Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mucho-to je fakt na saganaki jsem zapomněla :-) už dlouho se snažím udělat lilkový salát, mám i řecký recept, ale něco tomu prostě chybí. a řecký jogurt? to je pohádka v Praze je řecká prodejna, kde mají tyhle mňamky, ale ještě jsem tam nebyla.
Odpovědět
aaa kdepak je?
Odpovědět
Profilova fotka
Radhošťská ulice na Vinohradech, mají i webovky, ale přesně, jak se jmenují.
Odpovědět
Profilova fotka
jo asi vim kde to je se tam stavim a nakoupim x-) jo ten jejich jogurt s medem to je pohadka x-) tomu salatu podle me proste chybi ten reckej esprit :-N
Odpovědět
Profilova fotka
chtěla jsem napsat, že nevím, jak přesně se ty webovky jmenují...
Odpovědět
Profilova fotka
Ta prodejna se jmenuje Olympos myslim :-N
Odpovědět
Profilova fotka
mucho-asi máš pravdu, já se s tím mordovala a výsledek nic moc. Příště raději zajdu do řecké hospody. Vyhlášená je taverna Olympos, znáte některá?
Odpovědět
Profilova fotka
ono to nelítá i tak :-) s manžou milujeme česnek, dělám jídla s ním na všechny způsoby... nejlepší je omáčka, je jednoduchá a super... s brambůrkama a párkem na ježka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nojo, to je pravda, stejně jako ta taverna, taky jsou kousek od sebe, pokud vím.
Odpovědět
aaa těhotná nejsem, kéžby. Až budu těhotná, tak mi takové věci chutnat nebudou, se znám. :-) Muchi recept no nevím. :-) To míchám od oka. :-) Ale fakt mi to chutná. :-) Ještě jsem měla oblíbené dát si takový ten pálivý červěný salát jak jsou v něm papriky a fereronky a nějaký salám, ale není v tom majolka. No a do toho jsem si dávala bílý jogurt, jednou jsem to smíchala v rovnou v bufetu na talířku a celkem to vzbudilo pozdvižení. :-) Lidi neví co je dobré. Jo ten jogutr musí být kyselý. :-) Sabi a princezno já dávám řízky mezi folii, nemám zapatlané prkénko ani paličku. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a taky jsem se mohla v Anglii užrat jedný sladký buchty... měli ji balenou jako prsty, po 4 v sáčku, obalenou v mletým cukru...
Odpovědět
párek na ježka :-D :-D už vidím jak krájím ty párky co mám na mysli já na ježka :-D :-D takový tenký jak prst, to bylo přefiklý hned :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Lakme, mimčo bude, neboj :-) . Ten pálivý salát mám taky ráda, ale bez jogurtu :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
Když tady sabča načala ty sladkosti, chutná vám řecká baklava?
Odpovědět
Profilova fotka
lakme: tak to jsi vyhrála :-D já nenávidím nakládaný okurky... to nepozřu ani náhodou...
Odpovědět
Profilova fotka
Lakme tak ja to taky zkusim nejak od oko podle toho co si tu napsala a uvidime :-D jo a palivy jidla miluju taky :-D kupuju si takovou patlacku jmenuje se to chili pickle a je to teda neco jo a buffalo wings poradne palivy na to chodim do hospody u Akropole vzdycky kdyz tam jdem na nejakej koncert :-D
Odpovědět
Lakmé jo tak to je úplně nejvíc vychytávka na naklepávání :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
baklava? neznám... já miluju polský sérek :-) já pálivý nesnáším a tchán se mě snaží naučit je jíst, tak spolu bojujem :-) jediný co snesu jsou strips z KFC
Odpovědět
Profilova fotka
mucho-dej vědět, jestli to tvůj žaludek přežil... :-D Já dávám do guláše sušené čili papričky, a to je pak "papula hurá" :-)
Odpovědět
aaa čekáme na to druhé už pul roku a zatím se mu k nám moc nechce. :-( Řecká kuchyně je prý výborná, ale ještě jsem neměla tu čest, jen s nějakými českými recepty ala řecko. Jako cukety s rajčaty, paprikou, cibulí a fetou, ochucené tymiánem a oregánem. :-) Teď tu popíjím burčák. :-) Muchi ještě do toho dávám sůl, červěnou řezanou papriku a pepř. -) No prostě podle chuti. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já zase neznám sérek, co to je? baklava je listový těsto proložené nasekanýma ořechama a přelévané medem a růžovou vodou, strááááášně sladký, ale dobrý, servírujou to po manličkých porcích, takové čtverečky 4x4cm, ale i tak má člověk zalepený vnitřnosti ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lakme, neboj, asi čeká na ten správný čas :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Aaa no ja na to sladky moc nejsem takze snim to ale zadnej zazrak to pro me neni :-D Ten Lakmin mishung ale dam a pak dam vedet :-D Nakladany okurky miluju hlavne rychlokvasky to je neco x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
mucho-jj, co je kyselý, pálivý nebo maso, to můžu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já nesmím ořechy :-) a je to dortík s broskvemi a sýrovým těstem... neznám přesně recept, jedla jsem to na polské svatbě a pak jsem to jednou koupila jako polotovar...
Odpovědět
Profilova fotka
Lakme ty chces nejakou druhou Maruchu jo? tak to moc drzim palce ;-) Burcak mi nejak nejede ;-) divny pac ka alkoholu mam jina veskrze kladnej vztah :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já burčák nikdy nepila, nějak mě odrazuje ta barva. jinak alkohol můžu též
Odpovědět
Princezno s tím igelitem co se dá na maso jsem to viděla v receptáři, ale pořád se mi maso lepilo k prkénku. Tak teď vezmu folii zachytím ji za hranu prkénka, odmotám ji přes prkénko a ještě stejně dlouhý kus, pak ji odříznu. Položím maso, folii přehnu a mohu vesele klepat. :-) Stačí folii jen oklopit maso vyndat a dát tam další. Folie mi vydrží tak na 10 plátků. Ale je fakt, že mám paličku bez výčnělků, oni tam sice byli, na takovém kusu umělé hmoty, ale pak to odpadlo, a já si ještě nekoupila novou. :-) A navíc tohle folii nenaruší. :-) A to do toho mohu mlátit jako blázen. :-) aaa baklavu znám jen podle jména, mělo by to být něco hodně sladkého. Z těsta jako je lístkové, ořechama a medem. :-) Ale možná se mýlím. Já mám ráda pálivou chilli sladkou omáčku na kuře, kupuji ji u Čan-gů. :-)
Odpovědět
já sladký jak který, baklava mne neláká, a rozhodně nesnáším chalvu, to je něco jako burákový máslo po bulharsku nějaký rozštouchaný arašídy nebo co
Odpovědět
Profilova fotka
no ja zase nesmim nic z kravskyho mlika :-| kdzy chci neco takovyho snist musim si vzit prasek proti alergii
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?