Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
Profilova fotka
blond.girl - Mě to napadlo několikrát, jestli bych neměla počkat, že můj nastávající je vlastně první vážný vztah a jestli bych neměla počkat nějaký ten rok, třeba než dostuduju apod. Jenomže postupem času jsem začala zjišťovat, že na tom fakt nezáleží a nevím, co víc bych si mohla přát než mít hodnýho, poctivýho chlapa a pokud jsem spokojená, ohlížet jinde se nepotřebuju. Je fakt, že se to může stát za pár let, ale nad tím nepřemýšlím :-) Takže si myslím, že i když je to první, může být i poslední ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
absolutně souhlasím s lulinkou. přítel je také můj první vážný vztah a všichni mi říkají, že bych těch vážných vztahů měla vyzkoušet víc, ale to já přeci neovlivním! jestliže toho chlapa miluji a mám pocit, že ho budu milovat celý život, tak se s ním přeci nerozejdu, nebo si s ním nedám pauzu, jenom kvůli tomu, abych vyzkoušela další vztahy! Samozřejmě, že mě to několikrát napadlo, ale zase jak říkám s tím chlapem jsem šťasná, myslím si, že bych lepšího nenašla, tak proč do toho nejít...
Odpovědět
Profilova fotka
souhlasím s lulinkou005 a nnyhou....každýá radí, že se má vyzkoušet víc vztahů...ale k čemu je budu zkoušet, když jsem maximálně spokojená?Neprožiju s někým život jen proto co by kdyby? Mám hodného, věrného, ochotného chlapa a rozumíme si, tak na co budu čekat?Vždyť koho jiného bych si kdy měla vzít, když ne jeho? Navíc...dřív se spousta lidí bralo v tomto věku a ještě pořád jsou manželství, kterým to vydrželo...člověk musí věřit a mě jiné vztahy naprosto vůbec nelákají a abych řekla pravdu, jako blond.girl jsem ještě ani jednou za ty tři roky nepřemýšlela...asi jsem divná?
Odpovědět
holky díky moc za vaše příspěvky :) přesně jak jste napsaly.. taky mám hodného, věrného a suprového přítele, kterého miluju.. a když vidím, jaký hajzlové ubližujou mým kamarádkám, tak jsem vážně hrozně šťastná, že ho mám :) manzelinka: myslím si, že divná rozhodně nejsi :) já tedy nepřemýšlím nad tím, že bych se s ním rozešla kvůli tomu, že bych chtěla zkusit jiný vztah.. jen mě to prostě napadlo, že to může být můj první a zároveň poslední :) tak jsem chtěla vědět, jak se k tomu stavíte vy, co už plánujete svatbu :) toť vše ;)
Odpovědět
Profilova fotka
blond.girl.007: Tak to jo ;-) Tak já se k tomu stavím právě tak, že jestli to bude první a zároveň poslední, tak jedině dobře :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky muj prvni opravdovy a vazny vztah vadrzel 5let a pote co me pozadal o ruku a chtel svatbu jsem se s nim rozesla protoze jsem zjistila ze to byl neskutecny sobec :-| ,ale ted jsem s mym budoucim manzelem rok a at si nekdo rika co chce jsem neskutecne spokojena a on je uzasny.Takze si myslim ze nezalezi na tom jak dlouho jste spolu,jestli je prvni nebo dvacaty a ani jak jme stare taky mi je 22a neresim to ;-) Takze pokud citis ze je to ten pravy a jste stastni tak co resit :-)
Odpovědět
nikuse: právě jsem od pár lidí slyšela, že je lepší, když můžeš porovnávat, víš, co chceš a co ne a také mít více sexuálních partnerů x) ale já prostě myslím, že i když je to můj první přítel ve všem :) tak je prostě báječný a nemusím se nikde ujišťovat, že to je právě on x) (my se teda ještě neberem :-D ani neplánujeme, jen tak čistě hypoteticky :))
Odpovědět
Ahoj holky.Taky mi je 23 a čekat rozhodně nebudu.Sem rozhodnutá.Je to můj druhej vážnej vztah a lepšího chlapa sem potkat nemohla.V červnu se berem a já sem ta nejšťastnější ženská na světě.Co může být hezčího než než to že před vámi chlap poklekne a zeptá se ,,Vezmeš si mě?"
