Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
aaa: tak to musite s jojo neco spachat, at tu mate co vypravet :-D uz se tesim :-D
Odpovědět
adisku, tak co jsi čórla matce představené :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
adisek-to máš fajn servis, já odvoz nemám, naštěstí metro jezdí :-) . jak se v Irsku lidi dopravujou z flámů, když nejezdí MHD? Ty jsi v Dublinu nebo kde?
Odpovědět
Profilova fotka
no prave ze nic, klice od kanclu ma spolupracovnice :-( je irka, zadna sranda s nima neni :-|
Odpovědět
tsss, ti vůbec nic nedopřejou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
adisek-je pravda, že irové jsou krásný chlapi?
Odpovědět
Profilova fotka
aaa: jo v dublinu, je tu par nocnich busu, jezdi asi co hodinu a pak taxiky, potrebovali by tu metro ja sul ;-) neni nad prahu, tam mi bylo blaze x-)
Odpovědět
to jako ti zrzaví, jo? :-|
Odpovědět
Profilova fotka
irove: to teda nevim, ale mne se nelibi, ani irky. Des bes, irky jsou dobre leda tak na flamy, ozrat se, nejaky ten kokain, nekoho ojet...
Odpovědět
Profilova fotka
takovy zvlastni narod, co jim jdou penize z eu, tak si hraji na buhvi co, ale slama jim couha z bot
Odpovědět
Profilova fotka
no, zrzaví... mě se právě nelíbí... ale jedna kámoška po nich šílí, že prý jsou úžasný... já ujíždím na Řeky, tím jsem známá, to jsou mužský ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
v americe jsem delala pro reckou rodinku, fajn lidicky x-)
Odpovědět
Článek se načítá
zrzaví chlapi se mi taky nelíběj, ale zrzavý ženský jsou sexy
Odpovědět
Profilova fotka
no irove se tady chlubi tim, jak je super jet do prahy, i jen na vikend, za levno se ozrat a zastourat si :-|
Odpovědět
:-| :-|
Odpovědět
Profilova fotka
aaa: tak nevim, na koho tvoje kamoska narazila ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Větévky, musím jít dodělat, co je potřeba, za půl hodiny mi IT vypne počítač kvůli uzávěrce :-| . Zítra mám zase noční, budu tady. Papík a dobrou s kobrou :-)
Odpovědět
aaa, tak dobrou :-)
Odpovědět
asi má ta kámoška lehkou úchylku :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
i tu v dublinu je tu spousta holek z cech, co se zivi sankovanim, u pritele v praci se ho porad irove ptaji, jestli nekoho nezna a tak, vubec jim neni blbe pul tydeni vyplaty nechat za hodinu s takovou nejakou...asi to doma nemaj ci co
Odpovědět
tak třeba praktikují před svatbou ne a po svatbě už vůbec ne :-D :-D :-(
Odpovědět
Profilova fotka
aaa: dobrou, zitra budu spinkat, mam v pondeli a utery denni 12 :-(
Odpovědět
Profilova fotka
no nevim, jsou divni...
Odpovědět
tak naštěsí ira doma nemáš, tak jsi za vodou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to mas pravdu, ja bych ira nechtela ani zadarmo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ale mam kamosku z beremka, co ira ma, sice o neco starsiho a prej dobry
Odpovědět
no nevím... taky lehká úchylka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to ja mam zajicka, o rok a mesic a pul mladsiho :-D
Odpovědět
Profilova fotka
asi taky uchylka :-D :-D ale rozumove je mnohem dal, nastesti :-D
Odpovědět
aspoň ti dýl vydrží :-D :-D můj je starší o čtyři a půl roku, ale do švestek asi nevydrží :-D vlastně to jsem nenapsala :-D já nic, já muzikant :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?