Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak se mějte. Jdu vyvenčit to dvounohý zvíře. Pak přijdou na řadu ty čtyřnohý a pak to všechno zpacifikuju a uspim. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
heli, hlavně, že jsi teď v pohodě a připravená jít vstříc lepším zítřkům :-) adu, tak takové vyřazené auto bych si nechala taky líbit :-N hezkou procházku a pořádnýho kulicha na hlavu, ať nenastydnete ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to já si připadám jak exot, z 20 lidí ve firmě bydlím nejdál (cca 25km) a jezdím do práce busem, většina kolegů bydlí v místě a všichni jezdí autem
Odpovědět
Profilova fotka
tak já mizím! jedu nach prag do středy, tak toho moc nenakecejte, pa
Odpovědět
Profilova fotka
koch: fabia je lepší! určo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
heli, mnoho zdaru!!!Dej vědět ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Heli, přejeme šťastnou cestu. V Praze ze blaze, i když teď zrovna je tady pěkně hnusně. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kochanski, já kulicha neměla, ale Bajča jo a myslim, že kdyby si nesundavala rukavice, tak je jí celkem teplo. ;-) Ale zahřály jsme se běháním za kočárkem, co potvora pořád ujížděl. :-D Jsem ráda, že to Barča bere jako hru, aspoň se takhle rychle dostaneme domu. A ne pořád zkoumat kamínky, plivance a vajgly na cestě. :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
koch-taky máme fabii combi a jsme spokojení. na jaře ji chceme vyměnit za Kia ceed :-) . helo-ani jsem nevěděla, že se rozvádíš, tak nevím, jestli mám gratulovat, že to máš za sebou... fsv-do svatby si kecat nenech, u nás jsme jasně řekli, že si vše zaplatíme sami, tudíž nikoho ani nenapadlo nám něco vnucovat, jen tchýně udělala trošku scénku kvůli koláčkům :-| a pak se ještě urazila, když jsem k tomu podotkla, že kvůli takovým problémům se těším, až bude po svatbě..
Odpovědět
helo, tak až pojedeš okolo exitu 49 nebo tak nějak, sjeď do Vlašimi, tě předhodím sousedovi :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem teda poslala do patřečných mezí mamku! bylo to šílený... a zneužívala přesně tchýni, ať upeče tohle a tamto... :-) pak nakoupila 50 chlebíčků, manža je vyzvedával, dali mu je do špatné krabice a plno jich zkončilo na zemi...tak jsem mu řekla, ať to posbírá a kašle na to! máti málem kleplo... :-D jojo: chudák hela, bude předhozena :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo-ty se toho souseda nějak snažíš udat :-D , copak??? Nebalí on náhodou tebe?? :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Hele, já mam taky svobodnýho nezadanýho švagra. Sympaťák... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já mám sympatického, milého a hezkého bývalého :-) i když nevím, jestli bych na něj nežárlila :-D
Odpovědět
aaa, no možná tak trochu :-) ale jednou jsme se tu s helou bavily o sexu, tak jsem se zmínila o sousedovi, tak když teď hela jede kolem... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo-no vida, k čemu se nepřiznáš... :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, nevíte nějakej recept na polívku z hlívy ústřičné?:-) jdu udělat ovocný dort a koupila jsem hlívu a chci z ní udělat nějaké jídlo...:-) a na polívku mám chuť...
Odpovědět
aaa, já??? :-o :-D :-D sabčo, to teda neznám, polívka z hlívy? to ji spíš strč do toho dortu :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky větvičky, Sabča, polevku z hlívy jsem dělala stejně jako dršťkovou, je to něco jako gulášovka ;-) , to určitě zmákneš. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hlívu? houbu do dortu? to jsem ještě neslyšela :-D ale už jsem našla asi 15 receptů... jako dršťkovku jsme ji měli nedávno :-)
Odpovědět
přece vím, co je hlíva :-D jsem ftipálek :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to teda seš, já si neuvědomila, že jsem mluvila i o tom dortu :-D
Odpovědět
nevíte někdo, jak je druhá sloka od Adámku náš? my zpíváme jenom Adámek vstal, boty hledal, lalala lalala lalala lalala lalalalá lalalalá a malej z toho má děsnou srandu :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Adámku náš, copak děláš? Děti jdou do školy, tys ještě v posteli na nic nedbáš, na nic nedbáš. Adámek vstal, boty hledal. Nevěděl kam boty, kabátek, kalhoty včera si dal, včera si dal.
Odpovědět
Profilova fotka
já ani nevěděla, že to má pokračování :-D
Odpovědět
sabčo dík - už nebudem jenom lalalálovat :-D :-D už jsem to pavlíkovi přezpívala a jsem za hvězdu :-D :-D
Odpovědět
já to pokračování taky neznala, to malej mě přesvědčoval, že tam ještě něco je :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vidíš, ty děti toho ví víc než my :-D už jsem udělala koláč a jdu na tu hlívu...už na ni mám i chuť :-)
Odpovědět
Profilova fotka
áááá, tady se vaří.... :-) , já dneska dělala bramboráky, manžel si je vyžádal, nacpal se, vypil pivo a nic s ním není :-D . hlívu mám ráda, ale polívku z ní neumím, dávám jí k masu, třeba do číny.
Odpovědět
Profilova fotka
ta dršťková je fakt výborná nebo jak gulášovka...nedáš tam maso, ale hlívu :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?