Odpovědět
Profilova fotka
nikuse: A to jsi zjistila že je sobec jakmile tě požádal o ruku? :-N blond.girl.007: Tak proč se na to vlastně ptáš?Vypadá to jak kdyby v tobě takové myšlenky hloubaly....já myslím, že ani po sex. stránce není třeba zkoušet něco jiného, jen abych mohla porovnávat, pokud jsem spokojená... kacenka261: myslím, že máš správný postoj. Člověk by si měl vážit toho, co má a co prožívá rád a neřešit "coby kdyby"....
Odpovědět
Profilova fotka
menzelcina:ne me otevrela oci moje pracovni nabidka v zahranici.Za celou dobu co jsem tu byla me navtivil dvakrat ja jezdila domu kazdy mecis jako idiot,porad mi neco vycital a kdyz se zacala planovat sbatba tak koukal jen na sebe co on a tak to bylo ve vsem vzdy muselo byt podle neho a nikdy se nebrali ohledy na to co by se libilo me.Lidi kolem me mi to rikali porad al ja byla zaslepena a zjistila to az kdyz sem byla cely ten rok bez nej a zjistila ze mi je vlastne lip a to nemluvim o tom ze sem mu odpustila hodne jako nevery atd.Za to ted nemuzu sveho partnera s nim vubec srovnavat nebe a dudy.
Odpovědět
Profilova fotka
blond.girl:jestli se neberete ani to zatim neplanujete tak proc to resit uvidis.Hlavne si nenech od nekoho kecat do vztahu stejne si to udelas po svem a a jestli udelas chybu tak se ponaucis do budoucna a hlavne kdo je nedela.koukej na to jestli si spokojena a stastna a jestli to tak je, tak proc to resit a naopak si to uzivej.na svete jsou zensky ktery treba stesti na partnery nemaji a jsou samy :-|
Odpovědět
Ahoj, já se přidám mám 19 (za 4 měsíce 20) a přítel 24, známe se 8 měsíců, ofic. žádost po 7 měsících a svatba se uvidí možná v létě, nebo další léto, i tak musím první dostudovat :-(
Odpovědět
Článek se načítá
manzelinka: nic ve mně nehloubá :) jen jsem se ptala.. právě proto, že si to dokážu s ním představit, jak jsem jen chtěla vědět, jak to máte vy, co už tu svatbu připravujete, toť vše :) nikuse: právě, moje teta je tak báječná ženská.. už jí je přes 30.. a pořád ne a ne najít toho pravýho.. jasně, že to zatím neřeším, snažím se žít přítomností, ale jsme přeci spolu už jen skoro 3 roky, tak mě to prostě tak napadlo O:) každá holka o svatbě sní no ne :) naprosto s tebou souhlasím v tom, že je důležitý se s nikým nesrovnávat a nenechat si do toho kecat x)
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo, to bylo keců typu Ale vždyť jdeš na vysokou, tam určitě někoho potkáš.... ]-( Houbelec, na vysoké jsem rok a můj přítel je prostě číslo jedna :-D
Odpovědět
Profilova fotka
caitlen: Docela je dobře, že musíš první dostudovat, 8 měsíců, pokud spolu přímo nebydlíte, je docela málo.Ale dřív se to tak dělalo a nikomu to divné nepřišlo ;-) blond.girl.007: No tak já doufám, že ty všemožné články v časopisech o nevěrách a zkoušení jiných partnerů a o tom že neexistuje s někým zůstat a neměnit, si cucají z prstu novináři, aby měli o čem zajímavém psát a nenechávám se tím zneklidňovat ;-)
Odpovědět
manzelinka: asi tak :) taky jsem nedávno četla, že je skoro nemožné s někým zůstat takovou dobu - jako vzít si prvního partnera a tak pod. Ale já taky doufám, že to jde a myslím, že jsou prostě i výjimky :)
