Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No, tak už jsem si dala, mooooc dobrý a uklidnňuju se tím, že mám zítra denní a v práci to vyběhám ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Novako, sama v tom určitě nejsi, já jím sladké denně ]-( ..., když ono je to táááááááák dobrý. Já mám ráda sladký víc jak maso.
Odpovědět
Profilova fotka
Caues baby 8-) no to ja sem masova ja radsi misto coko kus bucku x-) :-D
Odpovědět
Houbo, ses muj clovek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no ja ja uz davno vim x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pro mě je taky maso nr. 1 :-) , ale někdy se tomu sladkýmu prostě nedá odolat :-) . Takový tatarák.... :-) :-) :-) , mňam. A je tady někdo, kdo má rád sushi? Já bych to mohla třikrát týdně, ale bohužel bych asi vydělávala jen na to.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, neříkejte, že by jste dali přednost před studentskou pečetí bůčku :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Aaa ja miluju sushi mnam x-) Digi ja jo x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já teda jo... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
A co makové buchty???? Já jsem strašná, já na to sladký jednou snad umřu.
Odpovědět
Profilova fotka
Za chvilku tady z toho bude pěkná žranice :-D , nahoďte někdo jiné téma... :-) muchomirko-ty jsi z Prahy? Kam chodíš na sushi? Já mám vyzkoušený sushi point, dokonce i rozvážejí po Praze.
Odpovědět
Profilova fotka
Já mák nerada, ale takový pořádný steak.... ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ja mam rada makovy buchty x-) Aaa sem chodila sem rada do Red fish ale to je ted tzavreny tak chodim do toho sushi baru v Myslbeku nebo do toho ve Slovaci jo a ted sem koukala ze otevreli neco novyho u Pavlaku tak se tam vypravim x-)
Odpovědět
Ja taky radsi bucek nez studentskou pecet, protoze zrovna studentska pecet je to, co desne nemam rada :-p :-p :-p Ale takovej pecenej bucek s kremzskou horcici x-) x-) x-)
Odpovědět
A makovy buchty delavala vyborny sousedka u nasich x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
U nás Sushi nikde neseženu, a udělat si ho, na to jsem líná. Ale ráda bych ho zkusila, každý to chválí.
Odpovědět
Profilova fotka
Super sushi dělají v hotelu RADISSON, občas tam chodíme na nedělní brunch, sice litr na osobu, ale můžeš jíst a pít, co vydržíš... A hlavně tam je to sushi, mňam, vždycky když odcházáme, kontroluju jestli se mi za ušima nedělají žábry a na zádech šupiny... :-D Kde u Pavláku je něco nového, jak se to jmenuje? Dobrý je i gayasushi, ale to je tady u nás na P4, takže mimo centrum. Byla jsi někdy v Sushi baru ve Zborovský?
Odpovědět
Profilova fotka
Digi-sushi bych doma taky nedělala, je to moooc práce a piplačka a navíc, kam pro ty čertvý ryby,když od každý potřebuješ jenom kousíček.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
koukám, že píšu jako prase, mělo tam být čerstvý ryby.... nějak mi vypadlo "s", pardon, snad mě omlouvá můj větvojdní věk :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aaa ve zborovsky sem nebyla, zkusim. to novy je nekde jako kolem Rubesovy nebo tak vypatram vyzkousim a poreferuju ;-) digi souhlass s aaa doma je o silena piplacka sem to delala jednou dvakrat a hroznej vopruz a navic to bylo daleko drazsi nez v hospode a bordel jak v tanku potom :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky já jsem z malýho města. :-D Jak vlastně sushi chutná? Je poznat, že je to syrová ryba? Jinak miluju čokoládu. Mňam. Můžete kolem mne mávat kusem krásného, libového a dobře upečeného masa a zanechá mne to naprosto chladným. Ale dejte přede mne čokoládu a neudržím se. Tak mne napadá. Viděla jste některá film "Čokoláda"? To byla přímo muka. Musela jsem si udělat aspoň kakao, abych to přežila. :-D
Odpovědět
jééé, tak to já bych radši fakt maso než čokuládku :-). Na sladký moc nejsem, leda tak na ovocnou zmrzlinu v jakémkoliv množství.
Odpovědět
sushi jsem taky ještě nejedla, ale děsně mne to láká ale měla jsem carpacio z lososa což je taky ze syrovýho masa a chutnalo to moc dobře jo a taky si bčas dám tataráka takže se syrovým masem problém nemám marně doufám, že do sushibaru jednou půjdu s mouchou a stázou
Odpovědět
Profilova fotka
Novako no tezko se to da popsat je poznat ze ta ryba je syrova to urcite ale je to tak fajn chutove vyvazeny ze ti to ani neprijde a navic kdyz si to namocis do ty japonsky sojovky tak to je mnamina x-) Princez lososovy carpacio je fajn ale pro me je numero uno proste to ze svickovy x-)
Odpovědět
muchi tak daleko jsem ještě nedošla, navíc to víš vidlákov jsme rádi i za toho lososa hele ale dorazilo k nám argentinský hovězí, ty bláho ale ty prachy za to :-o jsme ta, byli naposled před třema lety :-( asi si dáme dárek k vánocům :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Tatarák jsem ochutnala na svatbě mé kamarádky. Bylo to vcelku dobré, ale vadila mi ta mazlavá konzistence. Holt jsem duší i tělem býložravec. :-D
Odpovědět
no ale na topince to ani nepoznáš, to je jako by sis namazala nějakou paštiku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
smarja tatarak to taky miluju holt sem dusi i telem masozravec :-D :-D :-D Princez az dojedes do Praglu te vezmu nekam na tak primovy maso ze se pomatnes ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Právě, že to na topince bylo. Tedy spíš na toastu. A paštika je přeci jen ještě trošku jiná.
Odpovědět
Profilova fotka
pořád ještě mi tady děláte chutě, jo? :-D carpacio taky miluju. a hodně mi chutná řecká kuchyně. s tím sushi je to pravda, ta chuť se nedá k ničemu přirovnat, musí se to zkusit a buď se do toho člověk zblázní nebo to už nevezme do huby. já zkusila i ústřice, nebyla jsem zrovna nadšená, ale sem tam, proč ne, prý jsou zdravé..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?