Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
no jo, ale já žaludek na politiku nemám...
Odpovědět
Profilova fotka
já taky ne! musela bych to tam posekat mačetou... když na to koukám, na ty hnusný ksichty, chtěla bych raději království :-)
Odpovědět
nevadí, že mají hnusný ksichty, důležitý je přece sexy mozek :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak ten bych tam myslím nenašla :-)
Odpovědět
to máš pravdu. jsem včera jela do prague reklamovat zimní boty pro malého, 14 dní nošené, popraskaly seshora. a potěšili mě, peníze hned vrátili, autobus proplatili :-)
Odpovědět
už asi 10 minut vařím špagety - než jsem si všimla, že jsem nezapnula sporák do elektriky :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to já dělala bramborový lupínky, zapoměla a ony, světe div se, zčernaly...byl tu pěný dým :-D
Odpovědět
já takový hrůzostrašný zážitky nemám :-) když jsme byla v devátým měsíci, vytekla mi pračka na podlahu, volám mamce, hormony se mnou cloumaly a brečím jí do telefonu: mně vytekla voda... a mamka: honem volej taťku, musíš do porodnice :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dobrý :-D doufám, že já to přežiju, jsem děsná histerka :-D
Odpovědět
jestli mluvíš o porodu, tak když jsem to přežila já, přežije to každá. já jsem totižý děsnej srabík, bojím se bolesti, omdlívám při odběrech krve apod. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo, myslím porod...no uvidíme, jestli přežiju :-)
Odpovědět
nebudu ti povídat, že to nebolí. bolí to, ale už jsi zažila horší věci... a hlavně tělo rychle zapomíná, zaplaví tě pocit absolutního štěstí a na bolest brzo zapomeneš.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
na to taky spoléhám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ááááá, tady se řeší porody,dobrý téma pro mě sraba, který (stejně jako jojo) omdlívá při odběru krve... moje nej kámoška-stejný srab jako já :-) -porodila za 45 minut, cestou do porodnice už seděla malýmu na hlavě :-D , to bych si taky přála :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no ja myslim, ze vsichni zdravotnici se boji, o to vic, ze vedi, co je ceka :) take se hlasim do klubu omdlevajicich a srabu :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já nejsem zdravotník, ale bojím se děsněěěěěěěěěěěě =-) =-) =-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja zdravotnik jsem a jak rika mladej....boji se az s..e :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aaa: a ja si doted myslela, ze zdravotnik jsi ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja blbec chtela byt sestrickou od 4 let, ted se chytam casto za hlavu, co me to napadlo...na druhou stranu si nedokazu predstavit, ze bych delala neco jineho :-|
Odpovědět
Profilova fotka
já nechtěla být doktorkou, sestřičkou či něčím podobným nikdy...bych nepřežila pohled na krev, natož nějaká zlomenina, případně rozřízlé tělo! By mě dva dny dávali do kupy :-D a jsem srab taky... takže jsem větev, jedlík, srab a těším se na focení aktů :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sabca: to posledni , to je ta tresnicka na dortu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj větvičky :-) jé sabčo, tak to mě mrzí, že jsem sem ve čtvrtek nezavítala...určitě bys mě naladila na příjemnější vlnu ;-) . A co konkrétně jste hledali z trpajzla :-N ? jinak já si taky o romantických projevech chlapů nedělám iluze. Ten můj se spíš všechno snaží uhrát humorem, než by měl nějak hluboce projevovat city, ale už ho znám a nevadí mi to. Ale tohle mě naštvalo ]-( . Kdyby