Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
téda, to se ve zdravotnictví dělá? jste se měly... :-D
Odpovědět
ale my nikdy nikoho nepomlouváme :-) ne, aaa čeká, až se bude mluvit o sexu, to pak vždycky vyleze :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo- vidíš, jo? :-D dřu jako blázen, musím udělat tržbu taky chci na ranč
Odpovědět
no neříkala jsem to, napíšu slovo sex a aaa je tady :-D
Odpovědět
aaa, ty nepojedeš na ranč, ty pojedeš na slivku :-D :-D :-D pokud ti to teda adisek nevypije :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jasnýýýýýý, kde je sex, tak jsem jáááááá :-D :-D :-D slivovice mi stačí malinko, ale jsem pak divoká :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no, to se stalo jen jednou a mame vybrano na cely zivot ;-)
Odpovědět
abys mi pak nevlítla na souseda :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo: melas pravdu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nebo na sousedku :-D :-D
Odpovědět
sousedku nedoporučuju :-S :-S :-S
Odpovědět
kde vůbec máme sabču? dneska neponocuje? :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ja uz slivku nepiju, uz mam svoje vypito :-D jsem takhle pila s tatkou jeho doamci a skoro sem nedosla domu, ulamaly se mi podpatky u kozacek :-D lidi kolem se fakt skvele bavili a to jsem mela asi jen 10 panacku :-D ale to bylo v dobe, kdyz jsem jeste neco vydrzela :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nemaji na baru co prodavat, kdyz veskery alkohol je u tebe :-D
Odpovědět
já se naposled pripila asi před rokem a něco v práci, přítel pro mě dojel a když jsme šli od auta domů, prý jsem řvala na celý sídliště Já chci sex :-D :-D :-D já nevím, já si to nějak nepamatuju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sabča se ulejvá :-) na sousedku vlítávat nebudu :-) těším se do postele, začínám mít trochu krizovku.
Odpovědět
hele, zase, napsala jsem sex a aaa přilítla :-D :-D :-D
Odpovědět
aaa, já ti nepůjčím ani souseda, by pak po mně netoužil :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ten sex je jak lepidlo :-D
Odpovědět
platonicky samozřejmě :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
adisek-ty podpadky se ti ulámaly samy, co??? :-D to jsou potvory... :-D :-D jojo-já zase vždycky zpívám "jelenééééé, oči máááš zelenééééé" :-D , nejlíp mi to jde na chodbě v baráku, asi dobrá akustika :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo: no proto :-D
Odpovědět
aaa, za chvilku je ráno, půjdeš brzo spát, vyděržaj pioniér :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja kdyz jsem na netu, tak se krizovky nedostavuji
Odpovědět
adisku, ty kontrolorko :-D aaa, tak si u nás zazpíváš, no bóže, lidi to přežijou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já vydržím, musím... :-) , kolegyně si myslí, že jsem cvok, se tady tlemím do monitoru...
Odpovědět
kdyby věděly, by ti záviděly, že máš takové větvule :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aaa: no samozrejme to bylo tou kvalitou kozacek, alkohol na to nemuze mit zadny vliv :-D :-D :-D bych mohla delat v testovacim studiu jakosti :-D :-D :-D
Odpovědět
nechápu, proč o půlnoci vypínají topení, vždyť si to stejně zaplatím, ne? je mi zimáááááá :-( :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Vlašim je zvyklá.... Po svatbě kamarádky jsem tam diskutovala s policajtama uprostřed křižovatky a chtěla k nim přisedat do auta... Byli rádi, když mě dostrkali do Sylvie, kde jsme spali :-) .
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?