Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
Profilova fotka
Mada, takže první dítko v 17, jo? :-D To už je fakt velká slečna! Já mám 3-měsíční.. Agu, to je jasné! :-D :-D :-D
Odpovědět
Ahoj holky, tak se k Vám přidávám, mě letos v březnu bylo 23. S přítelem jsme spolu 6 let. Byl to můj první vážný vztah. A jeho vlastně taky. A je to ten nejúžasnější chlap pod sluncem a vím, že se na něho můžu ve všem spolehnout. Báječně se doplňujeme :-) Teď si spolu zařizujeme byteček, který jsme společně koupili.
Odpovědět
ahoj, tak mě bude ještě před svatbou 22 a přítelovi 29. V létě jsme dostavěli domek. Sice ještě nemáme vše hotové, ale do svatby snad stihnem aspoň nájezd do garáže :)
Odpovědět
Profilova fotka
že bych se taky přidala? Je mi čerstvých 21 a taky s přítelem budujeme... Tentokrát podkrovní byteček... I
Odpovědět
Profilova fotka
nějak se mi to odeslalo... Chtěla jsem dodat, že i nastávající je dost mladý... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mě je 21, přítelovi bude 29 a začínáme stavět domek...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky. No tak já se taky přidám. Mě je 25 a přítelovi 20. Bydlíme spolu v bytě, ale sháníme domeček ;-)
Odpovědět
Ahojky, mě je 21 a jsme spolu 5 let :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já se též hlásím. V září to bude tři roky, co jsme spolu, známe se už asi 6 let. Mě bude v době svatby (září) 21 a příteli 27. Už máme skoro ročního chlapečka : )
Odpovědět
ahoj holky,tak nakukuju a koukam koho tu nevidim-luci,agu :-D :-D :-D nase stara garda :-D :-D aby jste vedeli no stara(me bude 22) :-D :-D
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
Chodí sem ještě někdo z naší party? =-) (treisi)
Odpovědět
tak ja se pridavam do party, je i 21 a za necele dva mesice e budeme brat...kazdy na me cuci jak na magora ale me je to jedno, kazdy si myski, ze jsem tehotna, ale nejsem :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
mitote, já se budu vdávat v dubnu a dnes se mě ségra ptala jestli musíme, pak si to rychle spočítala a řekla, že je to vlastně blbost :-D i tohle je jeden z důvodů proč o svatbě bude vědět jen rodina a svědci :-N
Odpovědět
Ahoj treisi, koukám, že tě to nakonec čeká až v dubnu. Proč jsi přestala chodit do naší diskuze, vždyť jsi zakladatelka. Přeju ti, aby ti to vše vyšlo na 1*, my už to máme téměř všechny za sebou a je to fajn pocit. Tolik měsíců příprav a nervů a ten den uteče jako voda. Já si ho teď teprve začínám uvědomovat až z fotek. Jinak koukám, že slečen okolo 20 je tu dost. Mě je 20 a vdávala jsem se před 3 týdny, takže všem budoucím nevěstám přeju hodně lásky v manželství a na divně se tvářící okolí vůbec nedejte. Já když řekla v práci, že potřebuju volno na svatbu, tak vedoucí vůbec nepochopil, že se budu vdávat já... teda pochopil, ale až na druhý pokus :-)
Odpovědět
Profilova fotka
bosina: nebyl čas, byla jsem pořád nemocná, pak jsem dělala závěrky a nakonec jsem šla na operaci s břichem ( je to 14 dní a kousek co jsem po operaci). Jinak jsi byla kráááásná nevěsta x-) Já se ani nějak nenervuji, zatím jde všechno jak má ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, mam jen zpravu pro byvale nejmladsi nevestinky, ze jsme na koni zalozily pro nas tema, tak vas moc moc rady uvidime :-)
Odpovědět
Zdravím, zvlášt Mitote, protože más stejný svatební den :)!! O svatbě mi bude 22,5 přesně... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj:-)obcas sem nakukuju a ted uz se mohu konecne oficialne pridat:-)svatba nas ceka 24.6.2011(nase vyroci seznameni) me nedavno bylo 19 a priteli bude ve stredu 23 x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky přidávám svou troškou do mlýna, ja jsem měla svatbu 12.6.2010, to mi bylo ještě 20 a hned 22.6. my bylo 21 :-D, tak jsem ráda, že jsem nebyla nejmladší, ale každopádně si myslím a říkám, že to není o věku, ani o délce vztahu! Je to každopádně jenom o hloubce vztahu, mohou spolu být 3 měsíce a už vědí, že do toho mají jít :-)
Odpovědět
Profilova fotka
evelp:presne tak jsme to mely my:-)ja hned v prvnich dnech nejak vedela,ze on je ten se kterym chci ztravit zbytek zivota:-)a kdyz jsem pak ,,zahadne,, :-D otehotnela,tak to bylo jasny,osud mi chtel naznacit,ze k sobe patrime,jak se rika,deti se delaj z lasky:-)uz je to vic jak 3roky a mame krasnou 2letu dcerku a jsme spolu moc stastny:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vítám nové duše :-D Já mám 19let, přítel bude mít v říjnu 30let a jsme spolu skoro 4 a půl roku. Svatba bude 1. dubna :-)
Odpovědět
Profilova fotka
smudlinka10: juu,tolik let od sebe:-) a co deti?planujete?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj nevěstinky. mě je taky 21 a máme 16ti měsíčního kloučka. A rozhodně nelituju!!!Příteli bude v době svatby 26
Odpovědět
Profilova fotka
pellullinka:my mame 2letou dcerku:-) a taky bych nikdy nelitovala!
Odpovědět
Profilova fotka
sweetynka: chtěli jsme dětičky brzo a sem za to fakt ráda
Odpovědět
Profilova fotka
pellullinka:tak ja taky planovala,ze budu myt deti brzo,ale jelikoz jsem Kubu v tu dobu znala jen 4.mesice,tak mi to prislo jeste brzo,ale jsme za ni moc rada i za nej!
Odpovědět
Profilova fotka
:-) tak my jsme spolu 4,5 roku, takže sem rodila po 3 letech vztahu, což si myslím je v pohodě
Odpovědět
Profilova fotka
pellullinka:jj,to uz je krasny:-)
Odpovědět
Profilova fotka
sweetynka: plánujeme tak za dva roky, kdyžtak si najdi moje album na koni a uvidíš proč :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tééda, zírám :-) :-) Mně je 26, příteli bude v době svatby taky 26 let. Známe se od 5. třídy základní školy, kdy jsme spolu chodili do třídy. Chodíme spolu 8 let, bydlíme spolu asi 5 let - místo dítěte jsme si pořídili psa a příští rok se budeme brát :-) :-) :-) :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?