Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
tohle jsem měla, než jsem dala výpověď. pravidelně jsem se s miláčkem každou neděli děsně zhádala, protože jsem měla nervy, co zas bude v práci :-(
Odpovědět
Profilova fotka
jasný o půlnoci konec, možná o trochu dřív, abysme v půlnoc už hajaly no tak rychlost ení závratná, ale lepší než předtím tyjo, samý, šikula!!!! je super, jak to ty děti ještě prožívaj.....já pracuju s puberťákama a tam se to čtyřkama jenom hemžilo :-D
Odpovědět
no jo, puberťáci. já měla opožděnou pubertu, ve čtvrťáku jsem měla trojku z chování, málem mě nepustili k maturitě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no a tak to má spousta lidí....navíc já jsem fakt noční pták, takže ráno jsou to pro mě muka, nateklá, vypruzená, do toho lidi v tramvajích a tak.....brrrrr, naštěstí můžu vstávat kolem půl osmý, což jde. zítra v sedm.
Odpovědět
teď jsem koukala, na co to vlastně odpovídáš :-D už je mi to jasný :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vidíš, jak jsem pozadu!!! trojku z chování! drsná jsi, cos provedla???
Odpovědět
houby drsná, blbě jsem se zamilovala, chodila za školu, zfalšovala omluvenky a prasklo to. protože jsem byla vždycky slušňoučká, poslali mě k psychologovi a k matuře nakonec pustili. už se hrozím, až tohle budu synátorovi jednou muset říct.
Odpovědět
Profilova fotka
ale tak na tom není nic špatného, jakože jsi nezlobila.....důvod byl aspoň pochopitelnej :-D synátor to určitě pochopí! a ty mu ukážeš, jak se nevyplácím chodit za školu :-D
Odpovědět
vždyť říkám, opožděná puberta. když teď vídám toho dotyčného, kvůli kterému to bylo... hrůza děs běs hnus fialovej, kam jsem dala oči :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ty první lásky....ale bez toho bysme nebyly tam kde dneska.....chybama se člověk učí ale když to pak vidíš u dnešních pubošů a chtěla bys jim poradit, ae stejně víš, že si to udělaj podle sebe a pak budou říkat to samý co my se taky děsím, až budu mít děti, jak nebudou pslouchat moje zkušenosti, ale budou si to muset prožít samy
Odpovědět
no právě, naši do mě tehdy hučeli, jak to není k tomu a poslechla jsem je? až po pár letech mi došlo, jak měli ve všem pravdu... teď si taky myslím, že některé jejich názory jsou děsné, uvidíme, co si o tom řeknu za pár let :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ted už snad víme co a jak, určitě líp než v pubertě!!! ale asi stejně je člověk dycky nepoučitelnej, podle mě v každém věku
Odpovědět
Článek se načítá
helo, už to zalomíme, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, zrovna jsem to chtěla napsat, že je čas!!! abysme ve 12 ležely. Tak dobrou a zas někdy pa
Odpovědět
dobrou a čau zas někdy :-D :-D :-D hojky
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj větvičky, koukám že přes den je tu již tradičně mrtvo :-)
Odpovědět
No já tu jsem, ale musím pracovat. Taky koukám, že toho tu večer vždycky nakecáte :-D . Já byla poslední dobou ráda, že manžel neseděl do půlnoci u počítače a udělali jsme si pohodový večer. Až zase bude do noci pracovat, tak tu určitě nikdo nebude :-| .
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, ja zrovna vstala :-N
Odpovědět
Profilova fotka
loony, taky jsem zírala co holky zvládnou prokecat stránek za jeden večer :-D mia cožeee :-N ? Že vy ste zase nasávali :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kochanski no tak trosku :-N
Odpovědět
My nemůžem nasávat, i když bysme rádi, máme dneska výročí seznámení. Tedy já můžu, ale manžel bere antibiotika, tak nemůže. ;-) No aspoň můžeme jet na večeři autem. Jo Koch, asi půjdem do nějaké Formule. To je tam někde u vás?
