Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
už vím, str. 91 a dál :-D to se nezvrhne, páč tam budeme všechny vdané nebo zadané, jedině hela má nárok na zvrtávání ;-) :-D :-D než to propukne, tak zas budeš mít 30 kilo i s postelí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
čágo, větvušky :-) digi-nebuď smutná, určitě se to povede :-) , moje kolegyně otěhotněla na podzim a za měsíc jí bude 39, bude mít první ;-) mám noční, bydlí tady 300 německých důchodců, žádná sranda s nima není... adisek-zdravotník nejsem, to bych nezvádla, pracuju v hotelu na recepci ;-)
Odpovědět
ahojky aaa, větvule naše přemilá :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nazdááááááár
Odpovědět
tak co důchodci, už chrněj? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Co nespíš? Myslela jsem, že tu straším jenom já :-D .
Odpovědět
já ti nevím, dneska asi neusnu...
Odpovědět
Profilova fotka
Jak to? Nechce se ti? Tak trošku pozlob přítele.... ;-)
Odpovědět
já bych zlobila, až bych brečela ;-) ale on zas vydělává :-| a za sousedem jít nechci :-D :-D
Odpovědět
a navíc, kdybych zlobila, to už bych vůbec neusnula :-D :-D
Odpovědět
aaa, v pracovní době se nespí, koukej vstávat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já nespím.... jen vymýšlíme s kolegyní ptákoviny :-D Jak vypadá soused? :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
jsem ho tu popisovala hele, pěknej, podobnej Zichovi zamlada, svalíky má, ale narostl mu teď v poslední době pupík :-| tak sem s ptákovinama :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jen blbnem s fotkama z posledního tahu.... děláme si z nich takové tablo, vystřihujeme hlavy a dokreslujeme tělíčka zvířat... jak v mateřský školce :-D to máš lepšího souseda než já.... ;-)
Odpovědět
ale jo, já si nestěžuju, poznali jsme se před 11 lety, docela spolu kamarádíme a před 4 lety jsem se nastěhovala do stejného baráku - ale byla to fakt náhoda :-) jaký zvířátko sis dokreslila sobě? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zatím jsem klokan, ale konkurz stále probíhá.... jsme jak malý děti :-N Kde vlastně ve Vlašíku bydlíš? Já to tam teda moc neznám, kámoška bydlí na tom sídlišti nahoře na kopci, pak už jsou jen pole.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jéééé, čau, tady to ožívá :-)
Odpovědět
klokan není špatný, furt lepší než blboun nejapný :-D :-D :-D tam nahoru na sídliště chodí můj syn do školy, my bydlíme v centru, u Penny, je to kousek od nádraží. stejně mě to fascinuje, že sem chodí někdo, kdo ví, kde je vlašim :-)
Odpovědět
Profilova fotka
aaa: jeee, tak praci na recepci bych brala, kazdy den nove tvare, alespon nejka zmena x-) My tu mame prumerny vek lidi okolo 90 let a ne a ne se to omladit :-D Ty jeptisky jsou snad vecne :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo: rychly spunty by nebyly?? ze bysme si tu udelali mejdlo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kde je penny vím ;-) , znám to tam díky kámošce, svatbu měla na zámku i hostinu, byla jsem za svědka, měla i místního fotografa, kterej mě děsně bavil, takovej starší pán...
Odpovědět
adisek, je tu ještě jedna flaška, syn má za 10 dní narozeniny :-D aaa, tak přijď na kafčo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
my ted shanime fotografa na svatbu a ty ceny jsou teda nehorazny ]-( Chtej 5500 za 60 fotek ]-( Sem netusila, ze je to tak drahy..
Odpovědět
ty bláho, to je teda cena... ale já se v tom nevyznám, nikdy jsem si to nezjišťovala...
Odpovědět
Profilova fotka
jedna flaska pro nas tri? kdyz ten tvuj males vypil s kamosem 3 flasky?? to by sme mely tak na chut :-D :-D
Odpovědět
copak jsem mohla tušit, že se tu takhle sejdeme? :-) pak tu mám ještě pět litrů červenýho, tři a půl litru slivovice, nějakou skotskou, nějakou irskou, půlku portskýho, rum, fernet citrus a gin :-)
Odpovědět
Profilova fotka
my jsme platili 5 tisíc, ale byl s náma celý den, udělal asi 300 fotek, z toho 50 vybral a upravil. jojo-až pojedu do vláši, dím vědět ;-)
Odpovědět
aaa: no to doufám :-) co focení, přidáš se k nám? adisek: tak co, vybrala sis? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no, my ho chceme jen na obrad a pak foceni v zahrade, celkem asi 2 hodiny
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?