Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj tak se přidávám mi bude 24 v květnu příteli 26 v srpnu, jsme spolu 4 roky a svatbu máme skoro přesně po 4 a půl letech. Bydlíme spolu od loňského srpna (čekaly jsme na přestavbu RD) jinak skoro celou dobu asi jako každý přechodně u jeho rodičů a mých rodičů, svatbu spíš každý čekal už se ptaly kdy konečně, no a teď slyšíme No konečně a teď mimčo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem tady snad nejmladší :-D
Odpovědět
@smudlinka10 To asi jo, mně je 20 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@revival.lady neprovokuj,jo? 8-( ]-( :-D :-D :-D
Odpovědět
@smudlinka10 Noo.... bylo mi loni v listopadu teprve a má "vtipná" rodina si ze mě dělala srandičky, že sladkých náct je pryč a že už budu jen cetka :D :D :D
Odpovědět
Profilova fotka
@revival.lady no jo, to my náctky :-D mám narozky až v červenci, jo ale můj chlap ... heh to je 30letej jezevec :-D
Odpovědět
ahojte... @smudlinka10 mne je 19 ... starsia si mladsia? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ankajocka Myslím si,že v dnešní době je to jedno zda máš svatbu když je ti -náct nebo když je ti -cet.Hlavní je, že už se na to člověkj cítí.......
Odpovědět
@klouzek ja viem ;-) ja sa zatial vydavat nechystam aspon o tom neviem :-) a kazdy je tak stary na ako sa citi..
Odpovědět
Profilova fotka
Já myslela,že ano :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ankajocka já jsem 12.července, nevím kdy jsi ty? 8-)
Odpovědět
ahoj, mi je 23 a přítelovi 25, jsme spolu téměř šest let :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@smudlinka10 no a já mám 20 až 13. srpna.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hancazelinka to vím mrně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@smudlinka10 mládí vpřed.. :-D zrovna tady s mužem máme týdenní manželství s hordou zvířat.. upekla jsem kuřátko a udělala salátek a vyprala a vyžehlila a uklidila.. a měla bych se učit.. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hancazelinka haha, já nedělám nic :-D teda jo, půjdu udělat oběd no :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Vsechny vás zdravím, jak tak čtu, tak tu jsem jedna z nejmladsich=) Me je 21 a přítelovi 24. Jsme spolem 5 a půl roku z toho rok spolu bydlíme. Přítel se na svatbu ještě necítí,ale já když tady prohlížím ty krásné albíčka, tak mám čím dál větší chuť se vdávat=)..
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj:) tak já už jsem asi ,,stará hráza" :-D je mi 23, a letos se s přítelem berem, tomu je 25 ;-) máme spolu ale už rok a půl starého syna x-) a měli jsme to divoké,jak tady čtu ty vztahy, po několika letech bydlení a pak svatba, my to měli naopak.. jednou v práci se otevřely dveře a vstoupil ON :-D podlomily se mi nohy, a ten den jsem už nebyla schopna něco dělat. strávili jsme spolu 3 dny v kuse bez minuty spánku :-D a už jsme spolu zůstali, po týdnu jsme se zasnoubili, po dvou týdnech se k sobě nastěhovali a po 4 měsících se plánovaně zadařilo miminko :-D trochu extrém,ale prostě jsme ,,to věděli" teď jsme spolu 3 roky a už se teda vezmem no :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@revival.lady Můj táta si ze mě loni dělal srandu,že stáří začíná v 27 :-) to už mi moc času nezbývá,hehe :-) @binary "stará" rozhodně nejsi, to spíš já už sem pomalu nepatřím,když to tady tak vidím. My se k sobě nastěhovali po měsíci a po necelých 4měsících jsme se zasnoubili :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta super:) já jsme zastáncem toho, že člověk má s tím druhým začít žít /bydlet hned, aby hned věděl, do čeho jde. známá chodila s chlapem 10 let, pak se k sobě nastěhovali a zjistili, že spolu nevydrží 24 h/denně tak šli od sebe :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@binary Moje řeč :-) Kamarádka sice s tím svým manželem bydlí,ale moc se nevidí,oba dělají na směny a míjí se,ale možná proto jim to funguje,kdyby se viděli častěji,tak to třeba nefunguje :-) kdo ví.My už na prvním rande (které trvalo skoro 10hodin) zjistili,že bez sebe nemůžeme být a stejně když jsem byla v Brně,tak jsem byla u něj,tak nemělo cenu si držet privát :-)
Odpovědět
Profilova fotka
;-) asi tak, my jsme nejen spolu bydleli od začátku,ale i jsme spolu pracovali (12hodinové směny) oba jsme dělali v baru, takže jsme spolu byli opravdu 24 h denně bez pauzy , poprvé jsem od něj byla v porodnici, jinak nikdy:-) a občas byla ponorka, ale jen malinká 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme od sebe byli jen pracovně,pomáhá kamarádovi na baráku u K.Hory dělat elektriku.No a pak občas když jedu domů za našima,ale většinou jezdíme spolu-příští víkend zrovna jedu sama :-(
Odpovědět
Nám je 22 a 23, svatba bude po roce a půl od seznámení a 5 měsících společnýho bydlení. Fáze údivu, rozmlouvání, tezí o těhotenství apod. už je za námi, a teď už hurá do toho:)
Odpovědět
Profilova fotka
@aligator To je hezké :-) my se budeme brát po 2,5letech a po skor stejné době společného bydlení :-) a kdy plánujete svatbu?
Odpovědět
Profilova fotka
@aligator :-D tím si ai prošla většin az nás, přece je to TAK nemoderní brát se v mladém věku a určitě to děláte protože musíte :-D no my jsme se toho vyvarovali tím, že jsme si to dítě rovnou udělali ještě před svatbou :-D ale zase jsme se nevyhnuli větám typu ,, a to bylo jako plánované jo?" :-D nikdo nechtěl pochopit, proč chcem děti brzo, vždyť si přece zkazíme život!!! :-D mohli jsme přece cestovat a dělat kariéééru :-D :-D :-D musím se smát, cestujem s prckem i tak, nijak nás neomezuje, kariéru můžu budovat do konce života... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
no to my se sice berem po 4 letech, leč jen z toho důvodu, že jsem potřebovala dobrý věk, mít školu a taky se rozhodnout, ve kterém městě bude byt.. (Olomouc - Brno).. :-D jinak my jsme to taky "věděli".. asi po 3 měsících se začalo mluvit o svatbě.. a sice spolu nebydlíme, ale často hlídáme našim barák.. takže vlastně bydlíme-nebydlíme.. :-D a dneska budou lasagneeee..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak mě bude letos 23 a příteli je 29. V květnu bychom měli 6-ti leté výročí :-) v kočárku nám spinká 14měsíční Adélka a v červnu bude mít sourozence.. Jako z filmu (Jak dostat tatínka do polepšovny): Čekaj spolu druhý dítě a už plánujou svatbu :-) bydlíme společně asi 3roky, hrozně to letí tak je možný že to bude i jinak :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@eldicek Vítám tě,koukám,že už se ti to do svatby taky krátí,co?
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta Děkuju:-) krátí se mi úplně všechno :-) máme termín zamluvený od února, tak je to takový rychlý :-) už tak se budu ve 28tt :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?