Odpovědět
Profilova fotka
já bych chtěla taky v neděli chlandit a pak vstávat v pondělí kolem poledne :-D loony, tak to budem dneska blízko :-D . Formule je opravdu u nás v Nebočadech. Ale teda zrovna na oslavu výročí nic moc a ani kuchyně tam není nijak zvlášť vyhlášená :-| . Nevím teda, jak moc chcete to výročí oslavit, ale minimálně co se kuchyně týče, tak je určitě lepší restaurace U lípy v Jakubech. To je jen kousíček za Nebočadama a hospůdka stojí přímo za zatáčkou. Vaří tam dobře a hlavně velké porce, což ten můj vždycky ocení :-D . Vyhlášený je tam hlavně Vrabinec. Kdybys chtěla, můžu ti písnout telefon.
Odpovědět
Profilova fotka
no ja ted nechodim do prace takze muzu ale jinak taky ne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jooo. Teď jsem chtěla napsat, že až budu na mateřský, tak budu moct chlandit taky kdy budu chtít, ale to je vlastně blbost :-N . Ježiš to bude absťák vydržet takovou dobu maximálně o jedné malé skleničce vína nebo malém pivu :-D
Odpovědět
Já pracuju doma, takže bych klidně mohla nasávat a vstávat v poledne, když bych pak ráno byla schopná aspoň zvednout telefon, ale už mě to moc nebere. Pomalu se přesouvám do třetí fáze. My jdem tak na dvě + čtyři piva a jdem domů. Koch, já jsem v tomhle odkázaná na manžela. My jsme původně chtěli do nějaké mexické, ale to si včera manžel vzpomněl, že mají v pondělí zavřeno. Tak si vzpomněl na tohle a že tam je prý kulečník, my se seznámili na kulečníku :-D . A oslavovat to nějak zvlášť nebudeme (není co ;-), ba ne, teď je to zase asi dva dny dobrý), spíš že manžel nemůže pít. A Jakuby asi znám, jezdívali jsme tam občas s našima, ti jsou ze střekovské strany Ústí, tak tu vaši stranu máme docela projetou. Ještě to na tvoji radu proberem, díky. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
loony, tak kulečník tam mají to je fakt. Manža tam chodí v sezoně s klukama hrát nohec a pak si tam zajdou vždycky na pivko za odměnu. Teď si mě nahlodala s tím pondělkem, protože si nejsem jistá jestli v Jakubech taky nemají v po zavřeno. No, kdyby něco tak tady máš číslo :-) 412 558 950. A dobře vaří i v Ozzym na nábřeží nebo na Kocandě :-)
Odpovědět
O.K. díky. Teď jsem se ptala manžela a ve Formuli prý taky ještě nejedl, jen to patří nějakému jeho známému. Tak se musíme domluvit co je naše priorita, jestli jídlo nebo kulečník. Ale bohužel jsme oba i nějaký rozlámaný, asi nějaká viróza, tak vůbec nevím. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Teď mě napadlo, kulábr by měl být podle mě i na Starém měste U řezníků (vzadu za zimním stadionem hned vedle fotbalového hřiště). Je to docela příjemné prostředí a vaří slušně. Koukám, že bacily řádí...to chce slivovicu :-)
Odpovědět
Slivovice není. Zkusila jsem hruškovici :-D .
Odpovědět
bré ránko ;-) jak mě včera večer honila mlsná, tak jsme dneska normálně odstrojili vánoční stromek :-D :-D :-D takže mám sedm plněných figurek :-D :-D :-D malej je nejí, ten je jenom na dutý, taky mu něco zbylo :-) zítra budu muset někoho ukecat, aby nám ten stromek vyhodil :-) že to není divný, stromek v únoru? :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?