Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ajo, lypo jsem si vůbec nevšimla.....no co, je to jeho džob a myslím, že retušování zabere víc času než focení i u modelek.....
Odpovědět
Profilova fotka
u těch hlavně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jinak to prej bude venku, na dva dny někde u něj na chatě....chápeš....západ slunce dělá krásnou každou a ani nebude vidět nějaká celu a my jako víly v trávě na paloučku u jezera......atd..... bude to čarokrásné :-D
Odpovědět
Profilova fotka
úplné rusalky :-D v květnu, tak to si nadělím jako dárek k narozkám :-) ....jen aby to nevyšlo na 2. nebo 3. víkend, protože to bych asi měla peška :-|
Odpovědět
Profilova fotka
jakto??? co máš v plánu? už takhle dopředu
Odpovědět
Profilova fotka
no právě na to asi padnou nějaké oslavy narozek :-( . Mám je 14.5. a navíc kulaté, takže to bude trochu větší něž obvykle a protože mám nějak moc kamarádů a známých, tak to nejspíš budu muset rozdělit do několika oslav
Odpovědět
Profilova fotka
Ajo, tak to jo no stejně bych se tak už od března začala domlouvat napevno, abysme se zkoordinovaly a našly nějakej víkend, kdy to bude vyhovovat všem a mohly jsme si ho už rezervovat a neškrtat v diáří (kromě svateb a pohřbů)
Odpovědět
Profilova fotka
heluš, to by bylo fajn...alespoň bych podle toho mohla naplánovat to další
Odpovědět
Profilova fotka
no právě!!! takže já to tak za dva tejdny začnu řešit..... ted jdu na klub za dětičkama, takže budu jen tak odbíhat a občas juknu, já jsem tu dneska od půl devátý a budu do sedmi...někdy to tak vyjde, no co už
Odpovědět
Profilova fotka
super :-) tomu tedy říkám šichta. Já naštěstí za chvíli mizím
Odpovědět
Profilova fotka
čau kočičky, jdu vás rychle pozdravit z práce, bujarou oslavu narozenin bych si tedy představovla jinak, ale co už nadělám.... otevřely jsme s kolegyní bubliny a najednou nám ti hosté připadají nějak příjemnější :-D :-D :-D , dokonce s nima žertujeme :-D . copak to tady domlouváte za srazík? ještě pořád jsem nestihla dočíst, šetřím si to na sobotu, budu mít noční.
Odpovědět
Profilova fotka
aaa. domlouváme focení aktů, jsi nás inspirovala, samože se musíš připojit :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak větve, hezkej večer, já jdu z práce, a na pivko s kolegyní, jdeme rozberat dojmy a tak pa
Odpovědět
Profilova fotka
holčinky, dneska jsem vás nějak nestihla :-) měla jsem pár úkolů :-) focení může být buď květen nebo červen...podle toho, jak se domluvíme...je to přeci jedno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nazdárek, jak je? rozhodla jsem se, že dnes rozmazlím manžílka a zkusím udělat zapečené brambory se zelím a klobáskou... ;-) ještě jsem to nikdy nezkoušela, tak mi držte palce, ať se u toho nevzteknu, v kuchyni nejsem zrovna trpělivá :-D . jestli máte nějaké rady a osvědčené triky-sem s nima :-) , popř. kdyby se některé z vás chtělo zaskočit a rovnou to uvařit... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aaa, tak to jsem ještě nezkoušela, ale určitě to bude mňamka x-) . To je s hlávkovým nebo kysaným? My děláváme zapékané těstoviny s hlávkovým zelím a slaninkou a je to takový mňam jídlo před výplatou :-D . Včera jsem po dlouhé době v týdnu kuchtila teplou večeři...těstovinky se sýrovou omáčkou, listovým špenátem a česnekem...to můžu x-) . Akorát je lepší tomu nepočítat nutriční hodnotu :-N . Co budete kuchtit na Valentýna, jestli nepůjdete na véču ven? Já se rozhodla, že letos zůstaneme doma a uděláme si romantický večer ;-) . Udělám andělský kuřecí masíčko, od kamarádky budu mít special dortík a ještě pořídit šampůsek a jahody a večer může začít :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj koch-je to s kysaným zelím :-) , snad se mi to podaří, poslední dobou moc nevařím... my Valentýna neslavíme, jen si dáme nějaké malé dárečky a na romantickou véču půjdeme příští týden, spojíme dohromady narozky a valentýna, tento týden to kvůli práci nevyjde :-| šupni sem recept na andělské kuřecí-zní to hooooodně zajímavě, kuřecí máme rádi, teda hlavně já a manžel už se přizpůsobil ;-) , šáňo a jahody miluju... budeš taky pořizovat valentýnské prádýlko :-D ? ten listový špenát do těstovin dáváš čerstvý? já s ním nějak neumím pracovat... zkusila jsem to jednou a nebylo to dobrý, v restauraci ho miluju... prý se jen spaří horkou vodou a pak prokape olivovým olejem s česnekem?
