Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo: to mas hotovy bar, bys mohla konkurovat sabce :-D :-D Ja pila drive slivovice, ale dala bysch si to cerveny :-D
Odpovědět
no jo, sabča likvidovala zásoby, tak to šoupla ke mně :-D :-D ne, půjčila jsem byt známým myslivcům - moravákům a slivku a víno mi tam nechali. a zbytek je tu rozpitý tak dva roky - já nic nepiju a přítel si dá tak panáčka dva skotský...
Odpovědět
Profilova fotka
jojo-ty máš doma výbavu :-D . slivovici já můžu ;-) tak si dej panáka, bude se ti líp usínat
Odpovědět
Profilova fotka
hi hi, no jo moravaci :-D :-D jsme takhle leteli s mladym z new yorku domu a on se strasne boji litat. ja vytuhla asi za hodinu a on stacil za noc vypit asi 10 panaku a nejake pivko, na kuraz. jak jsem spala, tak to vse naskladal prede me na stolecek a rano jina letuska uklizela a zhrozila se nad tim mnozstvim.a mladej ji rek: se nedivte, ona je z moravy :-D :-D :-D sem myslela, ze se hanbou propadnu :-D
Odpovědět
aaa, tak vidíš, o důvod víc, proč máš přijet :-) uděláme si minisrazík :-D a odpomůžeš mi od slivky :-) panáka nechci, mně teď nic nechutná... adisek, já su také z moravy - narodila jsem se v uherském hradišti :-) pohotový přítel :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo: nekecej :-D Jsem si uvarila caj s medem a napdlo me, ze bych se mohla podivat matce predstavene do kanclu, ta tam ma vzdycky nejakou tu lahvinku :-D :-D by se asi rano divila..
Odpovědět
no jo, už je to tak... taky jsem si napsala moravskou národnost do sčítání lidu :-) a na přihlášku na střední jsem si taky napsala moravskou a výchovná poradkyně tu přihlášku nechtěla poslat, že prý to neexistuje :-) tak jsem se s ní zhádala a ona telefonovala a telefonovala a prošlo to :-D
Odpovědět
chudák matka představená :-D :-D by si chtěla loknout a co pak :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo: no ja ted take resim narodnost. chci mit prijmeni bez ova, hlavne proto, ze jsme v cizine, uz nejaky ten patek, tak jim nakecam, ze jsem napul ukrajinka ( babicka pochazela z ukrajiny), vzdycky jsem to zatloukala, ale ted toho asi vyuziju
Odpovědět
Profilova fotka
jj, ony si rady daji do nosu, zrovna minuly tyden, se jedny babince motala rano hlava, jsme si rrikaly, asi tlak ci co, no a pak jsme ji v nocnim stolku nasly rozpitou whisky :-D :-D :-D takze hovno tlak, v noci si davala potaji do nosu a rano mela kocku :-D :-D :-D
Odpovědět
ani se ti nedivím, ono vysvětlovat v cizině, že novák a nováková jsou opravdu manželé se asi dost dobře nedaří :-( myslíš, že by mi to prošlo u moravské národnosti? :-D že bych byla anastázie vomáčka vopršálková (např.) :-D :-D
Odpovědět
s opičkou na rameni se fakt motá hlava :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
:-D :-D :-D , no cetla jsem tu nekde na diskusi, ze to holky s tou moravskou narodnosti zkouseji ;-) jen doufam, ze se na matrce nebudou moc cukat
Odpovědět
Profilova fotka
aaa se nam nekde zapomnela a dava si urco do nosu :-D
Odpovědět
ono vomáčka vopršálková nezní až tak špatně :-D každopádně jestli já se vůbec někdy vdám (míro, nečti to :-) ), tak si kvůli synovi nechám příjmení po exmanželovi a budoucímanželovo příjmení by v nepřechýlené formě znělo hezky...
Odpovědět
aaa si přimalovala velbloudí tělo a nasává :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to ma ted dva hrby, aby se toho do ni vice vlezlo :-D
Odpovědět
:-D :-D kolik je teď u vás hodin?
Odpovědět
Profilova fotka
ten tvuj sem chodi, na beremko? ja si chci nechat jen 'manzelovo' jmeno, je kratke a vystizne :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
o hodku min jak v cechach
Odpovědět
Profilova fotka
no jo, u vas uz je pul druhe, ty mas maleho doma nebo u babicky?
Odpovědět
a jo, vždyť já si vzpomněla, Irsko, že. nechodí, ale je IT a co já vím, co dělá, když mi kurýruje pc :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ten muj tu chodi, ale cte jen domaci pekarnu, prijmeni bez ova apod.
Odpovědět
je u babičky, má jarní prázdniny, tak půlku strávil se mnou a od čtvrtka je u našich :-) teda já tam byla čtvrtek pátek taky, spát chodím domů, ale dneska jsem za nimi nešla, ať se taky užijou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no jo no, co nadelas, jednou se to dozvedet musi :-D :-D :-D s na to alespon bude moct psychicky pripravit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
aspon si taky odpocines a das si oraz, vid? kolik ze mu ted bude? 4?
Odpovědět
ono u nás to je složitý, my spolu ještě nebydlíme, přítel má teď spoustu práce, spoustu nových zakošů a když už přijede, tak pomalu nevylezem z postele :-D :-D :-D pak na něj vyvalím, co za problém mám na pc a on se v tom chvíli pošťourá a má to :-)
Odpovědět
Profilova fotka
takze vlastne prijede a nedela nic jineho nez stoura, jo? hi hi :-D :-D
Odpovědět
7, chodí do první třídy :-D po třech měsících chození se chtěl ženit, já nee, chtěl i mimi, já nee - už to rozdejchal, ale pomalu už zse chytám mateřský pudy, teď to chce fofrem najít práci, aspoň rok pracovat a pak se možná nechám umluvit :-D
Odpovědět
to je trefný :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?