Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jsem tu, varim a cpu se zmrzkou :-D
Odpovědět
čau, já ani nevím, jestli to zlobí, já jsme teprve teď zapla net :-) jakej byl den? spací, spací :-D a jinak jsem doma neudělal lautr vůbec nic :-D a nestydím se za to :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, asi tak stejně jako já!!! a taky se nestydím já mám dycky takovej šílenej týden, že pak když mám volno, tak lehnu a ležím ale vyplnila jsem formuláře na přiznání daně z nemovistostí, to je pomalu na medaili :-D
Odpovědět
helo - 3000 :-) gratuluju :-D daně, ať už jsou to jakékoliv - hrůza děs běs hnus fialovej :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to jsem si ani nevšimla, a strana 101 a příspěvěk můj 2323 to jsou hezký čísla daně, blé.....sem se rozčilovala, proč to musí být tak složité.... kde máš dítko???
Odpovědět
v posteli. občas na něj houknu koukej spát :-D teď jsem u něj chvilku byla, tak snad už brzo usne, jinak nevím, jak ho ráno dostanu do školy :-D :-D
Odpovědět
už ses nechala vyfotit? já ještě ne. zkusím zkouknout pár cd z poslední doby, jestli někde nejsem vyfocená, ale většinou fotím já, tak moc fotek nemám. a když, tak se sama sobě nelíbím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já nějaký fotky mám, ale mám problém s hlavou, každou chvíli mám jinou barvu, takže fotka stejně nebude aktuální, ale co už..... mám takovu jednu dvě reprezentativní, ale mám doma pomalej net, tak to pošlu až zejtra nebo pozejtří, z práce, rychleji tyjo, kdybysme jely někam na tu chalupu, to by bylo super, viď
Odpovědět
to asi jo, ale ateliér je ateliér, i když to by určo bylo dražší... na chalupě hrozí riziko, že se kámoš s námi ožere a fotky buď nebudou nebo budou stát za... :-D :-D ale taková chalupa... má to něco do sebe :-N ne aby si to některá rozmyslela... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
ja se valela celej den vcera a dneska skoro, az vecer sem zacala varit jinak jsem ani nehla prstem :-D ted skocime na pivko a pak dodelam to jidlo a budu se zas jenom valet a cpat :-D Heli a nemate nejaky fotecky ze sraziku?
Odpovědět
večer vařit? to je zvrhlost :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
třeba budeme nejdřív v ateliéru a pak i venku..... mě by se líbily černobílý fotky z ateliéru, ale i z venku, třeba když bude zapadat slunce, to jsou lidi nejhezčí!!! jak to slunce má takovej zlatej nádech a všichni vypadají opáleně a krásně...... a pak se ožereme :-D ty jsi říkala, že nepiješ???
Odpovědět
Článek se načítá
helo, na tři krále to do mě napálil jeden ožrala, vezla jsem malýho, má teď menší zdravotní problémy, tak teď se mi z alkoholu dělá zle. řidičák mám chvilku, teď se bojím jezdit. západ slunce - ano... akorát bude mít chlapec co dělat, aby nás všechny v tom světle stihnul vyfotit :-D
Odpovědět
na druhou stranu sabču může fotit při západu slunce kdykoliv, takže jedna odpadla :-D :-D a zbýváme my dvě a novako a aaa, to musí stihnout, i kdyby nechtěl :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo zhovadilost to je ale kdyz ten muj na me zas hodil psi oci a ja madla to nevydrzela :-D
Odpovědět
mia, chlapi psí oči dělat uměj :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tyjo, tak to mě mrzí s tím autem, snad bude všechno ok!!! se ti nediviím, že se bojíš jezdit, já ani řidičák nemám, páč se bojím jezdit nojo, to bude muset stihnout, kdyžtak to bude na dva večery :-D
Odpovědět
Profilova fotka
heli ja se taky bojim jezdit ale ted budu muset, to bude mrtvejch :-N devatyho asi prijedu do brna tak by jsme mozna stihli srazek ;-)
Odpovědět
helo, já se taky vždycky bála a v autoškole jsem se ptala, jestli mě to odnaučí... samozřejmě neodnaučili, prý to přijde, až se vyjezdím, tak jsem tu chvilku jezdila strašně opatrně... jasně, dva večery, a pít se bude až po práci, až jestli si to zaslouží :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
my jsme teda trašpytlíci ale já se ani tak nebojím řízení, jako lidí na silnicích, tak si radši ani nedělám řidičák, a doufám, že ho nikdy nebudu kvůli práci potřebovat on bude pít až po práci, ale já na kuráž už při, ať se trochu odvážu, jinak se budu stydět :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem taky budoucí nevěsta a to 24.5.2008 :-D
Odpovědět
helo, právě při tom focení taky asi poruším abstinenci. já jsem děsně stydlivá :-D než jsem před přítelem začala běžně chodit nahá s pneumatikou - chvilku mi to trvalo :-D :-D :-D andreacb: taky 70. léta? tak vítej mezi větvičkami ;-)
Odpovědět
jo a vdáváš se na můj svátek - tak to se ta svatba vydaří :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jé jojo, ty jsi jana!!! andrej, my jsme některé už bývalé nevěsty, ale to vůbec neva, docela ti závidím, že to máš ještě před sebou...
Odpovědět
helo, hoří :-D a jakpak se jmenuješ ty? :-D :-D :-D my jsme některé už bývalé, ale zároveň někdy v budoucnosti i budoucí nevěsty (např. já :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
teda ženský...člověk na Vás chvíli nedává pozor a vz hned trháte rekordy :-D jo, ještě k těm úžasně sexy doplňkům bych přidala z minulosti pásku na knír a kšandičky na ponožky, k tomu ještě červené trenýrky s puntíkem a má mě :-D jééé, já bych chtěla taky moooc akty. Veymete mě do party sím sím :-N ? Dala bych to broukovi ke 30, které má na konci dubna...to by čuměl panečku x-) . Akorát jsem z Vás asi taková nejkypřejší, tak mám obavu, abych se mu vešla do objektivu :-D
Odpovědět
koch, jasně že berem, co, větvule? akorát ten termín ještě nevíme... a hele, moji pneumatiku jsi ještě neviděla, tak tady neříkej, kdo je nejkypřejší :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já nevím jak se jmenuju, počkej musím se podívat na přezdívku - jo hela!!! vlsatně já ti nevím, jestli já se někdy ještě vdávat, uvidím......nějak mě to neláká.....
Odpovědět
a navíc se taky plánuje hromadný akt - a to pak bude vnadů v objektivu :-D :-D
Odpovědět
hela jo? tak to by mě v životě nenapadlo :-D :-D se uvidí, já se taky nechci vdávat za dva měsíce, ale chci ještě jedno mimi a před mimi svatbu asi jo...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?