Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
a já budu řvát, že chci sex :-D :-D to by mě miláček už asi vydveřil, jednou mu to stačilo :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holčiny, pošlete mi ty IP, potřebuju ty fotky :-)
Odpovědět
sabčo, mě už máš :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, díky za přivítání. ;-) aaa, ty děláš pro magistrát???? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj větvičky teda báby co mi to děláte, takhle se rozepisovat....jsem teď musela upustit od plnění svých pracovních povinností, abych Vás dočetla :-N taky srdečně vítám adušku :-) . Koukám, že v květnu nás bude slavit kulatiny dost ;-) jé adísku, ty jsi v Irsku? Tam pracuje moje kamarádka a loni jsem se za ní byla v Dublinu podívat. Já jsem byla teda z Irska unešená x-) . Je fakt, že ta jejich hospodská a barová "kultura" je tam až neuvěřitelně vyvinutá, ale jinak mi přišli hrozně fajn a pohodoví. A rozhodně jsem tam neviděla víc zrzavejch než v Čechách, tak to s těma ryšavcema asi nebude zas tak horký ;-) . Ale je pravda, že ženský jsou tam jak utržený ze řetězu a chovaj se pomalu hůř jak chlapy :-p ...tolik ženskejch ožralejch do němoty jsem v životě neviděla :-S
Odpovědět
Profilova fotka
čus větvičky, my v sobotu rodičům oznámili svatbu a tchýně začĺa hned organizovat ]-( prý se musíme domluvit na jídle, a jestli budu mít kytku z oranžových růží, no nejvíc mě dostala, když chtěla po mojí mamce, aby jí napekla cukroví ]-( a ve středu nám budou na domečku montovat okan a dveře, tchánovi jsme oznámila, že do svatby chci bydlet, protočili sem u panenky, asi je to podle něho nereálné - stavíme se to sami - ale musí se snažit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kochanski, taky květnová? A taky blíženec? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pájo, hlavně si do toho nenech moc kecat. Mně to příbuzní tak zkazili, že jsme měli svatby dvě. :-D Ale zase.... vydělali jsme na tom - dvě svatby. ;-) Ale ty vzpomínky a houpej pocit z první svatby mi nikdo bohužel nemůže vzít. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem taky blíženec ;-) adua - já si do toho kecat nenechám, mě jen udivuje, do čeho všeho chce skorotchýně kecat a že je schopná říct mojí mámě o cukroví, když toho bude mít sama až nad hlavu ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Další blíženec. =-) :-D No jo, u nás to bylo zase o něčem jinym. Jsem ráda, že je to za náma. ;-) Ale bylo to o nervy a ještě před několika lety jsem kvůli tomu brečela. ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
adu já jsem 14.5., takže to zvíře s rohama :-) . Ale taťka byl blíženec a můj oblíbený bývalý šéf taky ;-) to je stejně neuvěřitelný, jak mají někteří rodiče pocit, že musí všechno organizovat. fsv, nedej se :-) . Já jsem při oznamování naší svatby rodičům rovnou řekla, že si všechno zařídíme sami a s nějakým zařizováním je obtěžovat nebudeme. Tchánovci to vzali úplně samozřejmě, protože ví, že jsem šílenej organizátor a navíc maximalista, takže si do ničeho nenechám kecat a nejspíš se se mnou nechtěli pouštět do křížku (nakonec ale stejně zkoušeli kecat nám do seznamu hostů :-| ). Ale moje mamka začala hned perlit. Nejdřív prej ať se vezmem jen ve čtyřech na úřadě, že to stojí moc pěněz bla, bla... A když jsem řekla, že svoji (jak doufám) jedinou svatbu nechci takle "odbýt", tak navrhla, že bychom si to mohli udělat v bráchově restauraci v Praze a nebo si prý můžem zajet někam na exotický ostrov :-D . To bychom vážně ušetřili balík :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Takže rohatec... :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj adu! snad si na mě pamatuješ :-) taky jsem blíženec!!!! mě naši do svatby nekecali, ale mrzí mě teď zpětně, že jsem je neměla na svatbě, teda mamku a ségru....a tak...,tak doufám, že jim to při druhé svatbě (pokud bude) vynahradím
Odpovědět
Profilova fotka
jj, bejček jako poleno :-) . A manžel je taky...se divím, že jsme se doma ještě nepovraždili :-D
Odpovědět
Profilova fotka
heluš, bude neboj...třeba se ti zalíbí fotograf ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
adu, Barborka je kouzelná x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Koch: dva bejci, to musí být občas dobrý rodeo :-D ¨
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Heli, to víš, že pamatuju. Máš svatbu na moje narozeniny. Navíc se stejně jmenuješ. Na to se nezapomíná. :-D My jsme doma dva blíženci, takže taky sranda. Já jsem oheň a on voda, co mě pořád hasí.... Já se vztekam, on mě ignoruje...No co si přát víc. :-D Díky, je to sluníčko. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mě při přípravě svatby tchyně hrozně pomohla, navrhla, co by mohla udělat, ať si rozmyslím, jestli ji budu potřebovat a to bylo celý... kdežto máti jsem měla chuť zabít, kecala úúúplně do všeho...nakonec jsem jí musela uzemnit!!! a byl pokoj (ale ne úplný) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem kozzoroh a manža beran...taky dva rohatí, ještě horší :-D
Odpovědět
Profilova fotka
heluš, to si piš a ani na to nepotřebujem arénu a muletu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jinak teda dneska mám novinku!!! už mám zpět své rodné příjmení já jsem si teda po svatbě nechala obě, ale po rozvodu jsem si chtěla vrátit svoje, takže minulý pondělí jsem dostala právní účinnost rozvodu a dneska zpátky svoje příjmení takže se v podstatě nic nestalo, že :-D
Odpovědět
Profilova fotka
heluš, gratuluju...teď nevím, který používáš :-D
Odpovědět
Profilova fotka
heluš, začínáš s znovu s čistým štítem ;-) adu, my to máme doma úplně to samé...já vybuchuju, stěžuju si, vyčítám a on ignoruje a mlčí...to je děsný, když se chce člověk pěkně pohádat a musí trpět samomluvou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky co je lepší focus nebo fabie :-) ? Tenhle měsíc konečně budeme kupovat nějakou ojetinku a ve finále jsou tyhle dva adepti
Odpovědět
Profilova fotka
Heli, ty jsi už rozvedená? To je mi líto... :-( Kochi, samomluva je asi nejhorší. :-D My máme fabii combi a super. Focuse jsme neměli. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
adu a máte benzín nebo nafťák? My chceme taky určitě kombík a v obou případech uvažujeme o benzínu (fabia 1.4 a focus 1.6)
Odpovědět
Profilova fotka
Koch: autům nerozumím:) jojo, čistej Adu: jsem rozvedená, ale nelituji.... sabča: to druhý....ale který to je????? žejo
Odpovědět
Profilova fotka
Nafťáka. Jára to měl z práce jako vyřazený auto. najeto 60 tisíc kiláků, za 130 tisíc. Super ne? ;-) V bazaru jsme koupili jednou Sonatu Hyundai za 45, dalších 40 do toho vrazli za opravy a pak to po roce prodali na vrakáč za 6 tisíc. Hnus. :-| =-) 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Heli, to je dobře, hlavně být v pohodě a šťastná. ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?