Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a jéje...medvěd se probral ze zimního spánku...budu muset končit větévky :-N
Odpovědět
Profilova fotka
rumburak, tak to jsi mě ted rozesmála, uplně nahlas :-D ještě že nikoho neruším nojo, a pak saudkovi porodíme každá 3 děti a budeme mu vykat
Odpovědět
koch, usexovat a přijít :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to dřív usnu já :-D :-D :-D
Odpovědět
helo, vykání je sexy :-D ale tři děti?
Odpovědět
koch, a to si říkáš větev :-D :-D :-D nebo to mám takhle sama, že jsem pak děsně aktivní a fit a svěží? :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak já běžím...už abych měla svýho pc miláčka a nemusela nikoho rušit :-) papa zase brzy a dobrou :-)
Odpovědět
koch, dobrou :-D :-D :-D a přijď zas brzo ;-)
Odpovědět
já jsem nechala dát pc do obýváku právě z toho důvodu, aby mě miláček nerušil, když pracuje :-)
Odpovědět
Profilova fotka
medvědi maj spát, ale tak dobrou!!!! jakože jojo po sexu jsi fit a aktivní???
Odpovědět
jo, já vždycky říkám, že bych stěhovala nábytek :-D ty ne?
Odpovědět
Profilova fotka
já mám pc na klíně a ruším jenom sama sebe.....ale zas se nemůžu moc hejbat, jak se pohnu, vypadne mi net :-D
Odpovědět
Článek se načítá
helo, tak to aby ses moc nesmála :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já nevím, jak kdy a záleží na tom, jak moc to je, chápeš!!! když je to taková osvěžující rychlovka, tak bych stěhovala, když je to delší záležitost, tak mám dost.....ale jsem zas v takovém mimo oparu :-D no nesmím se moc smát
Odpovědět
koukám, žes tu jedenáctou vzala vážně, jedenáctá odbyla a hela nám zmizela :-D :-D
Odpovědět
nezmizela :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nene, já myslela, že budeš psát už ty!!!! mě to jenom pomalu nabíhá :-D
Odpovědět
matka kecá :-D se nevymlouvej, zkusila jsi zabrat, ono to nevyšlo, tak ses vrátila ke starý dobrý janince :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ne psát, ale spát jsem myslela, abys nevypadala jako zombie??? vozíš synka do školy??? kolik mu vůbec je?
Odpovědět
Profilova fotka
jaká matka???? já eště neeeeeee jasný, u janinky je nejlíp!!! ještě dopiju pivsona, a pudu se umejt, jak říkám, do 12 času dost
Odpovědět
Profilova fotka
ted jsem chytla dobrou pozici, docela to frčí a tys frnkla.......pche ;-)
Odpovědět
vyprovázím ho kus od baráku, bydlíme trochu mimo, tak ho vodím na místo, kde má sraz s kamarádama. bude mu 7, chodí do první třídy. a já jsem teď bez práce, tak mi to nedělá problém :-) už jsem se se zombie smířila, co nadělám :-D
Odpovědět
jsem nefrnkal
Odpovědět
matka kecá je z obecný školy, prohlásil to ten sígr, co dostal učitelku do blázince
Odpovědět
nevím, kdo tady frnknul :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ale tak šest hodin spánku taky jde, ne??? jé prvňáček, co donesl na výzo???
Odpovědět
samý, samý :-D taky se chlubil po celý rodině, obešel sousedy, v pátek v nemocnici to ukázal mudr a sestřičkám a ještě si ho nechal ofotit, aby ho mohl ukázat miláčkovi, ten bohožel nemohl přijet :-D :-D :-D
Odpovědět
vstávám ve čtvrt na 7, takže půlnoc a šlus, jasný? 8-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ajo, matka kecá!!!! mě se to spojila s pelíškama: matko neser!!! nefrnkla.....já zejtra ráno budu přednášet na takový pracovní skupině, taky dobrý!!!! musím být fit, ale jak říkám neusnula bych a stejně, z neděle na pondělí je to dycky nehorší, páč se děsím, co mě všechno zas celej tejden čeká, že nervama nespím, dobrý je, když jsem v neděli v práci, to aspoň usínám unavou
Odpovědět
ses chlubila rychlostí a kde nic tu nic :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?