Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
tak na ústřice asi odvahu nenajdu nikdy =-) :-S
Odpovědět
Profilova fotka
ja mam rada i ustrice :-N ale musej bejt absolutne cerstvy a musim k tomu mit moc hodne vybornyho vina x-)
Odpovědět
Profilova fotka
princezno-taky mě museli vyhecovat... napřed jsem požila trochu vína a když jsem viděla ostatní, jak jim to chutná a chodí si přidávat... nemá to skoro žádnou chuť, voní to po moři a cítíš v tom citron, kterým se to zakápne. vcucneš a polkneš a hotovo :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
muchomirka-my dvě si vyloženě kulikářsky notujeme :-D ;-)
Odpovědět
aaa já nepolknu ani pililku celaskonu a že je malinká, natož nějakou ústřici 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Aaa no mas pravdu ted ale nahodim prubirskej kamen :-D jis vareny parky namaceny do maggi? :-N jo a ja si ustrice nezakapavam me chutnaj nejvic samotny =-)
Odpovědět
Profilova fotka
párky namáčený do maggi???????? :-D :-D :-D :-D to jsem ještě nezkoušela... a kapu si maggi na vařenej květák ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
princezna-ústřice je na rozdíl od celaskonu kluzká, jde dobře do krku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Aaa zkus ty parky :-D at nejsem jedina na svete sirem kdo to ji :-D :-D :-D Princez :-D no tak to radsi ty ustrice nezkousej jeste by se ti zasekla nekde na puli cesty a co s tim pak :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To si je v tom jako namáčíš místo kečupu? :-D Zkusím to, určitě, bohužel párky zrovna nemám, jinak bych do toho šla hned ;-)
Odpovědět
mucho pak nic, pak si dame deli :-D
Odpovědět
jééé, teď jsem četla téma oblíbené jídlo a probírají se tam párky s maggi, překliknu sem a tady taky :-) ... já to snad budu muset vyzkoušet...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Princez deli mam nejradsi pistaciovou x-) Aaa no presne si to nakapu no spis naleju :-N na talir a v tom to macim se toho muzu uzrat :-D :-D Malovani zkus je to boziiiiiii :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mucho-normálně mi děláš chutě, kdyby bylo kam, jdu si koupit párky, maggi mám :-) , už vidím, jak to servíruju manžovi k večeři :-D
Odpovědět
aaa, muchi: my zas máme v ledničce jeden párek, ale chybí maggi
Odpovědět
Profilova fotka
Aaa :-D no se bude divit asi, moje polovice to odmita byt jen ochutnat :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Obávám se, že u nás to bude podobné, párky a maggi jen pro mě :-) . Já zase na všechno leju kečup :-)
Odpovědět
ahok holky,můžu mezi vás? jsem 73... :-) v srpnu jsem se vdala-poprvé-myslíte že jsem tady nejstarší :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no to ja zase ne, ja silene rada varim a polovice zkraje ke vsemu co sem mu naserviroval vytahoval kecup tak sem mu moudre vysvetlila ze v nasi domacnosti bude kecup max. na hemenex a mam klid :-D
Odpovědět
kečup na hemenex? =-) ježíš ty máš fakt těhotenský chutě :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Princeznaci cti poradne to si dava polovice :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kropinka ahoj, nejsi nejstarší, to jsem jáááááá, 73 únor :-) muchomirka-já taky ráda vařím, ale musím mít na to čas a náladu, protože mi spoustu času zabere úklid, nevím, jak je to možné, ale např. když něco obaluju, máme strouhanku až v ložnici a já zaboha nemůžu přijít na to, jak se tam sakra dostala ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak si to tu pročítám a sliny mám až na podlaze... já maso nemusím, vepřový nejím vůbec - krom sekané, ale miluju hovězí (tatarák, roštěnky na hlívě), kuřecí na všechny způsoby a rybičky...ale sushi jsem ještě nezkusila, furt se odhodlávám :-) nejvíc však miluju všechny jídla z brambor...to bych se užrala... a chlebíčky jím jen čerstvé :-) hlavně s balkánem a lososem... a taky jsem hlavně na sladký...hlavně bramborový placky s mákem a povidlím :-) kropinka: to nevím, ale myslím, že ne :-D
Odpovědět
Koukám, že tu probíráte jídlo. :-) Párky s magi bych si nedala, ale párky s bílým jogurtem mám ráda. :-) A pak kyselé mléko s magi, kyselou okurkou a kousky tmavého chleba, všchno smíchané dohromady. :-) Sushi jsem měla zatím jen jednou, takové nevýrazné, podle toho, co v tom má být jsem čekala, že to bude kyselejší, ale poživatelné to je. Na čem si někdy ujíždím je syrové maso. Nemyslím ve formě tataráku, ale jen nakrájené a snad ani neochucené. Nejraději mám vepřové, pak kuřecí, ale to je takové nevýrazné a musí se přichutít, ale hovězí, nemusím vůbec a právě z hovězího se dělá pravý tatrák. Ústřici jsme ještě neochutnala , mám pocit, že ty supermarketech si moc čerstvé nebudou a k moři nejezdíme. :-) Ale zkusila bych ji. Poslední dobou vyhledávám prodejnu cheesy se sýrama a můj oblíbenec je uleželý s kmínem a dnes jsem si dala i se hřebíčkem. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Aaa potrebujes proste k vareni asistenta :-D zadnej velkej chef po sobe neuklizi tak co :-D no ja si strouhanku nasypu do igelitaku pak do toho hodim to co chci obalit a zatrepu s ti a je to zadnej bordel nikde :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bramborový placky, jo? ty já ráda na slano.... s rybama je trochu problém, tak to doháním na dovče, máme úchylku na Řecko a ty jejich mňamky... Plněné vinné listy, musaka, a hlavně čertsvé rybičky.... Ty jo, slintám na klávesnici :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
lakme-ty jsi labužnice, párky s jogurtem :-D :-D :-D , to asi zkoušet nebudu. a kyselé mléko s maggi, brrr, nejsi těhotná??? mucho-díky za tip s igeliťákem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já když naklepávám řízky, tak dám paličku do igeliťáku a pak ji ani nemusím umývat :-D a s tím pytlíkem to dělám taky (balení řízků) aaa: můj manža je stejnej, proto ho raději nenechávám vařit, i proto, že šíííleně solí a přehnaně koření... jedno koření přeráží druhým... a já miluju musaku a lasagne
Odpovědět
Profilova fotka
Lakme tak ten tvuj mischung z mlika okurky a maggi to chci teda ochutnat to mi posli recept :-D syry taky miluji bohuzel mam dik ty alergii debilni dost omezenej vyber ale i tak si nejdu mnaminy x-) Aaa recka kuchyne je super hlavne cokoli saganaki a cokoli s okrou x-)
Odpovědět
sabi tak to máš lepší dát ten igeliták na to maso, nebude popřpadě nic lítat kolem a paličku nebudeš muset mít taky ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?