Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, ty jsi drsná, 16 letýho, to je skoro pod zákonem :-D právě mě by to asi nebavilo, jak jsou ještě takový nezkušení a musela bych zaučovat :-D koch: já jsem původně z litoměřic, takže skoro krajanka, děčín je super město! a červenej trpajzlí je můj velice oblíbený seriál jojo, copak si dáš? já mám dneska pivko a jsem spoko
Odpovědět
koch, třevba hned zabere a nebudeš muset končit ;-) helo, nenápadně jsem zkontrolovala občanku :-D to zaučování mě bavilo jenom chvilku, ale aspoň se pak jeho holčina poměla :-D :-D takže vlastně dobrý skutek :-D :-D
Odpovědět
jsem koukla malýmu do zásob, co má - on nemá ŽÁDNOU čokoládu :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
jo koch, příště prášek na spaní a bude pěkně spinkat :-) jojo, ty jsi taková dobrodinka :-D tak aspoň do 11
Odpovědět
Profilova fotka
hela...tak to jsme skoro sousedky :-D . Jak je ten internet malý :-D jojo, už zabral, ale s mým stylem psaní asi brzy procitne :-N teda 16...to je nářez :-N . Začnem ti říkat samaritánka :-D
Odpovědět
koch, prášky na spaní ne, usexovat :-D :-D PO můj drahý většinou usíná a já bych stěhovala nábytek :-D :-D tak nebývám líná vstát a jít k pc ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, proč hned myslet na nejhorší....prášky budou lepší :-D :-D :-D
Odpovědět
koch, helo, to už je dávno... přes dva roky... a vypadal na víc...
Odpovědět
helo, do 11? ufidíme... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
teda jojo, chudák malej!!! zajíčky zaučuje a malýmu nekoupí čokoládičku :-D a miláčka usexuješ, začínám se pomalu bát, co vybalíš na nás :-D
Odpovědět
a víš, proč mu čokoládu nekoupím? protože bych mu ji takhle v noci sama zežrala :-D :-D :-D na vás přece vybalím svoje vnady :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo...takže vlastně zase dobrej skutek :-D ...vždyť říkám...samaritánka hadr :-D vnady jo...počkej až na Vás vybalím ty svoje...to se leknete :-D
Odpovědět
Článek se načítá
chudák fotograf :-D :-D :-D
Odpovědět
na fotkách bych vlastně mohla předstírat, že jsem v pátým měsíci :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já těsně před porodem...akorát tu plodovku bych musela zakamuflovat :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tyjo, ty jsi jeden dobrej skutek za druhým no, nebojte se, mě se líběj normální ženský, žádný vychrtliny..... koch: skoro sousedka, ale ted bydlím v brně jinak v děčíně jsem měla v 17 kluka, první taková ta velká láska....ale uplavala
Odpovědět
větvule, objevila jsem nádhernou diskusi :-D http://www.modrykonik.cz/forum/show.p... jsem to rozečetla a dočtu si to někdy jindy, když jsem si sem dala odkaz :-D :-D :-D fakt se bavím :-D helo, tak to se ti budu líbit, možná i dvakrát :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
helo: v dnešní elektronický době si i teď sousedka :-D jó tak randění v Děčíně...jestlipak ho neznám :-N ? taky nesnáším rachetický postavičky a ani ten můj ne...konec konců, to by si mě asi jinak nebral že jo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
třeba nás pak vezmou do reklamy na dove, a budeme slavný
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, tak to je prča :-D ...taky to někdy prokoušu, ale začátek je velice slibný :-D :-D :-D
Odpovědět
holky, stejně bychom měly dát vědět Saudkovi... ten by po nás chňapnul... a ty fotky potom :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hel...já už tu posledně navrhovala, že napíšem hromadně Saudkovi...ten by se z nás ... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jojo :-D
Odpovědět
jenže na netu je odkaz jenom na Sáru a s tou se teď nebaví, tak jak na něho? :-(
Odpovědět
koch :-D
Odpovědět
Profilova fotka
je to ta diskuze záhadný muž??? to jsem dneska četla, je to sranda jojo, to víš, že se mi budeš líbit koch, asi ho neznáš, páč je od rumburka, v děčíně jenom chvíli pobýval
Odpovědět
helo, to je ono :-D rumburak :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
saudka moc nemusím, ale pro slávu jsem ochotná udělat cokoliv :-D
Odpovědět
těch nabídek potom... :-D :-D chlapy budeš muset odhánět koštětem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
v rumburku máme známý :-D no jasně, pro slávu toho musíme trochu obětovat...úplně to vidím...Saudek z nás zešílí blahem a příští kalendář Pirelli je náš :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?