zapomněl, tak to vezmu...chlapi většinou nemají v hlavě takový kalendář jako my ;-) ..., ale zatím jsme Valentýna vždycky slavili a on navíc věděl, že chystám oslavu se sváteční večeří doma. Prostě byl línej pro ni dojít a ještě se divil, že jsem nějakou kytku chtěla ]-( . Manža nepatří mezi typy mužů, kteří překvapí svou drahou polovičku nějakým dárkem nebo kytkou v průběhu roku jen tak. A proto budu vyžadovat tuto nadstandartní pozornost ve dnech tomu kalendářem určených, když si to zasloužím :-p :-D jojo, to jsou fakt pitomci ]-( . Jak psala sabča, hlavně že se mají dobře naši korýtkáři nahoře ]-( ...a taky rómští spoluobčané ;-) jo a porodu se taky bojím jako čert :-N . Hlavně si říkám, abych neměla dvojčata, protože v manželově rodině jsou a on je taky z dvojčat...to by mě asi vomejvali :-D ale u odběru krve neomdlývám :-) . Od malička jsem dostala tolik injekcí do všech částí těla, že ta jedna jehla navíc u odběru už mě nerozhází. Vždycky se i koukám na sestřičku, jak jí to jde od ruky a jak se pěkně skumavky plní ;-) . Ale je fakt, že se nedávno jedna divila, že mi to nevadí...prej jí tam při pohledu na ampulky s krví chlapy omdlívají :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky větvičky, Sabčo, ty jsi mě včera nachytala jinde, tak vás tady musím okouknout x-) . Koukám, že probíráte porody, pro mě zrovna aktuální téma, když jsem čerstvě po neúspěšném IVF ]-( ]-( . Takový neúspěch bolí mnohem víc než bolest jako taková, nikomu nic takového nepřeji, je to hnus. Hold to je odplata že máme nebo chceme děti za pět minut dvanáct, věřím tomu, že kdybych se rozhodla mít děti ve dvaceti, budu rodit jak na běžícím páse =-) . Kochanski, já bych brala klidně i dvojčata, halvně abych nemusela prožívat tu hrůzu, která mě zase čeká na jaře ]-( , věřím, že tentokrát bude úspěšná :-| . Doufám, že jsem vás tady mateřsky naladila :-D ;-) .
Odpovědět
digi, to mě moc mrzí... mám kamarádku, která posledních pár let zažívá to, co ty, sice je o trochu mladší než my, ale nedaří se a nedaří. já nevím, co mám říct, nic podobného jsem nezažila. určitě se to povede...
Odpovědět
Profilova fotka
Koukala jsem, že se tady rozmáhá to krásné foceníčko, nebo se to alespoň plánuje ;-) . Já jsem už o tom uvažovala na valentýna, ale pak na to nějak nebyl čas..., každopádně mě to láká, manžel by koukal jak péro z gauče =-) . Už vím jakou by mi nejdřív položil otázku ... kdo že mě to fotil????? Vlastně ani nemám kdo by mě tak krásně vyfotil, nedovedu si představit, že bych měla zajít k nám do atelieru na náměstí 8-( , to se mi zdá dost ubohé. Chtělo by to nějakou spešl fotografa nebo radši fotografku ;-) . Co myslíte???
Odpovědět
na focení nás nalákala aaa, viď peťko :-) a zařizuje to sabča :-) má prý šikovného kamaráda...
Odpovědět
Profilova fotka
Teď nejsem v obraze, on by byl ochotný vyfotit všechny větve :-) ???
Odpovědět
no jasně, uděláme srazík :-) ale zatím se hlásíme XL větve :-) sabča zařídila, že to proběhne u něj na chalupě - termín jsme ještě nedomlouvaly, ale snad květen červen... teď nevím, na které stránce bys to hledala, musela bys jít dost zpátky. nebo napiš sabče. ale nevím nevím, ty jsi štíhlounká a my jsme prohlásily, že se před hubeňourkama neslíknem :-D :-D :-D
Odpovědět
ale zase jako větev zakladatelka bys mohla mít protekci :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ajéééje, na chalupě, jo =-) . Já jen aby se to nějak nezvrtlo x-) . Já jsem se teď po hormonech trochu zakulatila, tak to se mnou nebude tak hrozný ;-) .
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?