Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
začíná mě to tu pěkně štvát...je to tu cenzura jak bič...
Odpovědět
Profilova fotka
sabca: copak?? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
ále...furt dokola...asi sem přestanu chodit... furt se něco někam přesouvá, zamyká, maže... nebavijou mě...
Odpovědět
Profilova fotka
hlavně mě štve, že sk a čr stránky nejsou propojené a když ti přesunou diskuzi, musíš se zas jak blbec přihlašovat... já to tady mám automaticky, tak mě to rozčiluje :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Co a proč se někam přesunulo a uzamknulo? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
ále, prej už se to kdesi probírá.. já teda na slovenský stránky nelezu, jsem jen tu a dovede mě naštvat, když něco přesměrují tam...už tam v životě nevlezu...
Odpovědět
Profilova fotka
to jsem se toho moc nedozvěděla.... :-N , já na slovenský stránky vůbec nechodím, jen někdy podívat se na fotky, diskuze jsem tam nikdy nepročítala
Odpovědět
Profilova fotka
už několikrát se mi stalo, že jsem vlezla a přispívala do diskuze, kterou pak přesunuli na slovenksé stránky... no a mě to štve, protože tam nechodím... takže prostě mě štve, že se zapojím do diskuze a ona pak zmizí...
Odpovědět
Profilova fotka
sabčo, tak to by mě taky nas... ]-( . Myslím, že na sk stránky leze minimum holek, tak by s tím měli něco dělat. Hlavně, že nám furt mažou fotky z alb ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
koch-ahooooj, jak jste si včera užili večer? my celkem jo, otevřeli jsme si láhev tokajského a odpadli jsme ;-) zkusím dneska udělat ten vaječný aspik, co tu o něm psala sabča, našla jsem si na netu recept pro natvrdlý ;-) :-D hezký den všem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
aaa, tak to jste na tom byli líp než my :-(
Odpovědět
Profilova fotka
koch-jak to????
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ále, ani tu blbou kytku mi nekoupil i když věděl, že chystám sváteční večeři a tak ]-( :-( . Byla jsem z toho docela rozhozená a pak jsem se nas... a řekla mu ať se sebere a pro nějakou kytí zajede, protože jinak nebude jíst. No fajn večer :-(
Odpovědět
Profilova fotka
koch a já tě včera večer tak potřebovala, kdybys tu byla, aspoň bych ti zvedla náladu :-) potřebovali jsme poradit s Trpaslíkem, ale po sáhodlouhém vyhledávání jsme to našli :-) mě včera taky nic nepřines, tvrdí, že to zapoměl v bar...nezbývá mi nic, než mu věřit :-) my nemáme stůl, tak jsem udělala provizorní z žehlícího prkna a válu...to jste měly vidět, jak jsme byli opatrní :-D
Odpovědět
Profilova fotka
koch-nic si z toho nedělej, chlapi jsou v tomhle hrozně natvrdlý, jednoduše jim to nedochází :-| ]-( , určitě se povede hezký večer, až to nebudete vůbec plánovat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
krom toho, velmi málo chlapů uznává tyto svátky... :-)
Odpovědět
Čau holky! Tak já kytku dostala aniž bych s ní (pro jistotu) počítala. Jednak nám tento týden oběma nějak nevyšly peníze a navíc mi minulý týden manžel s vážnou tváří tvrdil, že Valentýn se přece staví v listopadu vydlabanýma dýněma. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Valentýn nebo Haloween...není to jedno :-D
Odpovědět
;-( ;-( ;-( Klaus! ;-( ;-( ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
vyhrál? sakra!!! :-(
Odpovědět
sabi, tak na provizorním stole? ;-) vy ďáblíci :-D
Odpovědět
my valentýna neslavíme, dárky od miláčka dostávám nečekaně během celého roku :-) ale na prvního máje se musíme líbat pod rozkvetlým stromem, i kdyby lilo :-D vloni přijel až večer a už se nám nikam nechtělo, tak popadnul rozkvetlou fialku v květináči a držel ji nad hlavou :-D
Odpovědět
čau větvičky :-D jsem zapomněla pozdravit... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, už jsem tě chtěla nechat hledat policií :-) my měli minulý rok 1.5. v baru narváno, tak se kamoš najednou sbalil a donesl nám utrhnutou větývku, aby jsme neuschli :-)
Odpovědět
mi dneska přišlo úřední psaní, že mi sebrali přídavky na dítě, protože jsem v roce 2006 měla měsíční příjem o 400,- větší, než je nutné :-| to kdybych tehdy věděla, tak jsem nechodila o víkendech do práce, užila bych si syna a teď bych měla měsíčně 600,- :-( takže teď můj měsíční příjem je 0, slovy nula korun. to i to moje dítě je na tom líp, dostává alimenty :-|
Odpovědět
sabčo, to víš, máme jarní prázdniny, tak na pc moc nejsem :-) policii na mě, jo? :-|
Odpovědět
Profilova fotka
to je masakr, to mě vždycky vytočí!!! Hlavně že těm debilům nahoře všechno platíme!! jojo, to mě fakt mrzí!!!
Odpovědět
teda vlastně na mě, jo? :-D
Odpovědět
sabčo, to je v poho, naštěstí mám milionového přítele. tím nemyslím milionáře, ale že nás uživí, i když by vlastně ještě ani nemusel... od příštího týdne dělám rekvalifikační kurz "personální manažer", tak už aspoň nebudu nečinně sedět doma.
Odpovědět
Profilova fotka
myslím poslance a jiný kriplíky... žrádlo mají za minimum, mají své řidiče, nájem mají mizivej, hezký platy...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?