přijde dom v noci, je hladový...ale poslední dobou moc jíst nechce, tak to mám bez práce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja bych varila ale neni z ceho :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jo, holky, jinak sdružuju fotky a jeden den to pošlu našemu fotografovi...tak příští týden, tak šup šup :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jaky fotky sabi? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Miuš, nakup do zásoby špagáty a kečup a máš to. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no to mam ale ze bych na to mela chut :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Miuš, proto jim radši ty rohlíky. :-D Než si uvařit těstoviny s kečupem. Ale nedávno jsme měli obměnu - těstoviny s mákem a cukrem. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já si dávám těstoviny se strouhankou, cukrem a máslem :-) ale spíš nějaký mražený bramborový výrobky... (knedlíčky, škubánky...)
Odpovědět
Profilova fotka
no ja nemam ani ty rozhliky :-D sabi ja milovala jahodovy knedliky se strouhankou x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Miuš, to nesmíš bejt líná a vyrazit na nákup. :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já jak mezi vás vlezu, tak se tu vždycky jí ;-) a já už mám hlad a dneska jedu k tchýni, kdo ví co chystá za hrůzu, odnaučila mě už jíst pár jídel, protože v jejím podání jsou neskutečně hnusný; takže si zajdu alespoń pro něco do obchodu, bude to jistější a zítra mám dovču, budou montovat okan a dveře, tak chci být u toho :-)
Odpovědět
Profilova fotka
koukám, že se tady pořád baští.... peču koláč s jahodama a malinama a ty mrcha parádně voní... :-N a já si řekla, že to jíst nebudu, příští týden máme mejdan a chci se narvat do nových džín ]-( fsvojap-máš pravdu-tady se buď jí nebo sexuje :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já takto nemůžu jíst u ségry, vaří hlavně z vepřového, které nesnáším a skoro nesolí ani nekoření.... zas na druhou stranu jíst u tchánů je taky fuška, i když je to jídlo dobré, je většinou přesolené :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?