Odpovědět
Profilova fotka
neboj, určitě zaválíš a manža bude mít boule až za ušima ;-) ten můj Valentýna taky moc neuznává...prý je to komerční americký svátek. Jasně že je, ale já mile ráda využiju každé příležitosti, kdy můžu dostat kytičku, dáreček a nebo pozvání na véču :-D jdu prohledat pc, jestli ten recept nemám uložený, abych ho nemusela vypisovat znovu a za chvíli to sem šupnu. Kuřecí masíčko taky můžeme x-) . Nedávno jsem na netu objevila recept na ťamanský nudle s kuřecím masem. Jsou fakt jak ty úžasně nezdravý stánkový a P se po nich mohl užrat :-D . Kdyby byl zájem, tak sem můžu šupnout receptík i na ně ;-) šáňo a jahůdky je skvělá kombinace...nebýt pretty woman, tak bych na to asi ještě dlouho nepřišla :-D . A s ananasem je to taky ňam. valentýnské prádélko se konat nebude...musí mu stačit mašlička :-D špenát jsem dávala čerstvý a mám vyzkoušený i mražený od bonduelle a taky dobrý. Fakt ho stačí jenom spařit horkou vodou. Já ho včera ale hodila rovnou čerstvý posekaný na cibulku s česnekem a oliv.olejem. Za chviličku jsem na to přilila hotovou sýrovou omáčku, minutku podusila a bylo to
Odpovědět
Profilova fotka
normálně dostávám hlad :-D , klidně sem dej recept i na ty nudle, já je miluju, dělám je se zeleninou, podle "kluků v akci" :-D jdu na koupit a pak se vrhnu na vaření... dám vědět, jak jsem dopadla ;-) šáňo je dobrý i s kapkou aperolu, to jsem ochutnala v Itálii a od té doby máme lahev doma ;-) , nebo trochu divočejší kombinace s vodkou :-D - ale to by se z tebe mohla stát valentýnská dračice :-D a máš pravdu, že si musíme hlídat ty příležitosti, kdy nám chlapi nosí kytky, ono jim to jinak asi nedochází, nebo co, přitom je to tak primitvní věc, která vždycky udělá radost...
Odpovědět
Profilova fotka
já už tu taky slintám...si budu muset za chvíli dojít na oběd :-) tak šáňo z vodkou jsem taky vyzkoušela a byl to mazec :-D takže tady jsou ty nudle: POTŘEBNÉ PŘÍSADY Nudle - (spíš ty kulaté, ale mám odzkoušeno i s rýžovými plochými), mrkev, pekingské zelí, olej, kuřecí maso (nebo krůtí), tmavá sójová omáčka, koření (barbecue, směs na kuře atd.) POSTUP PŘÍPRAVY Nudle si zpaříme podle návodu, slejeme a dáme stranou. Nakrájíme nadrobno kuřecí prsa, který nakořeníme a zprudka osmahneme na oleji. Koření dáme víc, aby nakonec ochutilo všechnu směs. Nakonec přelijeme tmavou sójovou omáčkou. Opečené maso dáme do velkého kastrolu. Na pánvi, co jsme smažili maso, chviličku osmahneme nastrouhanou mrkev a pekingské zelí na nudličky (skoro bez oleje, aby zelenina zůstala křupavá), přidáme k masu do kastrolu. A nakonec osmahneme na pánvi nudle, jen, aby se odpařila z nich voda. Vše smícháme ve velkém kastrolu dohromady a dáme ještě chvíli prohřát na sporák, aby se spojili všechny chutě. recept na andělské jsem v pc nenašla, ale je to jednoduché ANDĚLSKÉ MASO kuřecí maso (nejlépe ze stehýnek), plechovka mandarinek, sladká smetana, provensalské koření, porek nebo mladá cibulka, máslo na másle osmahneme cibulku nebo pórek, přidáme na nudličky nakrájené maso a také krátce osmahneme, aby se zatáhlo. Osolíme, okořeníme provensálským kořením. Když je masíčko téměř hotové, tak přidáme pokrájené měsíčky mandarinek z kompotu, zalejeme smetanou a chvíli podusíme, aby se chutě propojily podáváme s americkým bramborem
Odpovědět
Profilova fotka
