Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
@aemmi @makiska1 Nás to teda vychází stejně...My cenu nemáme nijak nadsazenou
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my jsme s přítelem spolu už 7,5 roku a z toho spolu 2 roky bydlíme. Restauraci na hostinu máme zamluvenou už skoro 2 roky, to byla totiž nutnost, je dost žádaná a kostel rok předem. Jinak do svatby máme necelý půl rok a už je skoro vše zařízené, jen detaily doladit. Mam aspoň klid a nemusím se stresovat na poslední chvíli. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ještě jsem zapomněla dodat, že mi je 23 a partnerovi 25...
Odpovědět
@loli88 já to myslela spíš s nadsázkou...když se něco jmenuje "mašlička", tak to stojí o polovinu míň, než když se to jmenuje "svatební mašlička" ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@loli88 Tak to chápu, koordinátorka je dobrá, hlavně u velkých svateb. My budeme mít však svatbu malinkou, na obřad cca 30 lidí, na oběd a oslavu pak 20. A oběd budeme mít v restauraci a to osatní u nás doma na zahradě...
Odpovědět
@aemmi JJ,ona je to pravda....Hlavně u těch prstenů. Nás to ale naštěstí vyhází stejně. @janinka1987 My máme 80 lidí...A nějaký dokonce ani neznám...Takže nechci nahánět izí lidi po Praze a že se mají fotit atd.....
Odpovědět
@aemmi no my jsme prave chteli ocelove prstynky, pritel ho stejne nosit nebude (je automechanik) a me hrozne zloutne bile zlato, na te oceli se mi libi ze ten prstynek zustane porad stejnej... blby je ze s nim nejde nic udelat, kdyz jsme si je byli vybirat tak mel pritel asi nejaky natekly prsty a kdyz jsme si pro ne prijeli tak mu byl asi o tri cisla vetsi...:( ale tim ze ho nebude nosit, tak si ho nechal, ze to pry ten jeden den vydrzi a kdyztak by ho pak nosil na jinym prstu...
Odpovědět
@loli88 fakt? no nam to rekli primo v tom zlatnictvi.. ze si muzeme zkusit vybrat z "volne" nabidky a zkusit to nejak zkombinovat, a tim by nas ty prstynky vysly tak na tisicovku... no ale tim ze jsme vybirali ze snubnich, staly nas 3500...
Odpovědět
@makiska1 Aha, tak to jo...m. ho zatím nosí. My máme bílý zlato a v tom je proužek žlutýho a roztáhnout to snad jde, ale jen o něco, ne tak, jako kdyby to byl jen jeden kov...zatím to ale naštestí nepotřebujeme...a stáli asi 12 tisíc...
Odpovědět
@makiska1 Pane joo...No my máme prstýnky z trochu jiné cenové kategorie,ale stejně. Platíme stejně jako za klasické prsteny toho typu.
Odpovědět
Profilova fotka
chi, zasnoubení.. :-D my jsme s mužem oficiálně zasnoubení teď už rok a půl.. :-D ale bylo to hezké.. noc a večeře na zámku..
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj nevěsty!:-) Mě je 21 a mému drahému je 25. Jsme spolu 4 roky a teprve před týdnem jsme se nastěhovali do společného bytu. Svatbu jsem se snažila si prosadit na letošní léto, ale prej až za rok...:-( tak si musím počkat... Ale co se týče toho dne D tak už mám skoro jisto!!!:-) Jak dlouho jste vy se svýma miláčkama a po jaké době jste se rozhodli se k sobě sestěhovat a praštit do toho? Přijde mi, že až teď (po těch 4 letech) je vhodná doba myslet na to, že by měla být svatba, nedokážu si představit brát si někoho po roce chození...i když moje rodiče se brali po necelym roce v 18 letech díky tomu, že jsem byla na cestě:) ale dřív to bylo "normální" :) ale jejich manželství je podle mě ukázkový a jedinečný, že spolu vydrželi!!:-) no asi záleží na každym. :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@michaela_k Tak já osobně si myslím, že vztah prověří bydlení. Takže někdo je spolu deset let, ale nebydlí spolu, pak se nastěhují a zjistí, že to vlastně neklape, protože nejsou schopni kompromisů, a někdo se sestěhuje po půl roce a za další rok zjistí, že to klape, tak je svatba. Proč ne? My spolu začali bydlet po devíti měsících, svatba bude týden před třetím výročím. Prošli jsme si docela tvrdýma zkouškama, ve společný domácnosti nám to klape, tak proč čekat?
