Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ale ono je to taky hezky, kdyz spolu nejste porad, aspon pak vyuzijete kazde chvilky, kdyz jste spolu ;-)
Odpovědět
já to říkám, že jsme pořád v líbánkách :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
je, tak to je krasny, oni se chlapi do zeneni moc nehrnou.... my planujeme mimi na pristi rok, pokud se zadari, mladej se o svatbe nijak nezminoval, tak jsem nadhodila, ze jestli si me nevezme letos v lete, tak nase ditko jednou ponese moje prijmeni, kdyz nebudeme sezdani a navic, pak uz bych se vubec nevlezla do satu, ketre mi uz dva roky visi ve skrini... no a druhy den prisel uz s datumem.. vrhl se na to, zarizuje, obvolava a straaaasne se tesi... x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
a jak dlouho jste spolu?
Odpovědět
Profilova fotka
ikdyz jsme pomali planovali svatbu pred dvema lety, ale nakonec jsme jeste odjeli do irska za praci, prej na rok, max. dva, no jsme tu uz dva roky a jsete asi rok a pul setrvame...
Odpovědět
chvíli, rok a půl :-) když jsem se vdávala poprvé, vůbec jsem si nebyla jistá. teď vím, že s tímhle chlapem zestárnu :-) navalily se na nás veliký problémy a on to zvládá na jedničku, jiný by už dávno utekl...
Odpovědět
tak tos řekla dobře, málokterýmu chlapovi by se líbilo, kdyby se jeho děti j´menovali jinak :-)
Odpovědět
dneska asi překonám svoji první tisícovku :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no, rok a pul zase chvile neni, to je super, moooc vam to preji...ono najit chlapa do nepohody, to da fusku ;-) to my spolu starneme uz pres sest let a nedokazu si predstavit vedle sebe nikoho jineho..
Odpovědět
Profilova fotka
tak to gratuluju ;-) ja tak ukecana asi nejsem :-D :-p ale mas prede mnou naskok, mesic a pul =-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja kdyz videla poprve tvuj pas, tak jsem si myslela, ze mas 4 deti :-D :-D :-D
Odpovědět
proto si říkám, že když zvládáme tuhle situaci, tak už zvládneme úplně všechno :-) a až to s ním švihne, protože pořád jenom pracuje a pracuje, tak já se o něj budu hezky starat :-D :-D :-D když už to přehání, tak mu říkám, že do švestek nevydrží´ :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
komiku :-D :-D :-D a kdo by pak palil slivovici???? :-D :-D :-D
Odpovědět
mně smázli admini fotku, měla jsem tam obrázek od Saudka, a nemohla jsem rychle najít žádnou, která by se mi líbila, tak jsem tam mrskla tuhle :-) čtyři děti, to bych asi fakt nezvládla :-) kamarádka má 3 (to jsou ti kluci na fotce kromě toho v zeleném tričku, ten je můj - i když to vidět není) a bohužel to psychicky nezvládla a léčí se na psychiatrii.
Odpovědět
tuhle to přepísknul, sice psal sms, ale neukázal se tu 5, slovy pět (!) týdnů :-( pak uznal, že to fakt přehnal, dva dny jsme nevylezli z ložnice a teď už se snaží přijet aspoň jednou do týdne... holt si nabral spoustu nových zakošů a myslí si, že bez něj by to nešlo... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je chudak :-( nam ted v pritelove rodine pribyla dvojcata, taky kluci a to uz jednoho maji doma, chudak zenska...
Odpovědět
přítel je Čech jak poleno, slivku nepálí :-D i když vlastně kousek moraváka v něm taky je, maminka má na moravě taky nějaké předky
Odpovědět
Profilova fotka
jj, prace, jeden nas znamy v americe, mimochodem zid, rikal: bud mas cas nebo penize...velice vystizne, jen s tim rozdilem, ze v cechach muzes makat jak mezek a stejne moc penez nevydelas :-(
Odpovědět
to mají doma taky, navíc manžel jí s dětmi moc nepomáhá, ne že by je neměl rád, ale neumí se o ně postarat. když jí občas vyvezu do prahy, on si k sobě volá dědu, aby mu pomohl, není schopný s nimi být 8 hodin sám.
Odpovědět
tohle říká přítel taky, že může jít do fabriky, kde bude dělat od 6 do 14, ale za 12 tis. takhle má několikanásobně víc, ale je v práci třeba 30 hodin v kuse.
Odpovědět
Profilova fotka
hm, tak to ma blby, to ja se na toho svyho budu moct spolehnout, uz ted se tesi, jak kluky bude brat na cely den na ryby a do lesa a tak a ja se mu smeju, ze holcicky to na rybach bavit nebude :-D :-D se skadlime, ikdyz mne je to vcelku jedno, hlavne aby to bylo zdrave ;-)
Odpovědět
u nich v práci jsou i IT, co jsou doma v 18 hod., ale taky mají 17 tis. a pak brblají...
Odpovědět
Profilova fotka
jj, ty platy v cechach des a hruza, ja se snad ani do zdravotnictvi nevratim... a co tys delala drive?
Odpovědět
třeba naopak to holčičky bavit bude :-D :-D :-D někteří chlapi mají prostě rodičovství v krvi...
Odpovědět
Profilova fotka
aaa se nam uz uchlastala, neni schopna ani rozeznat pismenka na klavesnici :-D :-D :-D
Odpovědět
před mateřskou jsem byla vedoucí recepce (ano, aaa :-) ), po mateřský jsem se nemohla vrátit, práci jsem nenašla, tak jsem šla dělat normální dělnici do prádelny, během půl roku jsem se vypracovala na expedientku a za další půlrok na dispečerku provozu, pod sebou dílnu, údržbu, řidiče. ale když šel malý do 1. třídy, už jsem nemohla dělat na směny a jenom ranní mi nepovolili, tak jsem skončila. a zase nemůžu najít práci :-(
Odpovědět
Profilova fotka
no kdyz se jeho brachovi narodil syn, tak si ho sam bral pochovat, kdyz plakal a to mu byl sotva tyden, az jsem zirala s otevrenou hubou, dokonce ho i nakrmil...pak prohlasil, ze je to stejny ja s kotaty :-D :-D
Odpovědět
dámy a pánové - můj tisící příspěvek :-D a věnuji ho aaa :-D aaa ani neví, že před sebou nějakou klávesnici má :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hehehehehe, na chvilku jdu makat a už mě tu propíráte :-D a sexujete :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hmmm, tak to je blby, kort kdyz jsi na maleho sama :-( nechapu proc matkam s detma nemuzou vyjit vstric...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?