Jeeeee, holky tady to dneska voniiiiiiiii x-) cinske nudle delam taky, jen navic davam male kukuricky, klicky a papriku ;-) A dneska jdu delat dort ze zakysane smetany s cerstvyma jahodama, aby se do zitrka rozlezel, dostane ho milacek k Valentynovi, co jsme zacali zarizovat svatbu, tak mame druhe libanky :-D uz se nemuzeme dockat x-)
Odpovědět
Profilova fotka
kochanski: to andelske maso zni super, budu muset taky vyzkouset x-)
Odpovědět
Profilova fotka
už se tu láduju...to se nedalo vydržet :-N adisek; tyhle nepečené dortíky jsou dobrota :-) andělské je hrozně rychlé a fakt dobré. Navíc má afrodiziakální účinky, takže na Valentýna jako dělaný :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kochanski: afrodizacni ucinky??? wauuuuu........ skoda ze dneska delam kure s bramborama na slehacce, taky jsi ten receptik sem mohla hodit vcera ;-) budu to muset naplanovat na pristi tyden Uz jsem zacala delat dortik a musim se drzet, abych ty jahody nesnedla, miluju je x-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, tak ty těstoviny se špenátem dělám ze zmraženýho špenátu, ale trhanýho...ne toho mletýho... a dávám tam jen trochu smetany, ne sýrovou omáčku... a co se týče zapečených brambor: povaříme velké brambory ve slupce (ne úplně do měkka), rozkrojíme napůl, malou lžičkou nebo dlabátkem vydlabeme středy. Nádivka: vydlabané brambory (měly by být nedovařené, takže rozmělnit vidličkou), tavený sýr, niva, osmažená cibulka, osmahnutý slovenský točený na jemné kostky (může být i slanina, šunka....) naplnit brambory, nahoru dát na zapečení buď nivu smíchanou s eidamem nebo nějaký voňavý sýr (madeland, lerdamer) Vaječná tlačenka: 6 uvařených vajec, cibule, 200g měkkého salámu, sterilizovaný salát (Moravanka - je v ní feferonka - zcedit vodu si nechat), majonéza 250g, sáček želatiny na vaječnou tlačenku, masox. všechny suroviny nakrájíme a dáme dohromady, zcezený salátový nálev smícháme do 3dl. v jedné polovině (1,5dl) krátce povaříme 1 kostku masoxu, dále nevaříme a vysypeme obsah sáčku, který zastálého míchání rozpustíme. přilijeme druhou polovinu tekutiny a vše i se směsí promícháme. vaječnou tlačenku dávám do srnčího hřbetu, ustřihnu si půlku sáčku na odpadky, aspoň mě to nepřetéká přes okraje, vršek většinou trochu zamotám a zabezpečím kolíčkem. nechám to 1,5hod chladnout v ledničce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sabca: jeee, ty plneny brambory delam taka, hooodne podobne a vajecnou tlacenku taky, jen uz jsem ji asi 2 roky nedelala ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
když neseženete želatinu na vaječnou tlačenku, tak stačí čirá... neznám chlapa, který by to nejedl...je pravda, že napřed skepticky koukají, ale pak mají obrovský boule za ušima... jo a ty pečený brambory posypávám chilli kořením :-)
Odpovědět
Profilova fotka
teda báby, ještě že jsem po jídle :-) když to tak čtu, tak naše drahé polovičky se mají přímo báječně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
a sakra, to jsem sem vlezla v blbou dobu, slintám si tu do klávesnice a v práci mám už jen bílý jogurt... a k večeři budou jatýrka se suprovou jabkovo-rajčatovou "salakvardou", ale domů se dostanu až v kolem 19h, protože jdu hned po práci ještě cvičit pilates
Odpovědět
Profilova fotka
koch: no, my se mame bajecne navzajem, ten muj vari lip jak ja, klidne i pece. Jidlo ma rad, hlavne to dobre jidlo. Ted je chudacek muj na diete, od noveho roku zhubnul 5 kg a dal si zavazek, ze do leta da dolu jeste 4 kg. Pry aby jednou nase deticky byly pysnena to, jak jejich rodice krasne vypadali na svatebni fotce :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?