Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
Profilova fotka
@komarkoz my jsme na tom podobně, mně bude 25 v květnu, skoromanžílkovi je 28 a zatím jsou vdané 2 spolužačky z gymplu a 2 se vdávájí taky letos..je pravda, že hodně lidí se ptalo, proč se chci vdávat, jestli jsem těhotná..ale já si teda zas tak maldá nepřipadám :-D
Odpovědět
Nevím, holky, jestli sem ve svých 20 patřím, ale asi jo :-)) furt se mě každej ptá, jestli musím a proč se bereme... 8-( no a, tak je mi 20... :)
Odpovědět
Profilova fotka
@misaci jo mně bude v červnu..taky blíženec? já nemám ani na vysoký moc vdaných kamarádek:)
Odpovědět
Profilova fotka
@revival.lady to víš, že ano:) na věku přeci nezáleží..rozhodně sem patří víc dvacetileté než padesátileté - a to nikoho nechci diskriminovat, ale uznejte, že v padesáti z vás nevěstika už nebude:)
Odpovědět
Profilova fotka
@komarkoz Mému nastávajícímu bude téměř přesně 3 měsíce před svatbou 30 :-D a naprostý souhlas,že kvalitní chlapi aby pohledal,jehla v kupce sena :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@revival.lady To víš,že sem patříš. Ve tvých letech mě ještě ani nenapadlo,že se budu vdávat :-)
Odpovědět
@komarkoz :-) dívala jsem, se že taky jste spolu s přítelem dva roky, ale před tím jste se už nějakou dobu znali... jsi na tom stejně jak my! :-) akorát... taky vám lidé říkají, že po 2 letech na to ještě máte čas, atd.? Nám ano |-| 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
@revival.lady Vy se budete brát po dvou letech? my po 2,5 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@revival.lady no my se právě moc neznali.. viděla jsem ho jednou a to jsme ani nebyli představený.. a pak se to seběhlo.. ho tak víš co..dva roky - málo nebo hodně.. jde o to, jak se to bere - my spolu žijeme od prvního týdne a klape nám to..jo, občas se chytneme, ale to je normální a s tím se prostě počítá.. znám zase lidi, co spolu jsou 6 let, ale ještě spolu ani nebydlí.. ty až se vezmou a po svatbě nastěhují do jednoho bytu, budou se divit, co to je společné soužití..
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta my budeme mít svatbu po dvou a půl.. dnes jsou to dva roky a svatba je za půl roku:)
Odpovědět
@komarkoz No jo... já se za ním stěhovala loni po matuře, měli jsme vztah na dálku Plzeň - Písek... a nejdřív jsme bydleli s jeho mami a sestrou a to moc teda nešlo a od října bydlíme spolu.... no, od té doby, co jsme jen my dva a naše činčila, pohádali jsme se 1x a ještě kuli blbině... naprosto nám to vyhovuje. A známe se od mých 13 a jeho 16 ;-) @stastnanevesta Jo jo....nerada bych byla nějak impertinentní....ale kolik je Ti let? :-)
Odpovědět
@komarkoz My po nějakých 29 měsících no :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@komarkoz To je hezký :-) Taky znám lidi,co se brali po x letech a začali spolu bydlet až potom.Já bych bez předchozího bydlení do svatby nešla.my spolu žijeme od prvního měsíce a nemá to chybu.Občas taky nějaké hádky jsou,ale bez toho to tak úplně nejde.
Odpovědět
Profilova fotka
@revival.lady 26 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@revival.lady jo tak to je úžasné.. ale je pravda, že ať žijou dotazy typu: Proč se vdáváš, ty musíš?:) nééééé:) já přece chci:)
Odpovědět
@stastnanevesta Vypadáš trošičku starší :-D ale já prý taky, taky mi lidi typují tak 24 a je mi 20 :-D
Odpovědět
@komarkoz No jo, lidi budou zajímat ostatní furt :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@komarkoz býk :-) ..my na výšce zatím taky žádnou paní nemáme..jen letos se vdává jedna spolužačka..a zrovna máme stejný termín :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@revival.lady A kolik bys mi řekla?lidi mi vždycky hádají o pár let víc :-D
Odpovědět
@stastnanevesta 30 tak.... no jo, pro nás ženské je to trošku nevýhodné... :)
Odpovědět
Že ale ženský s tím věkem nadělají, to je taková pitomost :-))
Odpovědět
Taky se mě spousta lidí ptala, jestli se musím vdávat.. Je mi 24, ale sme spolu už přes 4 roky a bydlíme spolu asi od druhýho měsíce, takže sme to chtěli někam posunout.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@revival.lady jsme na tom stejně, je mi taky 20, ted už to teda přestalo, naši i jeho rodiče s tím počítali, takže žádný překvápko, kámošky to věděli hnedka, a ty ostatní, co si myslí, že musíme, ani nebudu vypisovat :-D naštěstí se ted sešlo hodně kamarádek, co se bude vdávat, tak aspoň nejsme na programu jen my :-D jsme spolu 2 roky, ale známe se tak 2 a čtvrt roku :-) a bydlíme už skoro rok, a je to moc krásný :-)
Odpovědět
Ahojky..tak ja sem asi taky zapadnu :) je mi 21,priteli 32 a mame spolu skoro 8mi mesicniho chlapecka..:) Termin mame 18.6,to uz me bude 22 a budeme spolu tri roky :) mame perfektni vztah,partner je spis chovanim mladsi,je to prdloch,takze si naramne rozumime :)
Odpovědět
Profilova fotka
@cecilinka jééé, mýmu je taky 32 a taky je to takovej prdlouš :-D
Odpovědět
to vis,ty chlapi jsou v tom vyvoji opravdu pomalejsi a to jejich chovani tak taky vypada.. :)
Odpovědět
Profilova fotka
Mě bude za pár dní 24 a skoromanželovi 28, což si myslím ideální věk se vzít, v den svatby spolu budeme přes 6 let a společné bydlení už provozujeme 5-tým rokem.......
Odpovědět
@klouzek Myslím si, že to máš skvěle zařízené. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@andy_m :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky se přidám... Mě i přítelovi bude 25.....Já sem se chtěla vdávat mladá a jako mladá mít i děti :-).. Jsme spolu rok, v den svatby spolu budem rok a půl, ale vůbec mi to nepříjde, zatím tedy střídavě bydím doma a pak u přítele, pomalounku zvykám rodiče.... Pár lidí se divilo ale většině to přišlo úplně normální že se berem, asi jim nedochází že jsme spolu tak krátce....Znám hodně lidí co měli po tak krátky době svatbu a funguje jim to líp než těm co jsou spolu déle...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?