Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
zabicka21: ahojky, tak jak vidím, tak jsme stejný ročník.. ;-) v době svatby mi bude 21 a přítelovi 28, tak to máme skoro stejný :-)
Odpovědět
Profilova fotka
majatob: koukala jsem se do svatebního alba a byla si překrásná nevěsta!!!!Lucí s dětičkama to bude bohužel čím dál horší :-D jak říká moje mamka, s malýma dětma malý starosti s velkýma větší. Kubovi je 10 měsíců a zlobí bohužel čím dál víc...
Odpovědět
kamilka21: :-D taky jste z Prahy?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak se k vám přidávám... Myslím, že budu taky jedna z nejmladších - svatbu mám za měsíc a půl, bude mi 19 (dva měsíce do dvacítky) a příteli 23. Známe se tři a půl roku, z toho jsme půl roku bydleli spolu u našich a teď už posledních 8 měsíců sami ve vlastním... A reakce lidí jsou různé - někdo nás má za cvoky, někdo nám fandí... To je asi normální, tak to má být... :-)
Odpovědět
zabicka21: nene jsme z jižní Moravy...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak já se taky přidám, mě je 23 a příteli 31. Měli jsme se brát už před rokem, ale místo svatby jsme si nakonec pořídili miminko. Takže máme už 4 měsíce Matýska. Jinak jsme spolu 3 roky a bydlíme spolu od začátku a vyhovuje nám to. A když jsme loni oznamovali, že se budeme brát, tak jsme taky zažili smíšené reakce, ale na mimčo kupodivu každý koukal kladně, takže pak se v tom vyznejte. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tyo veru tak to máte za chvilku :-) jafnina: taky jsme měli v plánu brát se tak nějak hned po maturitě, jenže se nám dva měsíce před maturitou narodil Kubík, tak nás to čeká letos v létě
Odpovědět
tak teda koukam,jak se to tu rozjelo..a sama nova tvar :-) ...tak to je dobre...diskuze byla mrtva a byla to skoa
Odpovědět
Jé, začínám si tu připadat staře když se budu vdávat až ve 22... :-D
Odpovědět
Já bych e měla vdávat ve 24. Patřím sem ůbec ještě??? :-) Jinak v Praze doporučuju TOP HOTEL PRAHA... :-) Super komunikace a výborný ceny.
Odpovědět
Profilova fotka
zabička: mě bude 21, takže ten rok zase není tak hroznej :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To Zoule: Měli jsme ho taky v plánu. Akorát, nemáte zkušenost jak je to s voucherama přes aukro? Právě do top hotelu jsme ho měli vyhlídlý, cenově ještě výhodněji než ne stránkách hotelu, akorát jsme si říkali, aby to tak opravdu bylo... Abychom nakonec nepřijeli a dozvíme se, že to není platný, nebo tak... Výhodný by to bylo, ale nějak váháme...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky. Jak se všechny máte? Teď jsem tu dlouho nebyla-zkouškový ]-( Pellullinka- Chtěla jsem se tě zeptat, jak zvládáš školu a malýho dohromady? Jde to vůbec? My bychom chtěli miminko zkusit po svatbě (na podzim), ale mám z toho trochu strach.. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
lulinka: myslím,že se to dá, hlavně na dálkovým studiu máš zkoušky většinou průběžně během celýho semestru, takže to není tak že za 14 dnů máš 3 zkoušky atd. Mě už chybí jen jedna zkouška a to už se téměř 3 týdny doma kopu do zadku. Jdu na ní v sobotu a ještě sem to neviděla :-) sem v tomhle hrozná.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky,tak se muzu taky pridat je mi ted 22a budu se vdavat za rok takze taky mladice ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, mně bude v době svatby 21, příteli (už :-) ) 35 let. Já studuju výšku, on pracuje, bydlet máme kde, nějaký peníze taky, takže žádný problém není, tedy je fakt, že rodina je trošku proti, ale my máme jasno :-D
Odpovědět
Já si myslím, že nejsme mladice..že je to tak akorát..nechtěla bych být ve 30 ještě slečna..
Odpovědět
Profilova fotka
Memu priteli je 30,ale nastesti z rodiny jsou jedine radi.Je normalni,dokaze se postarat,bydleni taky je a praci mame oba :-) a hlavne jsme oba dva hozne stastni.
Odpovědět
Profilova fotka
zoule: Me je 24, a skoro uz jsme se bala sem vlezt, protoze mi bylo receno, ze zas tak mlada uz nejsem... :-N :-D Tak tu nejsi sama ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
pellu, dekuju za pochvalu :-) lulinka, skola zvladat jde kdyz se chce :-) ja cekam druhy a taky studuju..akorat je trochu tezsi se dokopat k tomu sednout nad knizku kdyz uz mas chvilku klid :-D ale s malym mimi je to v pohode, ja bych se toho nebala byt tebou x-) x-) x-)
Odpovědět
Koukám, že žádná známá tvář už sem nechodí :)
Odpovědět
iwci zdaaaaaaaaaaaaar!jak je?
Odpovědět
zdarec babizno :) no jak je, jak je..... Relativně klid, musím říct, že až teď se ten náš vztah po svatbě tak nějak usadil, ještě před vánocema jsme se štěkali jak psi :-( Jak je u vás?
Odpovědět
stekali jak psi? :-o jakoze zmena po svatbe jo?tak hlavne, ze se to uz usadilo ;-) u nas je dobrem cekame mimino a vubec nam je spolu krasne :-)
Odpovědět
to je skvělá zpráva, kdy se prcek narodí? co školička?
Odpovědět
termin mam na zacatku cervence, ale kdy se opravdu narodi nevim :-D skola..ted mam volno, tak si uzivam, zkousky hotovy, semestr nam zacina v breznu :-D a co ty, jak valcis?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte holčiny, tak mě je 23 a příteli 25, jsme spolu už 9rokem a máme mimčo 1,5. Takže do toho letos už konečně prásknem 3.7.2010. Zvažovali jsme, že svbatbu necháme na naše 10té výročí, ale rok 2010 je hezčí číslo
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, mne je 23 a priteli bude v srpnu 29, mame 13ti mesicni holcicku..brat se budeme letos ctvrteho cervna ... :)
Odpovědět
Ahojky holky, s přítelem jsem 2,5 roku, je mi 19, on je o rok starší. Zatím tedy svatbu vůbec neplánujem, ale už jsem na tento web několikrát najela a spíš jen tak o svatbě sním.. ale co mě zajímá :) jak se stavíte k tomu, že váš partner - nebo tedy resp. už manžel, je třeba váš první (protože já to s přítelem mám právě tak).. a když se vdáváte např. ve 20-ti.. nenapadá vás někdy, že váš manžel je vlastně už do konce života jediný, s kým budete spát :D nemyslete si hned o mně bůh ví co :) jen mě to prostě zajímá a chtěla bych znát váš názor na věc :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, mě bude na svatbě 21....sice jsem možná na vdavky trochu mladá, ale já to myslím vážně!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?