Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tojo a jak tě to opustilo :-D kdy novako bude rodit???
Odpovědět
Profilova fotka
myslím, že říkala v červnu, ne?
Odpovědět
my a rozmyslet si to? jenom aby se nerozmyslel on, až uvidí nás, krásné, úžasné, úchvatné, nádherné, vnadné, okouzlující ženy :-D teď nevím, psala novako v květnu? nebo v červnu?
Odpovědět
Profilova fotka
jasný, pošlu kecky jsme, akorát mě štve, že mě to jede tak pomalu....ale co už aspoň nevypadám jako kecka největší dneska jsem měla šílenou chuť na vajca, tak jsem kvůli tomu vylezla z postele a šla do obchodu, to jsem ale dobrá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no já teda na rozdíl od sabči třeba - kterou znám, nejsem zas tak vnadná....a nevím, jak ty :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ten Jackie je prostě božskej :-)
Odpovědět
já vnadná jsem :-D přítel si pochvaluje, jak mi pěkně rostou prsa :-D že roste i pneumatika, to taktně nekomentuje :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
uvidíme, jaký budou vnady, když trochu zhubnu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
možná ho prostě zajímaj jen prsa a pneu neřeší......
Odpovědět
já ho prostě miluju, on mi říká, jaká jsem štíhlá holka, že mezi mnou a modelkami není žádný rozdíl a přitom oblíkám XL :-D
Odpovědět
Profilova fotka
takjo, přepnula jsem na jackieho, abych zjistila, jak je božskej
Odpovědět
Profilova fotka
filda je teda taky v pohodě...nikdy zatím neřekl, že by mu vadila má kilečka navíc :-) a nasbírala jsem je až s ním :-) teda né úplně všechny :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jojo, to je právě to krásný na lásce, a partnerství, když jsi pro toho svýho ta nejlepší, nejkrásnější atd.... a možná jenom my se zbytečně stresujeme, páč chlapům se líbí normální holky, no ne?
Odpovědět
asi jo
Odpovědět
Profilova fotka
příroda nám to už holt dala do vínku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ještě je vzhůru skaf, ta píše, jestli ji baví její práce :-)
Odpovědět
a baví?
Odpovědět
Profilova fotka
jo, taky jsem si všimla, že je vzhůru....sem si nikdy nepomyslela, že někdy takhle budu kecat na brms :-N
Odpovědět
Profilova fotka
nevím, nečetla jsem to :-D
Odpovědět
a to jsem psala včera aaa, že o víkendu bych chtěla spát a spát. a když bych teď spát mohla, tak tady bzíkám :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no vidíš, co se mnou (náma) zažiješ ;-)
Odpovědět
cholčičky, končím... bylo to fajn ;-) tak zase příště :-D dobrou, větvule :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, dobrou a těším se...asi už fakt půjdu taky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jak ti nepadá hlava na klávesnici, tak to jde já včera usínala v dopravních porstředcích, jak jsem jela domů, se divím, že jsem nepřejela a to jsem dvakrát přestupivala a dycky správně
Odpovědět
Profilova fotka
mě padá hlava furt :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dobrou a hezké sny!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
dobrou berušky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no ja cumela na film a vy mi zdrhnete :-N
Odpovědět
čauky větvičky :-N dneska nikdo? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky já jo, ale nějak mi to dneska zlobí.....jakej byl den???
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?