Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
luci..to melo byt dava ne ava..a je to Sofie :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já si říkala, ale s těma jménama člověk nikdy neví.. :-D Ava byla ta ženochlap v Plastických chirurgách, ne?.. :-D sem to ale čecha, co? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D taky mám ten pocit,že to byla ona :-D holky kde jste si nechali dělat oznámko?
Odpovědět
Profilova fotka
My sme měli vlastní výrobu, spíš teda návrh, pak nám to upravila grafička (známá švagrové) a vytiskl zas náš známý.. Nic se nám totiž nelíbilo.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nám se taky nic nelíbí :-( ale jsem na vytváření levá a teta vlastní tiskáru ale nemá čas na vytváření |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky! Moc vás všechny zdravím! Nějak nic nestíhám, v práci momentálně frmol, jedna vychovatelka je na neschopence, takže máme ,,její děti,, na starost :-| Všem těhulkám přeji co nejpříjemnější průběh nadcházejících dní... ;-) My už čekáme, až dorazí prstýnky, každým dnem jsem čím dál, tím víc, jak na trní |-|
Odpovědět
luci ajsny, ze skolu dodelas ;-) smudli my si taky delali oznamko sami... irenko hezky tö v praci nzvladej a at deti zlobi co nejmin :-D a co jinak kolem svtaby, neco novyho?
Odpovědět
Profilova fotka
zaplatím za návrh k tisku :-D mě to furt nejde :-(
Odpovědět
Profilova fotka
smudli: Taky jsme si navrhli oznámení sami a výslednou verzi ukážeme až těsně před... :-D Super je program: Office Publisher :-) butt: Děkuju Ti :-) My máme spoustu věcí zajištěných, takže teď tak trošku polevujeme :-N Příští týden bychom měli jet na druhou zkoušku šatů, které máme zamluvené ;-)
Odpovědět
smudli ja jsem si ce rekla, ze my jsme si delala oznamko, ale pravda je, ze to delal muj muz :-D takze ja napomocna nebudu... irenko a uz to vi cela rodina?a jaky saty?nejaky z alba?
Odpovědět
Profilova fotka
JJ, celá rodina je obeznámena ;-) Vzali to docela v klidu, jsme spolu už víc, jak 6 let, takže se to dalo čekat :-) Štaky v albu nemám, Fanda je pravidelným návštěvníkem beremka, tak by na ně mohl narazit... :-D Můžu Ti fotku poslat třeba emailem, pokud máš zájem... ;-)
Odpovědět
jj mam, na satky jsem zvedava :-D a kolik lidi na svatbu zvete?a a mate klasiku, dopoledne obrad, na obed svickovou? :-D nebo neco trosku jinak?koukam, ze obrad budete mit asi venku, pekny ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky, už se mi ozvalo pár lidí ale ještě prozkoumám pc mamky jestli tam na to nemá nějaký program :-D Jinak se hlásím ze školy,ze 7hodin mám 4 volné ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Pošlu ;-) I s námi nás bude asi 25, což si myslím, není moc. Obřad bude venku, pod širým nebem, ve 13hod. :-) Na oběd jsme svíčkovou zavrhli a vypadá to, prozatím, na zelí, knedlík, masíčko. S tím, že bude na výběr houskový, bramborový, 2 druhy zelí i masa ;-) Na večeři kuřátka s pečivem a jinak švédské stoly. Ale hostina a vše ostatní už bude uvnitř, v Myslivně.
Odpovědět
Profilova fotka
taky přemýšlím co na ten oběd,musíme se domluvit s kuchtíkem a hlavně konečně zamluvit sál :-p musím se kouknout do kolikati mají u nás na úřadě
Odpovědět
Profilova fotka
butt: Hotovo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
smudli: Ahoj! Škola si dělá, co chce, ju? ;-)
Odpovědět
smudli takovy dny jsou ve skole nejhrorsi, co? :-D tak sup suo domlouvej a pak informuj :-D irenko mate to hezky vymysleny ;-) vegetariany zadny nemate?
Odpovědět
Profilova fotka
jo mají v tom bordel 8-( :-D za chvilku opět končím a jdu konečně na nějakou hodinu :-N
Odpovědět
Profilova fotka
butt já furt neviděla fotky ze svatby |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Naštěstí ne :-D Jen babičku diabetičku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
smudli: Tak pááá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pááá letím na matematiku :-D
Odpovědět
smudli jako z me?tak mi dej mail;-) irenko my prave meli a ne jednoho, takze s jenom s takovym jidlem bychom nepochodili :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
A co jste tedy měli k papu? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vlastně máš fcb, promiň. Vždyť už jsi mi dávala odkaz. Jsem trdlo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Za chvilku budu muset mastit do práce. Tak se pomaloučku loučím a přeji pěkný, slunečný den :-)
Odpovědět
irenko kazdej ma narok byt obcas trdlo :-D at to v praci hezky jde, pa ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
8-) majinkazlaticko@seznam.cz :-D
Odpovědět
Profilova fotka
smudli: Tak zlaticko, jooo??? :-D :-D butt: Problém je v tom, že já jsem jím docela často, nebo si alespoň tak připadám :-D Dnešek byl dlouhý, práce, taneční kroužek s mrňouskama a rodičák mého bratříčka... :-N Ale úspěšně mám vše za sebou a před sebou krásný, volný večer :-) Sice sama, ale neva - pro jednou :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?