Odpovědět
@michaela_k Miso,je obrovskej rozil spolu jen chodit a zit spolu! myslim,ze pritel mel dobry napad nechat to na dalsi rok..prave ted se ukaze jak je na om vas vztah..nekdo spolu chodi 7 let,pak se sestehuji a zjisti,ze spolu nemuzou byt a nemaji si co rict.takze si dokazu predstavit s nekym hned od zacatku bydlet rok a zit spolu a po roce se vzit..ver,ze ten par se zna mnohem vice nez par,kterej spolu je 4 roky chodi..drzim pesticky
Odpovědět
@michaela_k Ahojky,mně je 23, příteli 29...v sobotu to budou dva roky,co jsme spolu a brát se budeme za 4,5 měsíce....Sestěhovali jsme se po roce a čtvrt chození a myslím,že je opravdu důležité si zkusit zda vám to bude ve společné domácnosti klapat. Myslím,že v každém vztahu se na začátku společného bydlení objeví problémy způsobené střetem dvou rodin a jejich zvyků a jen čas ukáže jestli jste schopni kompromisů či nikoli.....Hodně štěstí ;-)
Odpovědět
Tak mě bude v době kdy se s přítelem bereme 23 let a mému bude 38 :-). jsme spolu rok a něco a bydlíme spolu od tří měsiců vztahu a je to perfektní, chtěli bychom rodinu a já jsem takový typ, že jsem vždycky chtěla nejdříve manželství a potom děti a žití na hromádce je sice fajn, ale my to chceme oficiálně:-) takže do toho praštíme :-D
Odpovědět
@michaela_k to bydlení je opravdu prověrka, která nejlíp ukáže jak vám to spolu jde. tak držím palečky at jste štastní :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@michaela_k ahoj, my jsme spolu s přítelem 7 let a 4 měsíce. Jiříkovi bylo 10.2. 24 a mě bude 30.4. 24 (týden po svatbě). Bydlíme spolu 5 let - z toho 4 roky ve vlastním sami a předtím rok u našich. O svatbě mluvíme už tak 3 roky, ale pořád nějak nebyly finance, tak konečně 23.4.2011 bude náš den D :o). Stejně jako luciryli si myslím, že vztah prověří až bydlení. A různé krizové situace v životě, jako třeba zdravotní komplikace, úrazy, nedostatek peněz, ztráta práce, jiný pohled na výchovu dětí (to si jen myslím, žádné děti ještě nemáme) a tak. Tak přeju hodně štěstí a ať vám vyjde svatba a celý společný život :o). Bessi
Odpovědět
Podle mého není důležité, jak jsou spolu dva dlouho, ale kolik toho spolu prožijí. Někdo je spolu tři roky, ale vidí se jen málo často, třeba jen na víkendy nebo ani to ne a někdo je spolu rok a vidí se s partnerem každý den, bydlí spolu.... takže podle mě nejde o to jak dlouho kdo s kým je. My se budeme brát po roce a půl a nemyslím si, že je brzo ;-)
Odpovědět
Můj tchán říká: Je pozdě oženit s tou pravou ve dvaceti a oženit se špatně je brzo i v osumdesáti.Mě se to hrozně líbí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jak tak koukám, tak jsem tu stejně nejmladší. 18 mi je a i při svatbě bude..
Odpovědět
@aknapets To jsi ještě na střední,že? Jak dlouho jste s přítelem? On je stejně starý?
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem, chodím na gympl. Jemu je 24 a jsme spolu skoro dva roky. Ale neměnila bych nic. :-)
Odpovědět
ahojte:-) @smudlinka10 som mladsia od teba:-) ale len o trochu :-) inac pzoeram ze si spripravami poriadne pokrocila:-) drzim palce nech vas den bude co najkrajsi:-)
Odpovědět
Tak jsem si myslela, že uniknu tomu, že se mě budou lidé ptát jestli ´´musím´´ a neunikla. Nevim, co to všichni mají... v 21 si opravdu nějak přemládlá na svatbu nepřipadám.
Odpovědět
Profilova fotka
@moniinom Mě je také 21 let, z toho si nic nedělej :-) A mám už i mimíska 9 měsíčního.
Odpovědět
@xxx.klarka to je krásný :-) my miminko ještě neplánujem, ale štve mě to, jak to ostatní říkají, vlastně i kdybych byla těhotná, tak se vdávat přeci nemusím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@moniinom přesně :-) Taky jsme se nebrali kvůli Natálce, ale až když jsme chtěli, my sami :-) Takže jsem ráda, plánujeme druhé miminko, tak chceme být už kompet rodina s jedním přijmením. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@michaela_k My jsme se s přítelem poznali ve 13 na táboře :-) Ze začátku jsme si jen dopisovali (já byla ze středních čech a on ze severních), od patnácti k sobě sem tam začali jezdit přes noc, od 17 celkem parvidelně aspoň jednou za měsíc. Od 19 (když jsem šla na VOŠ na intr do jižních čech) to pak bylo na střídačku - jeden víkend domů, jeden k němu. V 21 jsem se k němu nastěhovala, v 22 (konec školy) jsme si řekli, že chceme miminko...Daneček se narodil 8.3.2010 (to mi bylo 23) a 15.7.2011 máme svatbu :-) A pak že prázdninové lásky nevydrží...U nás bylo po dohodě první miminko, strašně moc jsem ho chtěla, svatbu jsem brala jako vedlejšák :-) Ale když už tu malej je, štve mě, že máme jiné příjmení, tak jsme se teda dohodli :-) A 24.12.2010 jsem byla požádána o ruku...
Odpovědět
Profilova fotka
@michaela_k já bych neřekla,že se tady dá určit,kdy je brzy a kdy ne,já sem s přítelem 3 roky 2.5 roku spolu žijeme,mě 26 jemu 31:-)))a moc se milujem,tak proč se nevzít,když cce:-)))A brácha ten si bral manželku po 3 měsících známosti a už jsou manželé přes rok a něco a už čekají druhý svištátko a klape jim to:-))))Samozřejmě je lepší,když už člověk nemá ty růžové brýle:-))
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?