Odpovědět
Profilova fotka
blond.girl.007: Přesně tak.Člověk musí mít trochu ideálů, jinak by nemohl být s nikým...A je jasný, že to není jedoduché, chce to hodně pochopení, tvrdé dřiny, lásky a vzájemné úcty a taky ochotu vyhovět....ale dnešní lidé mají představu, že když něco nejde hladce a bez práce, tak to asi nejde vůbec ;-)
Odpovědět
manzelinka: taky mám občas pocit, že spousta lidí dává přednost vlastnímu uspokojení před pořádným vztahem.. to tedy naprosto nechápu, ale budiž.. já když vidím, nějaký starý pár, který si vyšel na procházku ruku v ruce, tak se tak nějak zasním a přeju si, aby to se mnou jednou taky tak dopadlo x) vím, že před x-lety byla jiná doba, ale tak sakra.. :) no každopádně ti držím palce a tfuj tfuj :)
Odpovědět
Profilova fotka
blond.girl.007: Jsou to sobci :-D Pro mě je ze všeho nejdůležitější pevný, fungující, bezbolestný vztah a děti....a věřím, že se to splní.Mám o stáří podobné představy :-D Tobě taky hodně štěstí, záleží, jak to bere i ten druhý a jestli oba stejně, nevidím důvod, proč by to mělo být nemožné...
Odpovědět
Ahoj holky, tak se přidávám. Vdávat se budu v září, ve 22 letech, s přítelem jsme pět let :-) Je to ten nejlepší chlap na světě a jsem s ním moc šŤastná. Je to chlap o kterého se můžu opřít. Navíc jsme teď konečnq dodělali byt, tak spolu začneme bydlet ;-) Přeju všem hodně štěstí a hodnýho chlapa
Odpovědět
Profilova fotka
terkakh: Tak gratuluji, koukám, že máte termín o týden dřív :-) A Klatovy jsou na svatbu nádherné!
Odpovědět
Svatba bude na Velharticích, tak si budu hrát na hradní paní :-)
Odpovědět
Profilova fotka
terkakh: Tam jsem byla, krásné místo, kde tam oddávají přesně?Někde uvnitř, nebo venku?
Odpovědět
terkakh: velká gratulace, přeju hodně štěstíčka! :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj ženy, tak nakouknu i k vám, i když tu je už samá nová nastávající nevěsta, ale je mi jasný, že sou už i jiný starosti.. :-D
Odpovědět
ahojda... já když sem se vdávala poprvé tak mi bylo dvacet.... manželství trvalo půl roku.. No a ted do toho jdu podruhý a bude mi 25.. :-) jenže už mám velikou holku tak se cejtim o dost starší :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já se k přidám, je mi dvacet, v létě se bereme, to mi bude jednadvacet. Přítel je o rok a kousek starší... On je moje dávná láska a ten jediný (i když na dvě etapy s dlouhou pauzou :-p ), já jsem jeho druhý vážný vztah (ale on říká, že první opravdu vážný... Jinak letos (snad) maturuju...
Odpovědět
Profilova fotka
Madanka, tos toho teda už stihla?.. :-) Jak máš starou dceru? Santhe, hezký datum! ;-) Letos plánujeme na 17.7. křtiny naší holčičky..
Odpovědět
lucie777 já má už osmiletou holčinu :-D první svatba stála za prd... všechno sem zařizovala sama a nic moc... ted si z přítelem plníme sny a je to úžasný a úplně o něčem jiným... prostě si beru toho pravýho chlapáka... :-D květen se blíží a už aby tu byl
Odpovědět
Profilova fotka
=-) =-) =-) =-) taky nakukuju x-) :-N člověk má času když nejde kůň :-D viď Luci :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?